O czym chcesz poczytać na blogach?

Rękawiczki skórzane

Emo ~ Scene - bloog.pl

Torba: Im większa tym lepsza :* Zazwyczaj czarna lecz nie zawsze. Pasująca do twojego stroju i harakteru. Obszyta naszywkami, podopinane piny.


 

 

 

Korale: Często też są wybierane. Białe, czarne, różowe, kto jak woli. Zazwyczaj dłyzsze, które można owinąć wokół szyi 2 razy.


 

 

Naszyjnik: Złote lub srebrne. Oby tylko pasowały do twojego stroju. Zazwyczaj Emo/Scene nosi naszyjniki :  Trupie czachy, kastet, korona, Hello Kitty, Gwiazdki, Dolar($), krzyż, serduszka, motylek, kwiat itp. Który wzorek ci najbardziej przypadł do gustu ??


 

 

 

Rękawiczki:

To, jak postrzegam pewne sprawy - Onet.pl Blog

Przeciw rodzinnemu terroryście. Kiedy skończyła objął ją pozwalając schronić się w ramionach.
- Cholera jak ja Cię doskonale rozumiem... Kiedyś, przy okazji coś ci opowiem. Poszukajmy mojego taty. Nie myślmy. Uspokójmy się. Patrz go; tu idzie. Oddajmy się zdjęciom i zapamiętajmy.
- Dobrze. Pokaż to czerwone co masz.
- Pończochy, rękawiczki skórzane i takką szarfę - wyjmował z torby kolejne rzeczy. - Tyle, że musiała byś zdjąć to co masz na rękach...
- No akurat z tym może być problem. Daj te pończochy. - Rozejrzała się i zaczęła zdejmować własne czarne.
- Nie wolisz iść w krzaki? - Zapytał pan Michał, który właśnie doszedł.
- Nikt nie idzie, a przed wami i.

Pamiętnik Deidary - Onet.pl Blog

Włosy. Niegdyś szczęśliwe oczy, przyjazny uśmiech na twarzy i beztroskie życie, zmieniło się nie do poznania. Na początku wstąpienia do Akademii miał kolegów, koleżanki – był szczęśliwy. Wszystko zmieniło się nie odwracalnie, kiedy podczas jednej z wycieczek po osadzie wyruszyli nad rzekę. Wszystkie dzieci zaczęły zdejmować buty, rękawiczki i moczyć się w zimnej, tak bardzo kojącej wodzie w słoneczny, duszny dzień. 
Na początku Deidara wahał się, jednak pod namową dzieci, również pozbył się wcześniej wymienionych rzeczy. Tego dnia nigdy nie zapomniał. Cały czas miał go przed oczyma, i nie zapowiadało się na jakiekolwiek zmiany. 
Na widok języków.To nie zdrowe. – Do kuchni wszedł ojciec Deidary i zmierzył chłopaka chłodnym wzrokiem.
Blondyn szybko schował ręce pod stół i spuścił smutno oczy.
- Riko, to twój syn! – szepnęła przerażona kobieta.
Wtem twarz mężczyzny przyjęła przyjazny wyraz, a on sam podszedł do syna i położył na blacie stołu, dwie czarne, skórzane rękawiczki.
- Z okazji pierwszego dnia Akademii. – powiedział całując chłopca w głowę i wychodząc z pomieszczenia.
Dopiero, kiedy Riko znikł za drzwiami, Deidara podniósł wzrok i zaczął oglądać prezent. Rękawiczki nie były zwyczajne, miały ochraniacze na górnej części nadgarstka - zaraz pod palcami. Z drugiej.

Krzyczeć, ale do kogo? To chyba naprawdę jedyny problem całego mojego życia. - bloog.pl

- Pstryknęła.

Była ubrana jedynie w krótkie spodenki i krótką bluzeczkę i na bank po prysznicu, bo nigdzie nie było już krwi. Ale były ślady po cięciach. Świeże czerwone ślady. Dużo śladów. Chłopaki oniemieni patrzyli jak wyjęła z szafki rękawiczki, które jak teraz na to wpadli ostatnio ciągle nosiła. Założyła je zakrywając przedramiona. Na bluzeczkę zarzuciła bluzę. Na nogi założyła szpilki. Siadła przed lustrem i szybko wykonała ostry makijaż idealnie kryjący wszelkie niepożądane ślady. Zawiesiła na szyi kilka rzemyków i srebrny zdobiony krzyżyk. Na kostkę nogi.

Najpierw czterech chłopaków w skórzanych przecieranych spodniach z mnóstwem dziór i łańcuchów. Do tego paski z ćwiekami. Włosy opadające luźno na gołe plecy i klaty lub nastroszone wściekle(te krótkie). Ostre makijaże i pełno przeróżnych łańcuszków. Na szyjach skórzane obróżki z ćwiekami. Na ciele pełno kolczyków i tatuaży.

Wbiegli z czterech różnych stron na środku sceny przybijając piątki lub żółwiki a dwóch zderzyło się klatami posyłając sobie w powietrzu namiętne buziaki. Podskoczyli parę.