O czym chcesz poczytać na blogach?

Renault laguna 2

*~poczuj *~ że* ~żyjesz*~

=) mam zwolnienie do piątku. To fajnie bo dzisiaj przyjechały nowe mebelki do domciu i jedziemy popołudniu kupić new TV. prawie wszystko mamy nowe ! ostatni kupiliśmy nowy samochód ( Renault Laguna combi 2006r ) nie używany. nawet fajne autko. Rodzice kupili mi new MP3 bo starą zepsułam, a moja siostra (wychutek rodziny ) ma  nową wieże ! ale nie bądę o niej pisać bo jest debilką..

Karmelowa

Ze moje imie zostalo wylosowane! Tipperary wygrywa z Waterford, ja wygrywam ze smutkami.

Jest mi naprawde dobrze.

11:40, caramel_coffee
Link Komentarze (2) »
piątek, 06 sierpnia 2010
in therapy

Margaret ma tak wiele wiary we mnie, ze jest to zarazliwe. Byc moze to jej metoda terapeutyczna, dla mnie najwyrazniej skuteczna.

Dostaje samochod, calkiem za darmo od niezwykle bezinteresownej Peggy- Renault laguna Sport, silnik 1,8. Nieco odstrasza mnie koszt ubezpieczenia z uwagi na to, ze nadal posiadalam prawo jazdy w wersji provisional. Tydzien pozniej jednak zamieniam je na pelne prawo jazdy, wydarzyl.

oahudriftfastandfuriouspl blog

Sześćdziesiąty drugi


Tagi: blog, motoryzacja, bug, samochody, test drive unlimited, tdu, cars

oahudriftfastandfuriouspl 2009-06-14 18:37:06
skomentuj (0)


Part 63. Sztuka wyścigów

Jak co roku, w czerwcu, rozpoczynają się wakacje. Wspaniały czas.Na Oahu, to niekończące się wakacje, no poza chwilami „lenistwa” serwerów. Spotkania towarzyskie, poznawanie nowych graczy, szalone przejażdżki.

>>> Happy Ride In Renault Laguna

>>> Happy Ride In Volkswagen Golf II

Jest propozycja na zmianę siedziby klubu. Dlaczego ? Jeszcze nie wiem. Na zebraniu, Pani Prezes jedynie zleciła mi.

axel.blog

Nawet, jeśli jesteś z Bydgoszczy, skąd nikogo nie znam.

skomentuj (0)

Wednesday's child (pam pa ram pam pam) 2009-08-26 00:15:31

Jutro idę do fryzjera. Nie ostrzygę się tak jak zwykle, zamiast standardowej fryzury zaaplikuję sobie strzyżenie absolutne- oberżnięcie się na 6mm..Fjord Gris 2009-08-07 12:57:13

Taaak, od dzisiaj wiem, w jakim kolorze jest moje renault laguna. Szarość fiordu. Skąd to wiem? Bo cofając pod sklepem i rozmawiając jednocześnie przez telefon, pierdolnąłem w ścianę tyłem auta. Nic się nie stało poważnego (ach te solidne zderzaki),.