O czym chcesz poczytać na blogach?

Regulamin wycieczki

popellus

Radośniejsze motywacje. Może to po prostu jakieś lekkie przetrenowanie. Może pogoda zawiodła, albo dała za bardzo po kościach. Ale bez sensacji na pewno się nie obejdzie.

»

Pobawiłem się trochę w reportera,  kiedyś to jedna z moich większych pasji, i zacząłem uważnie czytać, co wyśmienici piszą w regulaminach. Pierwszy na oczytanie poszedł ten „rzeźnicki”. Dużo niejasności, jakieś dziwne rzeczy po czasie wprowadzane, ale kto by się tym przejmował? Bieg z historią i pewnie z wyczerpanym limitem miejsc. Na tę chwilę na pewno. Poszedłem dalej tropem biegów, w których chce uczestniczyć i traf chciał, że.

Pomysł. Chełmiec to Korona Gór Polskich [patrz: http://kgp.amos.waw.pl/wykazszczytow.htm ], a wszystkie je zdobyłem w górskiej eksploracji, z ekwipunkiem typu namiot, plecak, ciężkie buciory i tony prowiantu na plecach, doszedłem do wniosku: czemu by tego nie powtórzyć. Może nie będzie to zimowa eksploracja, ale letnie wycieczki po szczytach, biegowe wycieczki? Dlaczego by nie?? W swojej okolicy mam około 13ście diamentów z korony- Sudety:), więc nic nie stoi na przeszkodzie….Korona Gór Biegowa! Szczególnie, że na jedną wbiegam regularnie, a kilka z nich pokonałem już na zawodach i treningach. Czas nie jest tu ważny, ważne są.

Odczytamy co w was tkwi...

"replay" jest wyłączona. Wyjątków nie robimy
14. Jeśli nie spełnisz któregokolwiek z punktów regulaminu usuwamy Twój wpis a ocena idzie w zapomnienie. Mamy dość proszenia, byś łaskawie dodał/dodała nas do ulubionych i tłumaczenia, że zgłaszasz się w Księdze Gości
15. Jak nam przyjdzie ochota pogrzebiemy w regulaminie, by zmienić to i owo, jako że jesteśmy firma niezależna i samowystarczalna

Legiliments Sp. z o.o. dziękuje za uwagę i poświęcenie ok. minuty i czterdziestu dwóch sekund życia na zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin wyczarowała Lady Snape wyłącznie na użytek Legiliments Sp z o.o..Zaszufladkowania;
-miłą i rzetelną obsługę - dwie urocze oceniające - empatyczne fanki kucyków Pony, liberalne i ynteligętne (wykształcenie średnie i niepełne wyższe, prestiżowe osiągnięcia, m.in. dyplom ukończenia przedszkola z wybitnymi wynikami w nauce, zdany egzamin do bierzmowania, wymiana międzypokojowa na wycieczce szkolnej do Zakopanego, arcytrudny korespondencyjny kurs feng shui czy kurs robienia prawie nieodpadających tipsów).
-różowe krzesełka w Księdze Gości;
-niemal bezbolesne zabiegi oceniające polegające na użyciu zaklęcia „legiliments” i odczytaniu tkwiących w Was pisarskich możliwości,.

to ja, huragan

Ust (buhaha...). Dobra, baba se poszła, a on : "No nie, pobrudziła mi taśmę, jaki brudas" - nastepna zieja :D. A potem z Flisiem obmyśla zemstę w Wormsach hehe... Oczywiście na nią i na innych wrednych nauczycieli, którzy stanowią drużynę robali jakichś tam :P. Oj buhaha, żebyście to widzieli !
Ech, Inia zmieniła regulamin (very good!), do którego przystajemy i gifek w tej notce dodaję. Już niedługo okaże się wierszyk czy coś (hehe), jak jest w regulaminie. Ojejuś ja już kończę, choć większość noty spędziłam na opisywaniu ziejeczki, ale to nic :P. W końcu piątek! Nio to pa! bY tO aLeXa

krakersy 2004-03-26.To najcięższy dzień tygodnia
W szkole nie lekko jest tego dnia :(
Lecz dzisiaj lOOzik, kochani :)
Dlaczego? Posłuchajcie tej notki ładnej:

Za górami, za lasami
ZA siedmioma, hen, rzekami
Jest sobie klasa co na ziejki czeka
no i na nie, heh, nie narzeka :P
Propozycja jest wycieczki: OKEY!
Więc "Do Botanika naprzód HEJ!"
Jeden problem, nauczyciele też jadą! :D
Chęć wycieczki szybko znika,
gdy do Botanika
P. Gach jedzie, a no i jeszcze Kaczan!...
A Kaczan do nie swoich spraw się macza:(
Ale jednak mamy fajnego przewodnika
Niechęć do wycieczek też.

Szczep 4 Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych w Kobyłce - bloog.pl

- 3 puchary za 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii oddzielnie, 6 dyplomów za 6 pierwszych miejsc w każdej kategorii oddzielnie. 


Regulamin  -  Podczas trwania turnieju bardzo rygorystycznie będą obowiązywać dwa regulaminy. Regulamin zasad uczestnictwa w zajęciach strzelectwa sportowego oraz Prawo Harcerskie.


JEŚ
LI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W.

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ferie w szczepie

czwartek, 28 stycznia 2010 14:13
 

Zapraszam wszystkie zuchy i wszystkich harcerzy Szczepu 4 Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych w Kobyłce do udziału w zajęciach i wycieczkach organizowanych podczas ferii:

litery

Ma przyczynić się do odmiany oblicza polskiej edukacji jest porządek. Jak żaden z jego poprzedników, Giertych szczególną uwagę zwraca na czynniki zewnętrzne mające negatywny wpływ na organizację lekcji, a co za tym idzie - wizerunek szkoły. Stop przemocy, stop narkotykom, stop recydywistom, którzy za nic mają punkty regulaminu szkolnego.

Zaczęło się niewinnie, bo podczas jednej z konferencji minister wznowił ogólnopolską dyskusję na temat wprowadzenia monitoringu do szkół, zalecał także mundurowanie uczniów.

Jego zdaniem jednakowo ubrani uczniowie zapobiegną przedostawaniu się do szkół osób.Nijak logicznie wytłumaczyć się nie da, zdecydowano się na rozmaite wariacje idei. Początkowo miał być to podział historii na Polski i świata, kosztem jednej godziny wychowania fizycznego, a w końcu stanęło na tym, że część wycieczek szkolnych ma być pilotowana przez ministerstwo. Ma ono przewidywać środki na wycieczki do historycznie ważnych miejsc w Polsce. Jak na razie jednak, żaden projekt ustawy to zakładającej nie został zgłoszony.

Jeżeli chodzi o kwestię historii, to dla wielu niepokojący wydaje się być pomysł dobierania podręczników przez ministerstwo do kolejnych przedmiotów, co zawarto w projekcie.

Zamtuz u Franusia

Nie uważać. Bo wiecie... Może się okazać, że ostatni klient nie był normalnym klientem. I rozczarujemy się tak, jak ta długoucha panienka... ;o)))


zamtuz-u-franusia 2004-02-03 22:43:19
skomentuj (2)
Coś z zupełnie innej beczki
Lubicie, moi drodzy, wycieczki rowerowe? Trzeba jednak uważać, dokąd się jedzie i gdzie zostawia rower. Bo nagle może się okazać, że nie mamy czym wrócić!No cóż, ramę pod pachę i wracamy. Taki przypadek to jeszcze pół biedy, powiedzmy. Gorzej jeśli wracając do miejsca, gdzie zostawiliśmy.Regulamin gry na polu...
1. Gracz musi posiadać własny sprzęt: kij i dwie piłki.

2. Gra na polu rozpoczyna się po otrzymaniu zezwolenia od właściciela dołka.

3. W odróżnieniu od golfa trawiastego, grający ma wprowadzić kij do dołka, a
piłki pozostają na zewnątrz.

4. Regulaminowy sprzęt ma posiadać twardy trzonek. Właściciel dołka posiada
prawo sprawdzenia twardości trzonka kija przed rozpoczęciem gry.

5. Właściciel pola ma prawo ograniczenia długości kija w celu uniknięcia uszkodzenia dołka.

6. Zasada gry jest wprowadzenie kija jak największą ilość.