O czym chcesz poczytać na blogach?

Reni jusis

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

5 - I to mi się podoba!

11 VIII 2006
Kochana Reni Jusis

Siema!! Przepraszam,że tak  długo nie pisałam,ale nie miałam na to ochoty. Teraz zamieszczę wywiad z Reni.

 

 

Prekursorka muzyki klubowej, dyrygentka i miłośniczka homingu. Jak na artystkę niezwykle dobrze zorganizowana - zawsze z.

wszystko o Reni Jusis - Onet.pl Blog


Wszystko o Reni Jusis

-------------------------->
Reni urodziła się 29 marca 1974 roku w Koninie. Mieszkała jednak tam bardzo krótko i wkrótce znalazła się w Mielnie... nad morzem.
Na pytanie o najważniejszego Fryderyka odpowiada bez wahania: Chopin. Od niego zaczęła się jej przygoda z muzyką. Trzyletnia Reni zobaczyła w telewizji konkurs Chopinowsk, prosiła rodziców żeby kupili jej fortepian i błagała żeby zapisali ją do Gawędy.
Jako sześciolatka wygrała konkurs na wakacjach śpiewając piosenkę "Jestem księżniczka Diana" i już wtedy spodobała się szerokiej publiczności.
Pod koniec liceum zagrała w musicalu "Fatamorgana" w Koszalinie gdzie wypatrzył ją.

Ostre rżnięcie w mojej głowie - bloog.pl

    PROFESORA ROZPORKA
  • | PRZEMYŚLENIA DO MYŚLENIA

Zdjęcia w galeriach.


Reni Jusis

środa, 27 maja 2009 7:31
 

A mogło być tak pięknie - Reni Jusis.

Siedziałem w swoim ulubionym fotelu, dzieci baraszkowały, była godzina może 20 ta. W ręku zimne piwko, kolacja dziś "tylko" dla A. z okazji jej dnia matki, zmęczony 14 godzinnym dniem pracy i to intensywnym, zwróciłem uwagę na utwór Reni Jusis. Kiedyś go słyszałem, ale dopiero wczoraj dotarł do mnie. Czasami trzeba coś doświadczyć, lub poczuć,.

Max Davis :PPP i jego swiat :)

A jesli chodzi o utworki to ja do repertuaru odkad zaczal grac mialem niewiele zastrzezen natomiast ludzie bardzo duzo i prosili o utwory przynajmniej z 10 ostatnich lat.... i jesli o to chodzi to Kuba w piatek mi maksymalnie podniosl cisnienie...powiedzial Krisowi ze gral za malo lombardu, perfectu, itd. i ze ludzie sie na to skarzyli i ze skarzyli sie takze na to ze gral za duzo reni jusis.... myslalem ze mnie szlag trafi gowno prawda... a wogole co on moze na ten temat wiedziec jak go niebylo.... reni jusis poszla raz bo ja wyblagalem i to jeszcze kurwa niemial tylko byla na naszym dysku.... ja niewiem co Kuba chce zrobic... nieda sie tak... to ze on lubi ten klimat nie znaczy ze wszyscy to lubia niemozna powiedziec "muzyka im niebedzie odpowiadala to niebeda.