O czym chcesz poczytać na blogach?

Reklama orange

studia-podróże-życie - Onet.pl Blog

Pozostawia ślad w naszym istnieniu, co pojawia się później w naszych wspomnieniach, decyzjach, systemie wartości, a nawet charakterze i sposobie zachowania. Jedni zaznaczają się dość silnie, nawet pomimo tego, że mieliśmy z nimi krótki kontakt. Podoba mi się reklama Orange "Jestem wszystkimi ludźmi, z którymi się zetknąłem". Mimo, że ma ona służyć celom komercyjnym, to coś w niej jest, nie ma niczego złego w tym, że udało się przemycić do reklamy zaczyn do refleksji :) Nie tylko dobrzy ludzie, ale i źli wnieśli wiele.

Oto byłem... eaR - Onet.pl Blog

Często mnie oto pyta, a ja go zwodzę i wymiguję się czasem od oczywistej przecież odpowiedzi...

Tak, kocham Cię i z Tobą chce budować jasną, wedle reklamy Orange, przyszłość.

Gdyby było inaczej to oczywistym jest, że nie wchodziłbym w głębszą relację, bo w końcu to mnie ludzie ranią, a nie na odwrót – i tu pewnie niektórzy zaśmieją.

::MÓJ BLOG:D:D::

tancerz parodia blog27!!!!hahahahaha lekcja angielskiego marcinkiewicz na dysce prowadzacy gadajacy kot!!! smieszne urywki idola!!:P reklama orange <turecka czy cos> niezly meczyk reakcja polski na wybor prezydenta strajk ewolucja tańca:P szybki japonczyk:DD kontrola na lotnisku\:).

KROLOWADODUS - bloog.pl

Poczuj Magię!

Skoro nastąpił wyciek, to proszę – “Poczuj Magię” specjalnie dla Was na TheDodaTV! Kawałek sprzed kilku lat, który miał pojawić się na Diamond Bitch, ale ostatecznie trafił do reklamy lodów Koral. ENJOY!

Orange.pl:

Królowa jest tylko jedna! Szansa, którą dajemy, również jest jedyna w swoim rodzaju.

W związku z ekskluzywnym cyklem na orange.pl, dzięki któremu macie okazję podglądać kulisy koncertów Dody, przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę!

Już dzisiaj o godz. 15:00 rusza konkurs, w którym wygrać możesz spotkanie z Dodą! Opisz nam.

Absurdy życia codziennego - bloog.pl

Z.... hologramem Marii Carey. No może nie byłoby to tak irytujące, gdyby twórcy tejże reklamówki zdecydowali się w jakim języku ma być odśpiewany utwór. W efekcie mamy do czynienia z zastosowaniem tzw. "pongliszu", czyli "cicha night, holy noc". Reklama jest puszczana w równie nachalnej ilości jak ta z bąbelkami. Sztuczność bije na kilometr. 


Do grona świątecznych reklam zaczynają dołączać także reklamy pozostałych sieci komórkowych (Orange, Plus) oraz sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym i telewizje cyfrowe. W każdej z tych reklam wszystko jest strasznie wyidealizowane i oderwane od prawdziwego życia. W mieszkaniach panuje porządek (nawet okruszka kurzu nie można tam doświadczyć),.