O czym chcesz poczytać na blogach?

Reklama netii

Prawda rodzi nienawiść - Onet.pl Blog

Przed wdż, gdy on miał religię poszłam do niego i poprawiłam mu humor. Oczywiście nie mówiłam mu o tym śnie - powiem mu o tym przy okazji, ale na pewno nie teraz. Poopowiadałam mu trochę żartów i ripost oraz pośpiewałam razem z nim piosenkę z reklamy Netii. xd Potem przyleźli chłopacy z jego klasy i zachęcili go do gry w butelkę. Zgodził się, a ja usiadłam przy nim. Przylazła oczywiście jeszcze ta Olka, która  się w nim podkochuje (tak każdy mówi. xd). I zaczęła mlaskać batonem..

I'm the best and fuck the rest!

Lat. Co gorsza - lubi tylko chlopcow i
ma ich cala mase, co raz to jakas nowa ciota go obsciskuje. Ale ma to
i swoje dobre strony: jeden taki chlopak dal mu na urodziny mercedesa,
drugi - wille, a trzeci - milion dolarow
Nabazgrane przez Neti ;> 2003-08-10 10:37:33
skomentuj (2)


Kolejny Konkursik :)))

Nabazgrane przez Neti ;> 2003-08-11 17:52:08
skomentuj (1)
Konkursik, KonkursikGdyż wiara nasza jest wieczna.
4. Propagować będziesz wiarę naszą, zawsze mając ze sobą torebeczkę lub puszeczkę.
5. Nie zabijaj głodu karmą nieczystą.
6. Gotuj zupkę tak by nie robiły się zgęstki.
7. Zawsze święcie ufaj reklamie, propagującej świętą karmę naszą.
8. Przed posiłkiem śliń się w obecności osób trzecich (niewiernych), tak, aby światłość na nich spłynęła.
9. Pamiętaj: natura to grzech.
10. Syntetyk jest absolutem.

65 lvl Spellsinger - Hindemith

16... potem do domq... spac ;P 18 kolacja... po kolacji grac czytac... cokolwiek... w sumie wyglada na nudno... ale jezdzilo sie super... Kto nie prooobował jezdzic na nartach ma czego zalofac :] Na przyszły sezon ucze sie na desce ;D Mam tfarz opalona jak na reklamie... ;P Bez oczu (od okularków dla ciemniejszych ;P) ... porazka mooosze to wyrofnac :] No ale jak wszystko na tym swiecie ten wyjazd ma tez druga strone medalu... Byłam oczywiscie z moja posrana rodzinka... z ktora sie wytrzymac nie dało... ;/.Dyske lepiej sie przygotujemy... wogle liste zrobimy co ma poleciec... i wogle... Nom w sumie dla mnie dyska byla wyjebana... ale wszyscy sie skarza... wiec niewypal... wrrr... ale qpa... :/ No ale ja z Natka zadziłysmy na tej dysce... dolaczyla sie jeszcze Neti i Angela... i wszystko krcilo wokol nas! Bylo wyjebanie ;P Jejq tylko zeby sie nie skarzyli vice... bo ftedy wezma jakis durniof ktorzy maja jeden laser i beda puszczac majteczki w kropeczki... porazka... No a teraz ide qc.... jak zafsze... POZDROVIONKA.

sfb.blog

Wyrobionymi zagranicą  papierami w zakresie obslugi maszyn CNC (nie wiem czy absolwent MISH wie co to, ale możesz se Pan zawsze guglnąć Panie Sutkowski). Zresztą taką pracę wykonuję i teraz bo lepsze to niż telemarketer wciskający ludziom pakiety Netii. A dlaczego - bo mama i tata nie dają mi pieniędzy na studia.  Następnym razem się Pan chwilę zastanów zanim powtórzysz propagandowe kłąmstwo opowiadane przez PO-PiS przed którym Pan tak bardzo ostrzegasz. I kup pan se kota.

Spróbowałam i nie zawiodłam się - on naprawdę zwęża pory. Używam go około 2 tygodni i ...

Tagi: reklama, obrazki, kosmetyki, photoshop, zwęża pory

skomentuj (0)