O czym chcesz poczytać na blogach?

Rekrutacja do policji

Co ślina na język przyniesie

Się nie tylko o zwolnienie, ale jak dziś przeczytałam na "wykopie", często kobiety zmuszone są podpisywać, że w razie zajścia w ciążę zapłacą firmie nawet dwadzieścia tysięcy! Argument: może pracować gdzie indziej, przynajmniej do mnie, nie przemawia. Nie każdy ma ultimatum "Albo tutaj albo gdzie indziej". Życie toczy się swoją drogą i często ta praca jest jedyną w miarę sensowną, jaką udaje się podjąć, zwłaszcza w regionach o większym bezrobociu.
Niestety na wynik "rekrutacji do akademca" poczekam sobie do siódmego września, więc jeśli przypadkowo się nie dostanę, czarno widzę moje szukanie mieszkania na ostatnią chwilę. O to jednak póki co się nie martwię, co innego spędza mi sen z oczu..
Do napisania skłonił mnie fakt zaginięcia pewnej kobiety z Sopotu. Pokłóciła się ona ze znajomymi pod klubem, odłączyła się od nich i poszła dalej sama, w spódniczce mini i boso, z sandałkami trzymanymi w ręce Policja potraktowała sprawę priorytetowo, rodzina zaangażowała w poszukiwania również prywatnego detektywa, znajomi obkleili zdjęciami cały Sopot... na razie wszystko bez większego skutku, ale nie o samo zaginięcie mi chodzi.

A bo życie jest zbyt wielkie żeby było jednorodne :P - Onet.pl Blog

W dupe odjechany pomysł"

"Piramidke, albo jakies male cos, albo jak nie to chociaz egipskie muszelki xD"

"To co było z krysia ja już przeszlam i nie dam sie znowu wciagnac"

"Haha a co opóźnienie jest? Jeszcze raz baw się dobrze!
Haha jakoś wytrzymać musisz bejb
Haha super no nic to udanego lotu
Haha fajno to sie tam bawe i rosną zdjęcia, kurde jutro walentynki...
Haha fajno a ja wczoraj opiłam i jutro pewnie też będę pić
Haha czadersko mi.Jak moja mama i ciocia swietnie sie dogaduja z egipcjaninem mowiac troche po polsku, rusku, angielsku i niemiecku XD Dzis wypoczywamy na plazy, a jutro do Kairu... jak ja to przeżyję?!"

"Jestes w wawie? ja tez :D"

"Przy Bartku nas policja na kontrole złapała a mne tu sie do W-C spieszy, cholera! XD"

"Dzięki no słit sixteen haha"

"Ponieważ się nie odzywasz wracaj sam"

"Dostałem 5- z poprawy z chemii :D"

"Właśnie sobie coś uświadomiła..Ja xP"

"ZABIJE!"

"Nie no, gdzie tam! Bo ja nie mam co w nocy robic! Przykro mi, ze nie odpisałam, ale właśnie goniłam z siekierka i kołkiem za wampirami wiec nie miałam zbytnio czasu."

"Ej wam tez mowili o elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych?"

"Czy przechodziłaś niedawno obok sklepu zoologicznego?"

"Kurna, I gim na korytarz rozlala sok, ludzie maja pomoczone a Mankowi odpierdziela bo dziewczyna ma niby xD"

" "No to jak na.

tojestten.blog

W ogóle. A przed chwilą marko Milic skakał przez samochód, winamp to siła !!

skomentuj (2)

Ogólnie to 2008-08-05 16:13:27

Tak, nie moge się doczekac zamknięcia jednego z tematów na gronie, bo mnie bardzo korci zeby coś napisac, ale obiecałem sobie (Tomek obiecałeś) że nie będę się włączal do tej dyskusji bo bez sensu. Ogólnie, to wiadomo jak słuchasz tego to jesteś.

Nie można też samodzielnie instalować programów, więc eMule pewnie sam się zainstalował. Rozwijam sobie pasek adresów w przeglądarce a tam same hity w stylu: fotka.pl pudelek.pl nasza-klasa.pl i szok i mistrz internetu strona z rekrutacją do policji. bardzo bystrych funkcjonariuszy będziemy mieli skoro wpadli na to żeby sprawdzić w internecie warunki rekrutacji. A teraz ten typ z początku wpisu słucha 'w aucie' i rapuje na głos, chyba za dużo wrażeń.


W obronie WOLNOŚCI - Onet.pl Blog

Supermarkecie, warto sobie przypomnieć, że takie właśnie są owoce interwencjonizmu, który tworzy relacje hegemoniczne między ludźmi polegające na tym, że pracodawca i pracownik nie są wobec siebie równymi partnerami, którzy wymieniają dobra teraźniejsze (pieniądze) w zamian za usługi (pracę) i funkcjonują na dobrowolnie określonych zasadach. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z walką tych dwóch "klas", z której Karol Marks mógłby być dumny. Nie jest ona jednak.Możliwe". Jeżeli szef jakiego zakładu nie chce zatrudnić kobiety w chustce/Chińczyka/mężczyzny w turbanie/geja/ewangelika/Białego to na wolnym rynku nikt nie może go do tego zmuszać, gdyż rynek sam ukarze dyskryminatorów, którzy podczas rekrutacji biorą pod uwagę np. płeć czy kolor skóry a nie kwalifikacje, natomiast w ostateczności sukces odniesie firma, która będzie wykonywała usługi najlepiej. Niestety pojęcie "wolnego rynku" dla osób o mentalności roszczeniowego.Poniedziałku na wtorek. Włamywacz dostał się do garażu należącego do studenta uniwersytetu Johna Hopkinsa. Ten zauważył go i nakazał wyjść, jednak bandyta zaatakował. W odpowiedzi student użył samurajskiego miecza i zabił napastnika. Policja nie poinformowała jeszcze, czy student usłyszy zarzuty, czy też zostanie to potraktowane jako obrona konieczna.

Miłość to niesłychane uczucie - Onet.pl Blog

Cóż, pozwól, że wskażę ci drzwi – odparł spokojnie Mirek.

Prędzej bym się śmierci spodziewał niż takiego finału. Między bajki włożyć można to, co pokazuje telewizja. Praca we współczesnej policji to bezustanna walka o stołki. Przełożony to pan życia i śmierci. Zapomniałem o tym i przegrałem. Wykorzystali mnie i wyrzucili na zbity łeb. Szkoda tylko tych trzech miesięcy. Szkoda siedzenia po nocach, sporządzania statystyk,.

Gdyż przebiegłego (wówczas) zastępcę przywódcy krakowskiej mafii zdołano w porę ostrzec. Zeznania Anastazji A. wystarczyły jednak, by policja bliżej przyjrzała się "przedsiębiorstwu" Mieczysława W. Na okres 2 lat musiał zaprzestać rekrutacji nowych dziewcząt do domów publicznych zadowalając się wyłącznie skromnymi dochodami z już istniejących agencji towarzyskich.

   Tymczasem pobyt w więzieniu zamiast zmusić do większej ostrożności, zachęcił Anastazję A..