O czym chcesz poczytać na blogach?

Reich

Nie Mów Nikomu

Maj 27, 2010 o 7:34 pm

Komplet materiałów,na temat jak zbudować cloudbuster w zakładce” Budujcie Cloud-bustery” u góry Strony Głównej.

http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

Fragmenty tekstu, o zastosowaniu cloudbusterów, jako broni przeciwko UFO, przez odkrywce orgonu,Wilhelma Reicha.

Reich dokonał przypadkowego odkrycia, które kilku oficerów Sił Powietrznych uznało za bardzo interesujące, włączając w to Generała Harolda Watsona, szefa wywiadu w Bazie Powietrznej Wright-Patterson.

W czasie gdy Reich skanował niebo swoim “pogromcą chmur”, urządzeniem służącym do ściągania orgonu z nieba celem sprowadzenia deszczu [urządzenie skonstruowane przez Reicha służące do wysysania energii orgonalnej z chmur. Reich wierzył, że energia orgonalna otacza ziemię, a pogromca chmur działa jako urządzenie sprowadzające deszcz. Według Reicha chmury i opady deszczu to naturalne akumulacje energii orgonalnej, zaś pogromca chmur zbierał energię do przyczepionych akumulatorów orgonu. Energię zgromadzoną w akumulatorach można było następnie wykorzystać do tworzenia chmur i sprowadzania.

co u nas : Podziemne Pismo Tajniak : co u nas

Ata­kowano chrześcijaństwo jako religię zakazującą człowieko­wi doznawania rozkoszy.
Seks dla lepszego jutra
To właśnie w tamtych czasach powstało określenie „rewolucja seksu­alna". To nieprawda, że naro­dziło się ono wśród amerykańskich hipisów, dzieci kwiatów w epoce Woodstock. Jako pierw­szy sformułowanie to zaczął propagować po I wojnie światowej działacz komunistyczny i psychoanalityk Wilhelm Reich, który założył w Wiedniu So­cjalistyczne Towarzystwo Konsultacji i Badań Seksuologicznych, a w Berlinie Nie­mieckie Towarzystwo Prole­tariackiej Polityki Seksualnej. Opracowany wówczas przez niego program proletariackiej edukacji seksualnej (tzw. prol-sex) zakładał zachęcanie młodzieży do masturbowania się czy tworzenie domów pu­blicznych dla dorastających chłopców.
W swojej pracy „Psycholo­gia masowa faszyzmu" Reich pisał, że źródłem powstania faszyzmu jest tłumienie popę­du.

Farewell, My Lovely

2005-03-22 08:46:58
skomentuj (2)


Nagłówek zastępczy

Mimo pięknej pogody za oknem czuję się, jakby mnie ktoś przydeptał i okręcił się na pięcie.
Makowa Panienka zdradza wyraźne objawy zainteresowania robieniem zdjęć i w ogóle jest bardzo miła, w pracy w sumie OK (tylko że nie ma kiedy iść na ten urlop), a mi energii starcza na trzy, może cztery godziny dziennie, później zaś najchętniej walnąłbym się na łóżko. Spać, spać, nic więcej.

farewell-my-lovely 2005-03-22 14:06:11
skomentuj (1)
Gin & Reich, shaked but not stirred

Zarzuciłem piwo na rzecz ginu. Niewiele zapachów alkoholi może się dla mnie równać z aromatem, unoszącym się z otwieranej butelki (z dżinnem). Jeśli dodam jeszcze, że lubię dodawać szyszki jałowca do wielu potraw, a nawet podgryzać je na sucho, można będzie wyrobić sobie pewne przekonanie na temat moich upodobań smakowych.

Gin zdecydowanie pomógł mi zmęczyć wiekopomne dzieło filmowe, które bez wątpienia zapisze sie złotymi literami w annałach polskiej kinematografii, jakie obejrzałem wczoraj w TV, po raz pierwszy zresztą*. Mam na.

endos blog

With Van Goghs missing ears
You say what you want but filth is all that they hear
I've got the jigger to make all you bigger
Ladies und gentlemen
So drop your piss roommate, and make sure you're not late
You tramps and lunatics
It's a trick that's gonna make you click

We're the lower Gloominati, and we aim to depress
The scabaret sacrilegends
This is the Golden Age of Grotesque

We're the lower Gloominati, and we aim to depress
The scabaret sacrilegends
This is the Golden Age of Grotesque

It's a dirty world Reich, say what you like
It's a dirty world Reich, say what you like

So up* tries rowdy rowdy honey finger goodbye dolls
Hells are boppin', open your third nostril
Put on your black face, and your god is gone

We're the lower Gloominati, and we aim to depress
The scabaret sacrilegends
This is the Golden Age of Grotesque

We're the lower Gloominati, and we aim to depress
The scabaret sacrilegends
This is the Golden Age of Grotesque

We sing la la, la la, la la lah
We sing la la, la la, lah
La la, la la,.

TREKgay fanem STAR TREK jest:-)

A tak sie balem, zeby ktos mi konta nie wyczyscil. i nie wyczyscil. ale na karte nowa musze czkac. i to w takim momencie, kiedy musze wyjechac i taka karta platnicza jest bardzo praktyczna! ale taki juz jestem. wiecznie roztrzepany.
aaaaa! wpadlem w oko jakiejs panience! i co tu zrobic?? hmmm... pzeciez ja jestem 100%-gejem. nie moglbym z zadna baka ten teges.... :-)
to byloby chyba na tyle.... koncze wpis wcinajac nutelle i sok pomaranczowy (tym razem nie hohes C tylko dr.witt;-)
trekgay 2003-04-01 00:57:48
skomentuj (0)


REICHSTAG
przede mna wazne spotkania w reichu. jestem z siebie dumny;-)
trekgay 2003-04-02 13:32:09
skomentuj (0)
Reisen
Jestem juz po wycieczce do stolicy Reichu. Znowu. Ja strasznie duzo podrozuje. Ale wlasnie tak lubie. Z obiecywania sobie, ze do matury juz nigdzie nie pojade nic nie wyszlo. No ale jak by sie komus nadarzyla okazja taka, jak mi, to tez by pojechal.
Mieszkalem w hotelu 5-gwiazdkowym;-) Bylo super. tylko nie bardzo umialem sie wszystkim poslugiwac, w koncu nie czesto bywam w takich miejscach. Obiad z ministrami niemieckimi tez nie wydawal sie najprostszy, ale podpatrzylem, jak inni jedza.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Grupy ludzi ciągle zadają pytania: czym są smugi chemiczne, które potrafią także zatruć tysiące litrów wody i wielkie połacie gleby na całym świecie. Coraz to nowsze badania naukowe wskazują na dużą ilość metali ciężkich i nieznanych jeszcze materiałów biologicznych, zwykle są to niewiarygodne ilości glinu i baru, ale nie ograniczają się tylko do nich. Są również materiały biologiczne zarówno genetyczne i zmodyfikowane, np. takie jak te, które wywołują chorobę „morgellonów” i biologiczne środki opadające na ziemię, np.: chorobotwórcze grzyby, wirusy, bakterie.

Wilhelm Reich

Don Craft, działacz antychemtrails wykorzystał prace Wilhelma Reicha do budowy chembustera na podstawie górskich kryształów zmieniając DOR (destruktywna energia orgonu) na POR (pozytywna energia orgonu).

Energia orgonu – jest kosmiczną życiową energią, siłą znaną ludzkości od dawna zwłaszcza przez osoby żyjące blisko natury. Orgon został odkryty przez W. Reicha, który twierdził, że energia orgonu promieniuje ze wszystkich stron, z ożywionych i nieożywionych substancji. Może z łatwością, choć z różną prędkością przenikać wszystkie formy materii, potrafi.

Polebezkarne

Jakąś książkę na ten temat, bo wykazał się sporą wiedzą w zakresie efektywnego nauczania. Badania od dawna już potwierdzają, że młodzi ludzie najlepiej uczą się na przykładzie, a właściwie na anty-przykładzie. Łatwiej jest uniknąć błędów, które ktoś omówi oraz dla pełnego obrazu, zaprezentuje. Nie chce przy tym wchodzi w polemikę czy karny Ruchowi należał się czy nie, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że uderzanie rywala łokciem w twarz, nawet lekko, we własnym polu karnym to nie jest praktyka godna naśladowania.

Marco Reich
Za spryt

W 79. minucie Marco Reich wyszedł jeden na jeden z Ivo Vazgecem. Szwedzki Bośniak studiował prawdopodobnie specyfikę atakujących Jagielonii i wiedział, że jeśli stanie z którymś oko w oko to prawdopodobnie będzie to Frankowski i prawdopodobnie będzie próbował przerzucić piłkę nad wybiegającym bramkarzem. Kiedy więc zobaczył zmierzającego w jego stronę Niemca był odrobinę zaskoczony, ale wyszedł skrócić kąt i gdy Marco będąc metr od bramkarza włożył nogę pod piłkę Vazgec już widział oczyma wyobraźni.