O czym chcesz poczytać na blogach?

Renault clio sport

VETERAN AUTO - Onet.pl Blog

Auto ma swoje lata, wydech też. Nic nie jest wieczne. Trzeba kupić nowy, w miarę tani, taki żeby wytrzymał do końca 2012-go, a potem zobaczymy  . Juz na miejscu okazało się, ze gaźnik jest w specyfikacji sportowej, czyli duże venturi, co dodatkowo mnie ucieszyło. Jedna przeróbka mniej  . Teraz trzeba zrobić kolejny kolektor ssący i oczywiście zbudować drugi silnik.

Veteran.Szyby, wymieniony kiedyś w zaprzyjaźnionym aucie paskudnej marki. Chwila zastastanowienia i decyzja: to będzie to  . Tym sposobem kształtki z których był zrobiony rzeczony podnośnik szyby w "pełni życia"(Renault Clio) został wykorzystany. Uszkodzeniu uległ silnik i linka, ale reszta była w znakomitym stanie, bez żadnych śladów korozji. Profile zostały dopasowane do moich potrzeb i wspawane w belkę tworząc bardzo.

Onet - informacje, rozrywka, emocje

Miał charakter prywatny, ale zapłacili za niego wszyscy Amerykanie. I to całkiem sporo!

Gorzej być nie może?

WideoCi polscy twórcy przekroczyli granicę żenady. Obrażeni czują się nie tylko krytycy, ale i widzowie, w obronie których stanęli dziennikarze. Oto najgorsze polskie filmy!

Sport

Się telefon Technowinki wczoraj, 15:21Robert Kubica testował Renault Clio S1600 Sport wczoraj, 15:16

DŁUGOTERMINOWY

I 215 km/h prędkości maksymalnej. Piękne wnętrze tylko dodaje pikanterii.

7. Fiat 500 Abarth. Chyba najbardziej charakterystyczny, mały sportowiec dostępny na rynku. Świetnie zachowane proporcje, wyjątkowe pochodzenie i wymowna przeszłość. Jak na Abartha przystało, osiągi nie pozostawiają wiele do życzenia. 1,4 Turbo, 160 KM, 7,4 od 0 do 100km/h ..

Osiągom stanowi nie lada konkurencję dla „500ki” Abartha. Do setki rozpędza się w 8,7 sekundy a maksymalną prędkością przekracza 200 km/h. Fanom marki z pewnością przypomną się lata świetności słynnego Clio Williams lub Renault 5 Turbo.

3. Peugeot 207 CC. Atrakcyjne Cabrio 2+2 z twardym dachem i równie twardymi osiągami. Turbodoładowany benzyniak o mocy 150 KM.

Sporty motorowe

Golfa VI. Jeśli strategia na to pozwoli być może załoga ta wystartuje w trzyosobowym zestawieniu razem z Piotrem Nowackim. Ze względu na międzynarodowy charakter poznańskiej rundy, można spodziewać się wielu sportowych emocji. Szczególnie interesująco zapowiada się rywalizacja długodystansowa, która rozegrana zostanie w najbliższa sobotę. W samej klasie powyżej 3500 ccm jest 9 samochodów, w tym kilka.

Na torze Hungaroring w klasie do 3500 ccm prowadzi Adam Gładysz. Posiada on 4. punkty przewagi nad swoim bratem.

Z kolei rodzina Nowackich za przeciwników będzie miała sześć załóg w autach marki BMW, Renault i Alfa Romeo. W sprincie obok VW Golfa Piotra Nowackiego, na linii startowej ustawią się m.in. trzy Renault Clio, Kia cee’d, Seat Leon, Alfa Romeo 156, a także szybki K1-Attack. Przypomnijmy, iż wszystkie samochody, jakimi startują kierowcy Volkswagen Racing Polska zostały zbudowane przez ten team w.