O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Reklama

Reklamy

Primera División
Robert Kubica
Scrabble
Serie A
Sporty ekstremalne
Wrestler
Wrestling
Technologie
Apple Mac
Dell
Fujitsu
ITunes
Laptopy
Microsoft (Windows, Office)
Motorola
Netbooki
Nokia
Philips
Samsung
Soft - oprogramowanie
Sony
Sony Ericsson
Telefonia GSM
Toshiba
Tagi
  • chatroulette
  • film
  • kreatywna reklama
  • kreatywne reklamy
  • Last Exorcism
  • Photoshop
  • plakaty
  • .

Mój blog | Kolejna witryna sieci „WordPress.com”

Wypowiedzi Andropowa trudno przecenić. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że padła ona w atmosferze zdenerwowania wywołanego wrażeniem, iż Jaruzelski wzorem Kani wymiguje się od zdecydowanych działań, to wydaje się, że wypowiedź Andropowa odzwierciedla ostateczne stanowisko Moskwy. Nawet w warunkach „zaproszenia” ze strony najwyższych władz PRL (i oczywiście idącej za tym chęci współpracy) odrzucono możliwość zbrojnej interwencji, biorąc przy tym pod uwagę, że konsekwencją może być nawet odsunięcie od władzy partii komunistycznej. Tym samym „doktryna Breżniewa” została pogrzebana jeszcze za życia sowieckiego przywódcy.

Reklama : ochraniacze na materac

Naciski na Jaruzelskiego wywierano całymi tygodniami, czy nawet miesiącami, a tu 10 grudnia pojawiła się na politbiurze wiadomość, że ten nadal „wymiguje się od zdecydowanych działań”. Jeśli założy się, że  cały ten kierujący olbrzymim imperium kolektyw cierpiał na daleko posuniętą amnezję i mało kto pamiętał, co wczoraj jadł na obiad, to rzeczywiście taka rewelacja mogła zrobić wrażenie i „atmosfera  zdenerwowania” była całkiem uzasadniona i o „doktrynie Breżniewa” nikt już nie pamiętał.

Reklama : ubranka dla dziewczynek

PSYCHOLOGIA BADANIA

Za wskazówkę odróżniają postawy wyrosłe prawdopodobnie z emocji przyjmijmy kwestie, o których podręczniki etykiety piszą, że nie powinny być dyskutowane w czasie spotkań towarzyskich, czyli polityka, seks i religia. Jeśli argumentacja logiczna nie jest skuteczna, to co może dać oczekiwany efekt? Jedną z technik jest akcentowanie wartości i emocji zamiast faktów i liczb, jak w stosowanych przez George'a Busha ulotkach z Williem Hortonem (Edwards, 1990; Shavitt, 1990). Sharon Shavitt (1990) zademonstrowała tę technikę w badaniu skuteczności różnego rodzaju reklam. Pewne reklamy, jak zauważa, podkreślają obiektywne zalety produktu, np. reklama urządzeń klimatyzacyjnych, w której jest mowa o ich cenie, zużyciu energii i wytrzymałości. Inne zaś akcentują emocje i wartości. Są to reklamy perfum, piwa czy dżinsów, w których próbuje się raczej kojarzyć ich marki z seksem, pięknem i młodością, niż mówić o obiektywnej jakości tych produktów. Który rodzaj reklamy jest bardziej skuteczny? Aby odpowiedzieć na to pytanie, Shavitt przedstawiła różne typy reklam dla różnych produktów konsumpcyjnych. Niektóre były, jak je nazwała, produktami użytkowymi, jak np. urządzenia klimatyzacyjne czy kawa. Postawy wobec takich produktów opierają się raczej na ocenie ich.

Public Relations

Po czasopismo, o tyle w przypadku reklamy umieszczonej na bilbordzie jej odbiorcami będą przypadkowe osoby, które przechodziły w jego sąsiedztwie. Nie tylko bardzo trudno określić, czy grupa docelowa, która nas interesuje będzie miała okazję zetknąć się z reklamą, równie niełatwym zadaniem jest monitorowanie skuteczności kampanii. W przypadku reklamy telewizyjnej, czy prasowej można jedynie w przybliżeniu określić liczbę osób, które zetknęły się z przekazem.

Właśnie brak precyzyjnych wskaźników mówiących, kto zobaczy naszą reklamę i jak dużo czasu będzie w stanie jej poświęcić jest głównym powodem, dla którego w reklamach tradycyjnych najważniejszą funkcją jest funkcja przekonywania. Reklamy te starają się dotrzeć do naszych emocji i rozbudzić w nas pragnienie posiadania reklamowanego przedmiotu lub marki. Twórcy reklam zdając sobie sprawę, jak trudno przykuć naszą uwagę na dłużej, dlatego przekaz ma być czytelny natychmiast, choćby na poziomie podświadomym. Kolejną niezmiernie istotną cechą reklamy off-line jest jej koszt. Kampanie reklamowe w telewizji, a czasem w kilku mediach naraz pozostają w zasięgu jedynie największych firm, które stać na taki wydatek. W największej porze oglądalności cena za minute może sięgać wielu.

256marketing

Towaru, a może masz coś innego unikalnego i ciekawego? Pochwal się tym przed całym światem. Jeśli prowadzisz sklep i planujesz większą kampanię, zaryzykuj przygotowanie specjalnej oferty dla odwiedzających Twój serwis za pośrednictwem reklam AdTaily. Specjalna promocja na hasło Taily! Wysyłka gratis, 5% zniżki, a może super promocje na wybrane towary? Pamiętaj, że kreatywność w Internecie jest w cenie.

4. Co za dużo to niezdrowo!

Stosując się do porady 3) pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z ilością tekstu. Twoja reklama musi być czytelna, nie może nachodzić na ramki i wielkość czcionki nie może być mikroskopijna. Masz wiele atutów? Znajdź jeden, największy i nim się chwal.

5. Nie okłamuj odbiorcy!

Pamiętaj, aby treść Twojej reklamy była zgodna ze stanem faktycznym. Nie oszukuj odbiorców, bo nic tym nie uzyskasz. Czy zależy Ci na przypadkowych wejściach, czy poszukujesz wartościowych odbiorców? Jeśli oszukasz odbiorcę reklamy, to i tak opuści on bardzo szybko Twoją stronę, na dodatek będzie poirytowany i wyrobi sobie o Tobie złą opinię.

Reklama netii

sfb.blog

Wyrobionymi zagranicą  papierami w zakresie obslugi maszyn CNC (nie wiem czy absolwent MISH wie co to, ale możesz se Pan zawsze guglnąć Panie Sutkowski). Zresztą taką pracę wykonuję i teraz bo lepsze to niż telemarketer wciskający ludziom pakiety Netii. A dlaczego - bo mama i tata nie dają mi pieniędzy na studia.  Następnym razem się Pan chwilę zastanów zanim powtórzysz propagandowe kłąmstwo opowiadane przez PO-PiS przed którym Pan tak bardzo ostrzegasz. I kup pan se kota.

Spróbowałam i nie zawiodłam się - on naprawdę zwęża pory. Używam go około 2 tygodni i ...

Tagi: reklama, obrazki, kosmetyki, photoshop, zwęża pory

skomentuj (0)

65 lvl Spellsinger - Hindemith

16... potem do domq... spac ;P 18 kolacja... po kolacji grac czytac... cokolwiek... w sumie wyglada na nudno... ale jezdzilo sie super... Kto nie prooobował jezdzic na nartach ma czego zalofac :] Na przyszły sezon ucze sie na desce ;D Mam tfarz opalona jak na reklamie... ;P Bez oczu (od okularków dla ciemniejszych ;P) ... porazka mooosze to wyrofnac :] No ale jak wszystko na tym swiecie ten wyjazd ma tez druga strone medalu... Byłam oczywiscie z moja posrana rodzinka... z ktora sie wytrzymac nie dało... ;/.Dyske lepiej sie przygotujemy... wogle liste zrobimy co ma poleciec... i wogle... Nom w sumie dla mnie dyska byla wyjebana... ale wszyscy sie skarza... wiec niewypal... wrrr... ale qpa... :/ No ale ja z Natka zadziłysmy na tej dysce... dolaczyla sie jeszcze Neti i Angela... i wszystko krcilo wokol nas! Bylo wyjebanie ;P Jejq tylko zeby sie nie skarzyli vice... bo ftedy wezma jakis durniof ktorzy maja jeden laser i beda puszczac majteczki w kropeczki... porazka... No a teraz ide qc.... jak zafsze... POZDROVIONKA.

Reklama tp

Simsy - Onet.pl Blog

Swiat The Sims 2 ...Bloog
love-the-sims-3
Blogi Reżyserów
Ania999
Amethyst
Reklamy

Edycje oraz wersje jezykowe serii

the sims sprzedały sie łącznie w

100 milionach egzeplazach.

u...

 

Zakupki...

 

  

  

Firma Electronic Artis otworzyła sklep

The Sims store

w nternecie pod adresem

www.thesims2store.ea.com

w ktorym mozna kupis akcesoria do domu,

ogrodów tp.

oraz ruzne zeczy dla wyglondu simów (ubrania itp)

smutnanawieki | e-blogi.pl

Był?? Nie wiem już sama. Niczego nie jestem pewna. Padał śnieg jest tak pięknie, czysto, biało. Czemu moje życie nie może być tak piękne i czyste?? W środe miałam urodziny... hmmm dziwne niby urodziny to taki wesoły dzień. Oczywiście impreza była dopiero wczoraj... Nie lubie kiedy muszę się usmiechać cały czas, no ale cóż jeśli chodzi o udawanie, granie i tp. to muszę przyznać, że jestem niezła... 


 


Cały czas zachwycam się pięknym krajobrazem za moim oknem i marze... znowu... hmmm a może tak przestać marzyć i żyć rzeczywistością, ale czy tak sie da??? Raczej nie.


 


 


 


 


 


 

Skomentuj [0]

  e-blogi.pl  [Załóż blog!] Subskrybuj blogi [Zamknij reklamy]