O czym chcesz poczytać na blogach?

Regulamin wynagradzania

Poddaj się torturze śmiertelniku... - Oceny Pogromczyń. - Onet.pl Blog


2. Oceniamy blogi ze wszystkich serwisów.
3. Oceniamy wyłącznie opowiadania.
4. Jeżeli chcesz zostać ocenionym, dodaj nas do linków.
5. Wybierz oceniającą.
6. Oceniamy według kolejki, nie ma wyjątków.
7. Na znak przeczytania regulaminu, wpisz przy swoim zgłoszeniu ,,Pogromczynie".
8. Skomentuj swoją ocenę, to tak niewiele, a jednak wynagradza nam poświęcony czas.
9. O ocenie zostaniesz powiadomiona/y w komentarzu.
10. Ocenie podlegają trzy notki.
11. Blogi nie zostaną ocenione, jeżeli są zawieszone, porzucone lub przeniesione.
12. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili.

Ożarów Mazowiecki – Blogi

Większości wyborców.
Pierwsze, co musi zaraz nastąpić to pokazanie nam, jaką nowy burmistrz będzie prowadził politykę kadrową. Zobaczymy, już w trakcie pierwszego miesiąca, czy pozbył się „spadochroniarzy” z gminnych etatów, lokalnych stowarzyszeń czy gminnych jednostek. Z etatów dotowanych i opłacanych z gminnych funduszy, które są bardzo sowicie wynagradzane po uznaniu w takich przypadkach z pensją dla takiej osoby 4 – 6 tyś. miesięcznie. Czy Kanclerz wyczyści na początku gminę z tego raka, jaki bardzo toczy i kompromituje nasze lokalne społeczeństwo? Czy określi się w taki sposób, dając sygnał, że patologie na tym polu nie będą dalej tolerowane? Ja już oczywiście tą odpowiedz znam, więc powrócę do.

II tura wyborów – Ożarów Mazowiecki kliknij tutaj i zobacz wyniki

Płochocin na Facebook.com zobacz >>>

Artykuł burmistrza Kazimierza Stachurskiego dostępny na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki udostępniony przez redaktora tego serwisu. >>kliknij

Zawiadomienia o sesjach Rady Miejskiej tutaj » Zobacz też: Regulamin konsultacji z organizacjami pozarządowymi -projekt – dotyczący: projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji. Punkt 12 proponowanego porządku obrad. >> >>

1. Liczbę radnych wybieranych do rad ustala, odrębnie dla każdej rady, wojewoda, po porozumieniu z komisarzem wyborczym, odpowiednio.

dodatki--queen - Onet.pl Blog


1.Jeśli napiszesz obraźliwy komentarz to kasuję go oraz trafiasz do czarnej listy!
2.Udzielanie na blogu będzie wynagradzane złotą listą.
3.Wymieniam się:
1-20komentarzy oddaję podwójnie
21-50 oddaję + 16komentarzy
51-100 +10komentarzy
4.Wykonuję zamówienia na czas wykonania ma maximum 7 dni jeśli się nie wyrobię to płacisz 50%ceny zamówienia
5.Jeśli kopiujesz dodatki daj credisa
6.Za nie przestrzeganie regulaminu grozi czarna lista
Regulamin by queen!!


15 marca 2009
Dodatki:D

sweet-lilys-diary

O tym pomyśleć wcześniej, ze wasza łódka też się przewróci. W tej szkole głupota jest nie tolerowana. Wymagamy okazania choć krzty inteligencji i przewidywalności. Sprawę uważam za zamkniętą. - powiedziała McGonagall. Nie mogłyśmy z dziewczynami powstrzymać się od śmiechu. Taka satysfakcja jaką osiągnęłyśmy i widok niedowierzających twarzy chłopaków wynagradza wszystkie straty. Reszta uczniów patrzyła z podziwem na vice dyrektorkę.
-Będziecie mieć zajęcia razem z innymi mieszkańcami waszego domu, będziecie spać z nimi w jednym dormitorium i spędzać razem czas wolny w pokoju wspólnym. - tak...spedzać wolny czas razem. Juz widzę jak go spędzam z Potterem i resztą kretynów. Prędzej wypiłabym całą wodę w.Przy pomocy kolegów obezwładnili Snape'a.
-Co tu sie dzieje? Co wy znowu wyrabiacie!? - wróciła prof. McGonagall. Szybkim spojrzeniem obejrzała salę. Widząc krwawiący nos Severusa, podtrzymywanego przez chłopaków i różdżkę w ręku Alis, szybko zrozumiała co sie stało.
-Panno Tarner! CO za niesubordynacja! Pani również zgłosi się do mnie po uczcie. Regulamin szkoły zabrania używania magii wobec innych uczniów. Tyle wydarzeń w pierwszej godzinie waszego pobytu tutaj dobrze nie wróży. Tego jeszcze nie było. - podeszła do Snape'a, który przestał sie wyrywać Jamesowi i Remusowi. Jednym ruchem ręki wyleczyła złamanie.
-Twoje nazwisko?
-Snape Severus.
-Ty też zgłosisz sie po uczcie. Wstyd! Bójka.