O czym chcesz poczytać na blogach?

Remes

Tomasz Wala "Tupack" Opalenica |Fakty i mity, Antyklerykalizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm! Sterem, żeglarzem, okrętem...

Festynu w remizie. Obok niewielu ciekawych imprez (jak np występy ludzi władających gwarą poznańską, czy namiot unijny, bądź coroczna gwiazda) było pełno dodatków, które często odrzucają, a nie przyciągają. Na pierwszym planie było pełno stoisk z watami cukrowymi, plastikowymi zabawkami i balonikami zaś wydarzenia kulturalne skrywały się pod namiotami i przyciągały mniejszą ilość ludzi.


Ktoś może w tej chwili krzyknąć "Wata cukrowa jest fajna!", "Wiejskie potańcówki też!" ale jest kolejny aspekt, który z chęcią poruszę: nierentowność. REMES przestaje sponsorować część festiwalu i jak mówi pan Andrzej "prawie całe koszty imprezy musiałyby być pokryte z budżetu naszej gminy, czyli - w praktyce - z budżetu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Takie rozwiązanie spowodowałoby, że od maja do końca roku nie mielibyśmy pieniędzy na żadne imprezy."


Trzecim aspektem był towarzyszący turniej Remes Cup. Abstrahuję zupełnie od samej idei imprezy, która wiele osób zachwyca i wielu się podoba, ale zwrócę uwagę na to, że przez pełne kilka dni Opalenica zamieniała się w hotel uczestników.

pozytyw- albo i -nie

2011
Styczeń 2012
Luty 2012
Marzec 2012
Zakładki:
Różności:
Carpe Travel
Rafał Stec
What the duck?
Z czuba

UWAGA! Wszystkie zamieszczone na tej stronie fotografie chronione są prawem autorskim.
Jakiekolwiek wykorzystywanie ich w całości lub fragmencie bez pisemnej zgody autora jest zabronione.


Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
piątek, 02 lipca 2010
44. Remes

Hotel. Kwiecień 2010

masaz-spa-konsulting - Onet.pl Blog

Pokaz i warsztaty na Bialskim sympozjum masażu (Biała Podlaska), tydzień póżniej kongres LNE w Krakowie, a przy okazji szkolenie z masażu hinduskiego głowy, głębokiego stóp oraz miotełkami bambusowymi właśnie w stolicy małopolski.

 

Początek roku oczywiście nie mógł obejść się bez codziennej pracy zawodowej, dawania masażu moim klientom i tworzenie codziennie nowej historii w gabinecie poprzez sztukę jaką jest masaż...

 

Należy też wspomnieć o odłożonym nieco na bok temacie Spark-Konsulting. Ostatnim owocem pracy jest współpraca ze Spa w Hotelu Remes.

 

Podsumowując nie mogę nie wspomnieć o rzeszy wspaniałych ludzi, których poznałem przez ostatnie dwa miesiące podczas pracy zawodowej i szkoleniowej. To Wy napędzacie mnie do ciągłego tworzenia, pracy i czerpania radości z tego.

Dziękuje Wam, że mogłem Was wszystkich poznać i mam nadzieje, że jeszcze nie raz sie spotkamy.

 

Na tym skończę ten pseudo newsletter blogowy:)

 

pozdrawiam ciepło w te mroźne dni.

Rafał

 

 

 

Rafał Uryzaj (16:30)

AS DUBLIN

LOJUGHBORU.
5.76 B. Praski                Krawce z M.Komentarzy: 0 AS DUBLIN Produktywnosc pilkarzy w 6. liga, 6grupa 82 2009-06-21 27.D. Lamus Szczecińsk.

24.W. Błaszczyk Krawce z M.

23.E. Świsłowski WIET84

22.M. Kaczor FC VIRULEN.

19.H. Marić AS Dublin

18.S. Lenk WIET84

17.W. Szmuda Krawce z M.

17.W. Oleszak gaszowice

16.O. Fernández AS Dublin

16.S. Lis Krawce z M.

16.R. Piekarczyk FC REMES P.