O czym chcesz poczytać na blogach?

Rejestracja samochodu

Walka o Rejestrację Anglika - bloog.pl


na posiedzenie Naczelnego Sądu
Administracyjnego do Warszawy na 21. 01. 2010 o godzinie 9. 30, Sala E, ul Boduena 3/5


Jak pamiętamy wygraliśmy już  trzy razy wyroki SKO z Gdańska Pana Marka jak i wyrok KE, stanowią one dowody na to że rejestracja samochodu z kierownicą po prawej stronie jest zgodna z prawem UE.
Miejmy nadzieję że znowu sprawiedliwość zwycięży.
Pamiętacie jak w roku 2004 namawiano nas w referendum o wyrażenie zgody na wejście Polski do UE, udało się jesteśmy członkami Zjednoczonej Europy, tym samym nasuwa się pytanie dlaczego mimo świadomości prawa-dyrektyw.

kalkulatory.ownlog.com

Dają  szerokie spektrum na możność wyboru jak najtańszego ubezpieczenia samochodu. Właśnie obliczenia przeprowadzone w Internecie pomagają dostosować tanie OC, które obejmuje wszystkie szkodydotyczące życia i zdrowia oraz Ubezpieczenie AC z szerokim zakresem w korzystnej cenie. Najlepiej wybierać najtańsze ubezpieczenie samochodu o najszerszym spektrum, takie które będzie obejmowało osoby trzecie, szkody w samochodzie i ewentualne ryzyko kradzieży. Tanie OC i AC dają mniejsze możliwości. Tylko przy ubezpieczeniu OC można sugerować się ceną. należy szukać najtańszych ubezpieczeń w pakietach OC i AC. Ceny ubezpieczeń  są zależne przede wszystkim od pojemności silnika oraz od przestrzeni geograficznej rejestracji samochodu. Warto zapytać o pełne opcje u ubezpieczyciela, ponieważ różnice w cenie mogą być niewielkie. Nie należy nabywać ubezpieczeń bez przemyślunku, gdyż można wiele stracić. winno się również pamiętać że ubezpieczenia online obfitują w różnorakie zniżki. Dają również rzetelną i niczym niemanipulowaną opinię.

Cukier krzepi

  Splacila samochod szmat czasu temu i dla swojego wlasnego spokoju sumienia chce od banku zaswiadczenie, ze samochod splacony.  W Piachu nigdy nie wiadomo kiedy taki papier sie przyda, wiec warto miec.  Bank wymyslil sobie, ze mnie ukarze za niesplacenie samochodu w terminie.  Szu ma czarno na bialym (kasa schodzila z konta ZAWSZE w terminie), ze wszystko uregulowane na czas I basta!  Bank zwodzi mnie od marca chyba – blad w systemie, jedz pani do innego emiratu tam wszystko wyjasnia.

Ktos mi wytlumaczy jak ten policjant dopatrzyla sie tego, ze ja rozmawialam przez telefon, a jak go zobaczylam to podlaczylam zestaw glosnomowiacy?  Policjant_sokole_oko_konfabulant.

Swoja droga takie zycie w Piachu.  Lat temu wiele zaplacilam dwa mandaty za przejazd na czerwonym swietle. Mandaty placi sie generalnie hurtem, raz do roku, przy corocznej rejestracji samochodu.  Pytam sie policjanta, czy jest jakies zdjecie, a on mowi, ze ktos mnie widzial i zaraportowal.  I co?  I nic.  Zaplacilam, mimo ze w zyciu nie zdarzylo mi sie przejechac na czerwonym swietle.

19:44, sugarka

Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl Blog

Bez pytania i klepnęła online kredyt wspólny małżeński.
Bank kredyt przyznał bez problemów. Co miał nie przyznawać jak mamił Blondynkę od 5 lat ofertami a ta jakby z kamienia była i nic nie chciała wziąć.
Jak już wzięła to się bank nie zastanawiał tylko szybko jej pieniądze na konto przelał i czekał na umowę kupna samochodu.
Blondynka samochód kupiła prawie, ze w ostatniej chwili, kiedy jej się już grunt palił pod stopami, bo bank dał tylko 30 dni na zakup pojazdu od momentu przelania środków na konto.
Po zakupie pojazdu należało zająć się dokumentami.
Blondynkę to nieco parzyło, że w dowodzie rejestracyjnym musi być współwłascicielem bank i, że trzeba zrobić cesję praw z autocasco, że trzeba dokumenty z banku przedstawić w wydziale komunikacji przy rejestracji samochodu, że trzeba szybko wykupić ubezpieczenie, że jest na to tylko znowu 30dni.
A tu klops. Czasu za mało. Blondynce nieco czasu zajęło wydębienie od.

Bohdan Cywinski - mój kawałek internetu

Czwartku w południe. Drugie rozpiszę na dwa do czterech artykułów, z których pierwszy będę musiał oddać albo też w czwartek rano, albo po niedzieli. Za chwilę powinien mnie o tym poinformować Maciek. W zależności od tej decyzji redakcyjnej jutro rano lub w czwartek po południu pojadę do Suwałk i Przerośli. Wynikło to z terminów załatwiania rejestracji samochodu Maryni, której w środę o północy kończy się możliwość używania auta bez uzyskania ostatecznych dokumentów. Moja podróż jest niby dowodem mej opętanej miłości ojcowskiej, która powoduje tę podróż do przeroślańskiej lodowni, ale to nie do końca prawda. Rzecz w tym, że pojawienie się w Przerośli choć na kilka dni byłoby.