O czym chcesz poczytać na blogach?

Remington

Statkiem przez klepsydrę


My! Obdarowujemy niewiedzących myślą, aby wyszli z mroku i stworzyli kulturę.

My! Ciągle czytający i krojący rzeczywistość kuchennym nożem zaprzestajemy swojej misji.

My! Mamy dość i pragniemy wgryźć się w ziemię kopiąc nory naszych nowych mieszkań.

My! Z umysłami spowitymi upragnionym mrokiem wznosimy oczy do góry i patrzymy na Tych, którzy zajęli nasze miejsce.

My! Mamy nadzieję, że jak My! zrobią, co trzeba.

My! Jesteśmy zmęczeni.


2007-01-17 01:04:30 skomentuj (0)
...

Teraz już jestem pewien: to musiał być jakiś stary Remington. Poczciwy pijaczyna kazał mi kiedyś nadstawić uszu i wsłuchać się w dźwięk pracującej maszyny. "Słyszysz, bracie? O, nie ma wątpliwości, Remington. Jakby struny trącał, a nie klawisze" - powiedział.
Próbował mnie przekonać, że tak nas właśnie napisano. Że przekręcił się wałek i wyfrunął maszynopis. Sprawdzano jego wygląd, kolorystykę, treść. Czcionka nieszczególna, a papier szary, jak szpitalna tapeta. Czytano i poprawiano błędy, skreślano czerwonym atramentem całe długie zdania. Tu brak kropki, a tam przecinka. Za dużo, mówiono, za dużo pytajników. Potem wzięto nas i, uwzględniając poprawki, przepisano na czysto. Pierwowzór z całą stanowczością.

Telenowele - Onet.pl Blog

Ukochane zwierzęta: Ramirito, Samotracia, Sokrates, Encarnacion i Josefina zamieszkają wraz z nią. Grace jest zaskoczona takim rozwojem sytuacji jednak zgadza się. Wiadomość o przeprowadzkę nie cieszy Diosdado i Azuceny. Diosdado jest synem, a Azucena wnuczką Dulce siostry Juana.
Dulce i jej córka Hortensja są bardziej zadowolone z tego faktu. Angel chce wyjawić Rosicie swoje uczucia wiedząc że ta wyjeżdża do Stanów. Rosita jest mile zaskoczona wyznaniem uczuć chłopaka, ale postanawia nie zmieniać swoich planów. Kolejnego dnia autobus zawozi rodzinę Amado na lotnisko, gdzie już czeka prywatny odrzutowiec Bruce’a. W kilka godzin później rodzina Amado aklimatyzuje się w rezydencji Remingtonów. Grace omal nie dostaje zawału na widok pięciu niesfornych zwierzaków, które buszują po jej domu. Dulce przekonuje się że Grace nie jest tak miła za jaką próbuje uchodzić i nie chce już mieszkać w domu tej kobiety. Wieloletni przyjaciel, a zarazem ogrodnik Juana, Lorenzo potwierdza jej przypuszczenia w stosunku do Grace. Córka Ann jest zmartwiona faktem, że Imperium czekolady wymyka się z jej rąk. Postanawia sprzymierzyć się z Samanthą. Obie starają się jak najbardziej uprzykrzyć życie Rosicie. Angel stara się nie załamywać faktem odrzucenia przez Rosite tylko pragnie odszukać swoja ukochaną za granicą

 

Streszczenie 6-10 

Oszustwo Bruce'a

CJ's Blog - Prawdziwa Gangsta Historia.


-CJ: Yeah, no pewnie. Słuchaj, nie możemy się tu kręcić zbyt długo, zobaczymy się później, homie.
-BS: Much love, baby.

I pojechał, ja odczekałęm chwilę aby ochłonąć, wsiadłem do zaparkowanego niepodal Tornado, miało zamontowaną hydraulikę, ale niestety, ja już nie mam miejsca w garażu, a szkoda. Pojechałem do domu, zjeść coś porządnie i się wyspać. To był ciężki dzień…


skomentuj(10) CJ


*HIGH STAKES, LOW RIDER* 2005-05-15 19:47:36Dzisiaj postanowiłem jechać do Cesara, bo mówił mi, że są jakieś wyścigi do zrobienia. Wskoczyłem do mojego Remingtona, ma wypasione niebieskie ognie, hydraulikę i ładniusie felgi. Brakowało mu jednak czegoś, czegoś Extra. Pojechałem do znanego mi już garażu, tam niedaleko dzielnicy Rodziny Seville. I pierwsze co kupiłem to było dziesięć porcji Podtlenku Azotu, znanego równierz jako NOS lub Nitro. Taka zabawa kosztowała mnie 1200$, ale miałem jeszcze troszke kasy w zapasie więc kupiłem sobie flamy na boki, takie metalowe, oj nie wiem jak wam to wytłumaczyć, kiedyś dam fotkę. Ta inwestycja wizualna wyniozla mnie 780 baksów. Wyjechałem z garażu i pojechałem do Cesara. Siedział w Savannie, pod wiatą, była też tam Kendl.

-CV: Heeey, CJ, dotarłeś.
.

Militaria - Onet.pl Blog

We Wschodniej Slawonii. Jednostka posiada niewielką ilościkarabinków kalibru 5,56mm (w celach zapoznawczych), m.in.: H&K G36, H&K G36k,SIG-Sauer 551, FN-F2000 w wersji Tactical z granatnikiem 40mm FN EGL,Steyu AUG. Obecnie podstawową bronią jest amerykański karabinek M4 z szynami montażowymi R.I.Sprodukcji Knight's Armament i Bushmaster, oraz ich zmodernizowanewersje produkcji niemieckiej Heckler & Koch czyli HK416D145RS iHK416D10RS 7

Strzelcy wyborowi mają do wyboru: Mauser 86, Mauser SP 66, H&K PSG1, Remington M700, M21kal. 308 cala, 7,62mm KAC SR-25 z kolbą MagPul Gen. 1 PRS Precision Rifle Stock. 8,6mm AI AWM-F, SWD Dragunow - używane na początku istnienia Jednostki, obecnie wycofane z użytku, oraz ciężkie PGM Hecate II kal. 12.7x99 mmi McMillan .50, 12,7mm Barett M107. Jednostka dysponuje równieżkarabinem snajperskim CheyTac M-200-C strzelający nabojem .408 CheyTac.Dzięki specjalnej amunicji, wielkokalibrowymi karabinami możnaprzebijać ściany (np. przydatne jest to chociażby do likwidowaniaprzeciwnika ukrywającego się za ścianą), silniki i kuloodporne szyby.Snajperzy formacji testowali także polski Wielkokalibrowy Karabin Wyborowy Wilk kal. 12,7x99 mm - nie ma go.

Blog komandosigromu

Bronią płetwonurków.6

Karabinki szturmowe mają także bogatą reprezentację. Jednostka zaczynała od polskiej broni produkowanej przez zakłady "Łucznik", np. 5,45mm Onyks, 5,45mm Tantal -szybko jednak zostały wyparte przez broń produkcji zachodniej. Przez pierwsze lata podstawą były radzieckie AKMS 7,62mm - stosowane podczas misji we Wschodniej Slawonii. Jednostka posiada niewielką ilości karabinków kalibru 5,56mm H&K G36, H&K G36k, SIG-Sauer 551, Obecnie podstawową bronią jest amerykański karabinek M4 z szynami montażowymi R.I.S produkcji Knight's Armament i Bushmaster. 7

Strzelcy wyborowi mają do wyboru: Mauser 86, Mauser SP 66, H&K PSG1, Remington M700, M21kal. 308 cala, automatyczny SR 25, SWD Dragunow - używane na początku istnienia Jednostki, obecnie wycofane z użytku, oraz ciężkie PGM Hecate II kal. 12.7x99 mm i McMillan .50 - jeden egzemplarz. Jednostka dysponuje również karabinem snajperskim CheyTac M-200-C strzelający nabojem .408 CheyTac. Natomiast w Jednostce znajduje się jeszcze inna "pięćdziesiątka", niestety nie wiemy jaka. Dzięki specjalnej amunicji, dwoma ostatnimi karabinami można przebijać ściany (np. przydatne jest to chociażby do likwidowania przeciwnika ukrywającego się za ścianą), silniki i kuloodporne szyby. Snajperzy formacji testowali także polski Wielkokalibrowy Karabin Wyborowy Wilk.

proznosc

  • włosy
  Autor(ka):
  joannea
  Czas publikacji:
  sobota, 23 lipca 2011 09:11

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Pantene Pro-V Restoratives, Odżywka”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Pantene Pro-V Restoratives, Odżywka”
 • piątek, 22 lipca 2011
  • Domowy IPL w Douglasie

   Holenderski Douglas (stacjonarna perfumeria) spamuje info o letniej wyprzedaży. Jeżeli któraś z Was zastanawiała się nad kupieniem urządzenia do domowej depilacji IPL, może warto rozpatrzyć tę ofertę:

    

    

   bo Talikę można tu ustrzelić za 125 euro, a Silk'n za 99 euro, czyli w całkiem przyzwoitych cenach. Zapewne Douglas będzie teraz sprzedawał tylko Pihilipsa, na którego mają wyłączność.

    

   Gdyby nie to, że parę miesięcy temu skusiłam się na Remingtona, zdecydowałabym się na bank na jeden z powyższych. Szczególnie, że Remington zdaje.

 • Poradniki do starych gier - Onet.pl Blog

  Pustynie z San Fierro.

  STRETCH
   
  Stretch to limuzyna. Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze głównej fabuły to powinien stac koło Pay`n Spraya ,obok pierwszego save`a w San Fierro. Jeżeli jednak go tam nie ma to możesz sprawdzic koło casyna Wooziego. Jeżeli tam też nie będzie to moge tylko poradzic że kręci się po ulicach nie daleko exportu.

  FELTZER
   
  Jest to kabriolet ,dośc żadki samochód. Nie znam miejsca gdzie może stac. Ale jeździ się w północnym San Fierro.

  REMINGTON
   
  Remington to low rider. Jego stałym miejscem jest United Station w Los Santos ,w San Fierro jest zdecydowaną rzadkością. Więc jeżeli zobaczysz go w San Fierro to odrazu go bierz ,bo jak druga taka okazja się powtórzy to masz duże szczęście.

  BUFFALO
   
  Buffalo to bardzo szybki samochód. W San Fierro jest częstym wozem ,więc znajdziesz go bez trudu.

  SENTINEL
   
   
  Elegancki samochód. Jeździ po całym San Fierro ,ale można go znaleźc też na stacji benzynowej w południowym San Fierro.

  INFERNUS
   
  Infernus ,tak jak.