O czym chcesz poczytać na blogach?

Relacja na żywo

VooDooChile

Paphlu skąd zaczniemy naszą przygodę z Himalajami.
Humory dopisują i wszyscy nie możemy się doczekać   da tych, którzy piszą, że wygrywamy w kości w Kathmandu nie zapominajcie, że czekają nas prawie 4 tygodnie w górach, więc trzeba naładować akumulatory. Pozdrawiam was serdecznie!

 • Biegle władam nogami (1)
 • Mera Peak – czyli Himalaje 2010 (34)
 • Mera Peak – relacje "na żywo" (23)
 • Mont Blanc & Via Ferrata – 2011 (5)
 • barca-sport blog by michaell

  Na przyszlosc. Z wlasnej incjatywy w trakcie tworzenia jest calkeim nowy site-cik o temtyce wiadomo jakiej czas jego otwarcia oczywiscie podany zostanie na blogu(blizszy czas raczey nie zanay). Co do planów no to szykuje mi sie wyjazd w chłodniejsze strony europy zainteresowani raczey wiedza o co chodzi. No i natym ma notka sie zakonczy bo nie chce mi sie wiecej pisac zatem pozdr. dla tegorocznych "osiemnastkowiczów" i standartowo (niech moc bedzie z wami).
  skomentuj (2)

  2006-01-23 14:07:08
  NOWY SERVIS SPORTOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  NOWY SERVIS SPORTOWY www.onlinesportservis.za.pl ODWIEDZ KONIECZNIE. NA STRONIE ZNAJDUJA SIE WSZYSTKIE SPRAWY ZWIAZANE ZE SPOTREM, AKTUALNE SYTUACJE W LIGACH, RELACJE NA ŻYWO Z IMPREZ SPORTOWYCH, HISTORIA SPORTU I WSZYSTCY MEDALISCI OLIMPIJSCY Z LAT 1948-2004 I WIELE WIELE INNYCH .......zapraszam czytalnikow na stronke stranka jest pod patronatem bloga michaell.blog.pl......
  skomentuj (0)  .

  Everyone was young in the past - Onet.pl Blog

  Się długi wieczór. 
  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Więc droga Monito:P Miałaś rację, kolejna wzmianka o Everlym dotyczyła tej blondynki:P Poza tym chciałam Ci podziękować, że jako jedyna komentujesz jeszcze to opowiadanie:) 
  Smoku, wiem że Ty też czytasz i Twoją opinię znam z relacji na żywo:P  
  Rockmenka (04:00)
  Miała nadzieję, że Caro zgodzi się jej pomóc, że nie zostawi jej z tym samej, chociaż przecież to był jej problem a nie Caro. 
  - Właśnie wróciłam do domu, byłam ostatni dzień na planie zdjęciowym przecież.
  - A no tak, kompletnie o tym zapomniałam. I jak wam poszło? Kiedy premiera?- spytała Katty, która była dumna z tego, że Caro stawia swoje pierwsze kroki w biznesie. Wspierała z całego serca siostrę i chciała, żeby udało jej się odnieść sukces. 
  - Dzisiaj jak nigdy wcześniej wszystko szło gładko i dobrze- zaczęła relacjonować Caro- Nagraliśmy ostatnie sceny i teraz tylko czekać, aż montażyści wszystko zmontują i będzie można to puścić do kin- dokończyła przejęta tym Caro. 
  - Bardzo się.

  martynusienka blog

  I pokrzyczałam na niewinnych ludzi (:D). Najgorsze z całej "wycieczki" było to, że za dużo padało i byliśmy cali mokrzy. Ale to nic, jakoś sobie poradziliśmy. Koledzy z Gdyni nie pozwolili nam zmarznąć :)


  PS.
  -Twój stary!
  -Ciebie robił!
  -Chyba twój!
  :D:D:D:D Dla wtajemniczonych :D

  skomentuj (7)

  ____________

  Czytać i przeżywać z bohaterką wszystkie wydarzenia. Teraz muszę zacząć jakąś następną... Tylko którą?

  skomentuj (2)

  ____________

  Relacja na żywo :) 2005-06-18 23:40:05


  15 minut temu wróciłam z koncertu. Po raz drugi usłyszałam na żywo Wersję de Lux (z najlepszym klawiszowcm - Dzikim :)) i Rahmel..

  Okiem oszołoma

  Dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów) w sprawach taktyki. Zamiast tego mogłem posłuchać co do powiedzenia ma Puyol, Xabi Alonso, Pique, Villa czy też szkoleniowiec La Furia Roja. Naprawdę, po meczu relacja trwa w najlepsze i bardzo miło na relaksie, ze świadomością , iż Niemiec jedzie do domu, pooglądać cieszących się piłkarzy czy też wyjście królowej Hiszpanii ze stadionu… poza.Może to i lepsze przed zbliżającym się finałem.
  W sumie nie o tym miałem pisać… Z powodu tego, iż nie mam telewizora (tak, nie mam) mecz oglądałem za pośrednictwem strony TVP i relacji na żywo. Wszystko pięknie działa, „Halo Warszawa”, „Co sądzisz Włodku?” aż tu zaczęło się psuć… A to zacinał się obraz, a to materiał niedostępny… Zdenerwowawszy się.