O czym chcesz poczytać na blogach?

Renault megane ii

(nie)Normalne życie

10.30. A potem to już tylko brykanie furkami po trójmiejskich ulicach. Najpierw pod nóż poszła nowa Meganka. 110 KM robi swoje. Po obwodnicy to aby frunęła.Nowe Renault Megane III

Potem Fiat Linea. Tu doznania gorsze. Samochód jak samochód. Według mnie przeciętny.Może i ładnie wygląda, ale to nie to (Fiat Linea)

I.

RBD

Prezentowało "żebraczy styl rodem z ciemnego zaułku.Ponadto garderoba Mii i koncertowe kreacja
Any są także jej pomysłem ^^.
20.Praktykuje religię katolicką,a jej idolem zawsze był Jan Paweł II.Jednak w wywiadach kilkakrotnie podkreśliła,ze czuje także więź z judaizmem.Dlatego często nosi na szyi talizman w postaci gwiazdy Dawida,obok którego widnieje katolicki krzyż..
21.Od zawsze była.Długie godziny pod prysznicem i jest częstą klientką w SPA.

55. Jest wnuczką siostry Fridy Kahlo gdyż ze strony jej mamy, jej babcia była siostrą tej sławnej malarki.

56. Ma czerwone Renault Megane.

57. W wieku 9 lat pracowała przy Ulicy Sezamkowej, gdzie podkładała głos kukiełkom i śpiewała piosenki w programie.

58. W jej torebce nie może zabraknąć telefonu, perfum i.

ch@t_story - bloog.pl

Informacji uzyskanych od jej koleżanki Agnieszki, która studiowała prawo - dziś o godzinie 15:00, w tej właśnie auli mgr Julia Romanowska miała poprowadzić wykład z Prawa Cywilnego dla zaocznych studentów II roku prawa. Gdy Edyta wkroczyła do budynku studenci powoli wchodzili już do auli i zajmowali miejsca. Edyta z ulgą stwierdziła, że aula była ogromna - na oko mogłaby spokojnie pomieścić 100-150 osób..

Edyta wsiadła na tylne siedzenie czarnego Renault Megane należącego do Maćka, chłopaka jej siostry.  Z zaskoczeniem zauważyła, że Maciek, który przyjechał po nie na Retkinie, przesiadł się na miejsce pasażera, a Dorota zajęła fotel kierowcy.

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog

Puchar FIA w Formule 3. Drugi przed rokiem, Robert Kubica ma poprowadzić Dallarę F305 Carlina, napędzaną silnikiem Mugen Honda.

 Carlin Motorsport w tym sezonie występuje w World Series by Renault i może się pochwalić pierwszą (Alvaro Parente),drugą (Charlie Kimball) i siódmą lokatą (Christian Bakkerud) w British F3.Podczas minionego weekendu,Kimball wygrał obydwa wyścigi na.

Color=#0000ff>R.K.: Zawsze jak są sukcesy to się lepiej pracuje, niż jak ich nie ma. To jakby łagodzi atmosferę, chociaż czasami jest ona napięta, ponieważ Epsilon ma zespół nie tylko w WSbR, ale także w Megane Trophy oraz Formule Renault 2000. Czyli tak naprawdę w cały weekend startują trzy zespoły Epsilonu, a jest jeden szef. Wiadomo, że szef by chciał żeby wszystko wszędzie wygrywali no i czasami są.

Robert Kubica:- W trakcie wyścigu samochód był coraz wolniejszy i musiałem zachować cierpliwość, myśląc o punktach dla teamu.

Wyniki II wyścigu

1. Felix Porteiro (Epsilon) 44.01,856

2. Markus Winkelhock (Draco) +5,554

3. Robert Kubica (Epsilon).