O czym chcesz poczytać na blogach?

Ręka

widownia

Wytwórczością, ażeby jej produkt posiadał możliwie największą wartość, przeto (…) pracuje z konieczności nad tym, by dochód społeczny był jak największy. Co prawda, nie zamierza on na ogół popierać interesów społecznych ani też nie wie, w jakim stopniu je popiera. Kiedy woli popierać wytwórczość krajową, a nie zagraniczną, ma wyłącznie na uwadze swe własne bezpieczeństwo, a gdy kieruje wytwórczością tak, aby jej produkt posiadał możliwie najwyższą wartość, myśli tylko o swym własnym zarobku, a jednak w tym, jak i w wielu innych przypadkach, jakaś niewidzialna ręka kieruje nim tak, aby zdążał do celu, którego wcale nie zamierzał osiągnąć. Społeczeństwo zaś, które wcale w tym nie bierze udziału, nie zawsze na tym źle wychodzi. Mając na celu swój własny interes człowiek często popiera interesy społeczeństwa skuteczniej niż wtedy, gdy zamierza służyć im rzeczywiście. Nigdy nie zdarzyło mi się widzieć, aby wiele dobrego zdziałali ludzie, którzy udawali, iż handlują dla dobra społecznego.
[Badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów, Warszawa 1954, PWN, t.2, s.46-47,

Na początek jeden.

artki.blog.pl

Początek a koniec nie zapowiadał się w tak szybkim tempie nie stanęłabym w miejscu tylko szła przed siebie.Niby idę,ale o rezultatach wolę nie wspominać.I co? mogłabym teraz wszytko wyziac i obrócić w żart,ale..ale.. Ja po prostu nie potrafię.Teraz żałuje za kiedyś,wiem że nie powinno się żałować,ale przepraszam Ciebie i Ciebie za to i tamto teraz już wiem.
Co?żale się?Ja po prostu pisze bo wtedy jest mi lżej.


Nie zdarzy się cud,zaczynam sie bać.
Tak ciężko,ciężko ale ponoć dam radę,tylkonierycztygłupia.

{ co głowa artka pomyślała, ręka przepisała ;P} 2005-03-07 14:40:14
skomentuj (3)


*

Dupa,dupa dupaaaaaaaaaaa
Ciesz sie ty głupia tym co masz,bo tego też byś mogla nie mieć i nie schrzań tego ! Bo kto wie co może być za tydzień 2 a może i miesiąc.
Tylko uf uf ufaaaaaj mi..

*
{ co głowa artka pomyślała, ręka przepisała ;P} 2005-03-08 21:09:41
skomentuj (5)
lęk przed nieznanym

:(
wymownie
boję się
i znowu przestaje wierzyc w cokolwiek
ale podobno musze Ci zaufać
.

Talia Pasji - Onet.pl Blog

Świetnego maskowania na pustyni, ani jeszcze lepszego maskowania za pomocą trawy i roślinności w terenie zabudowanym.

Spacings - odległości. Staraj się (jako sekcja/pluton) nie utrzymad idealnych odległości mierzonych dokładnie przy linijce. Jeśli ułożysz się sekcją na OP w idealnych odległościach - możesz na siebie zwrócid uwagę. W naturze rzadko kiedy leżą pół okrągłe kamienie w idealnej odległości od siebie na potencjalnie idealnym stanowisku obserwacyjnym...Informacje nabyte z Biblii Taktyki
Cywil (13:44)
Proszę o komentarz
Znaki ręczne
Opis kilku znaków ręcznych posługującymi się przez wojsko i nie tylko ;

- STOP (ugięta, wolna ręka- bez broni- z wyprostowanymipalcami)
- zamarznij- „freez” (ugięta, wolna.

a wolność nie istnieje, bo nie ma nas...

Do niego pewnego szacunku. Kojarzył się jej trochę z Janerskim, w końcu pracował w podobnej placówce.
Obserwowała rozmowę swojej matki z Pawłem. Żywo dyskutowali na temat swoich czasów licealnych, zachowywali się niczym dzieci. Przekrzykiwali się nawzajem i wchodzili sobie w słowo. Zauważyła szczęście w oczach obojga.
- To ja was zostawiam i idę się ogarnąć – powiedziała i wyszła z pokoju.
*****
Pozytywne dźwięki SKA wypływały z głośników stojących obok. Siedziała przy swoim biurku i próbowała skupić się na robieniu czegoś ambitnego. Zagipsowana ręka ciągle ją swędziała, co doprowadzało ją do szału. Obserwowała zachód słońca za oknem.
- Telefon do ciebie – usłyszała w pewnym momencie za sobą.
Podskoczyła z przerażania. Nienawidziła kiedy ktoś zaczajał się na nią z tyłu i nagle coś mówił. Matka podała jej słuchawkę.
- Halo? – zapytała, niezdarnie przytrzymując telefon w mniej sprawnej ręce.
- Cześć – odezwał się Marcin – Jak tam leci?
- Jako tako – odpowiedziała, siłując się z oknem.
W końcu otworzyła je na oścież i usiadła na parapecie..

Historie o Seksie

W zdumieniu oczy i zacząłem bardziej wyteżać sluch. Nie, nie myliłem się. Po raz pierwszy w życiu słyszałem (nie licząc filmów pornograficznych) czyjś seks na żywo. Od razu dostałem erekcji. Moja wyobraźnia zaczęła pracować na wysokich obrotach. Wyobraziłem sobie, co on jej teraz robi, że bierze ją teraz od tyłu, wsadza jej nabrzmiałego członka między pośladki (teraz jej jęki są coraz głośniejsze). Boże - słyszę, że dostała w tyłek niezłego klapsa - jego ruchy są coraz szybsze, łóżko trzeszczy na cały dom, a ona już nie hamuje swojego krzyku rozkoszy. Ma orgazm!!! Moja ręka cały czas dotyka mojego członka, słyszę najprawdziwszy seks, oczami wyobraźni wszystko widzę, moja ręka nie przestaje pracować, co chwilę naciągam skórę na nabrzmiałego żołędzia i nie wytrzymałem, spuściłem się pierwszy. Miałem potężny wytrysk. Sperma trysnęła na moją pościel. Usłyszałem ostatni pisk Nadji. Oni też już skończyli. Zamknąłem oczy, ale nie mogłem spać. Marzyłem o seksie. O seksie z Nathalie. Jednak nie odważyłem się zejść na dół do jej pokoju. Wiem, czym by się to skończyło. Dostałbym od niej wielkiego kopa w tyłek. W końcu ona może mieć.

Zapis mojego życia erotycznego dzień po dniu. - bloog.pl

Oddychać a wraz ze wzrostem tempa Jej ruchów - oddech stawał się coraz szybszy. Podskakiwała na mnie coraz mocniej i szybciej pojękując, że "zaraz nie wytrzyma" i tak tez się stało. Dotknąłem Jej biustu, ścisnąłem go i po chwili z głośnym jękiem i grymasem rozkoszy na twarzy zwolniła. Czułem iż widziałem jak przeszywa ją rozkosz: ten wyraz ust, spojrzenie, ruchy... Ja jednak nadal nie doszedłem . Poczekałem, aż ona ochłonie po orgazmie i sam się kładąc na plecach pociągnąłem Ją na siebie (a więc do pozycji tzw. "leżącego jeźdźca"). Uniosłem kolana, zaparłem się stopami a rękami chwyciłem ją za pośladki. Gwałtownie unosiłem biodra za pomocą kolan co powodowało silne wbijanie się w Jej ciało. Rękami starałeś się przytrzymywać Jej ciało by je unieruchomić. Poruszałem się maksymalnie szybko, myśląc już tylko o sobie. Nie zwalniałem tempa, aż w końcu poczułem że zbliża się upragniony orgazm. Gdy dotarł byłem cały spocony.Teraz poczułem już go właściwie - był intensywny i tym razem już bez problemów nastąpił również z wytryskiem.

 Podziel się:

Zasada Równej Wymiany - To tylko słowa, bo świat nie jest idealny... - Onet.pl Blog

Że jego żona czuje Homunkulusa – przeczesał ręką włosy – Więc pomyślałem, że go poszukam, ale najpierw zahaczę o ciebie i razem obmyślimy plan,a le jak widać, Lust mnie ubiegła i pierwsza do ciebie wpadła, no nic. Grunt, że ją spaliliśmy.
- Wracaj do domu Al – powiedział Havoc, gdy udało mu się już zejść z dachu – Zresztą wszyscy wracajmy... jest zimno...
- Tak... Powinienem wrócić...


*


   Ling uskoczył przed wielką łapą Wrath'a. Złapał miecz i odciął mu ramię, jednak Homunkulus nie przejął się tym zbytnio. Ręka na powrót przyczepiła się na swoje miejsce. Złapał gruby kawał drewna i zamachnął się na Linga. W tym samym czasie Ran Fan wycelowała w niego trzy sztylety. Jeden trafił prosto w czoło Homunkulusa, a dwa pozostałe w ramiona. Wrath zawarczał wściekle, powyciągał ostrza i oblizał krew, która spływała mu wprost do ust.
   Uderzył konarem Linga prosto w brzuch i młody cesarz uderzył ścianę. Who zaatakował go od tyłu, wbijając miecz w jego plecy, jednak to nie zadziałało, Homunkulus wściekł się jeszcze bardziej i zaatakował staruszka z ogromną siłą.
  .