O czym chcesz poczytać na blogach?

Regionalna

Notatki z Kociewia - Onet.pl Blog

Pomoc w rozpowszechnianiu ich na terenach poszczególnych kociewskich powiatów, do samych Starostw Powiatowych, oraz Urzędów Miast i Gmin.

W wyznaczonym termie, otrzymałam sprawozdania z 64 placówek kulturalnych i oświatowych. Większość sprawozdań, aż58% , nadeszła z terenu powiatu świeckiego, pozostałe 30% z powiatu tczewskiego i 6% z powiatu starogardzkiego.  Izba regionalna w Szkole filialnej w  Bratwinie

Z tego, co udało mi się dowiedzieć,instytucje, zwłaszcza szkoły z tego terenu swoje sprawozdania przekazały do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. W toku prac miały one do mnie spłynąć, lecz niestety nigdy ich nie otrzymałam.

Obraz dokonań

Z 64 placówek, które nadesłały mi swoje sprawozdania(przede wszystkim były to te, w których naprawdę coś ważnego się dzieje), 38% zadeklarowało posiadanie na swoim terenie kącika, lub izby regionalnej. Wiele z.

Karczma Poleska w Kołaczach

Uczestników kwaszenia kapusty regionalnymi opowieściami i historiami. Samo szatkowanie kapusty odbywało się przy użyciu oryginalnej starej szatkownicy z Kołacz. Głównymi bohaterami byli dwaj panowie - Zbyszek i Stasiek z Kołacz.

14:05, karczmapoleska
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 maja 2006
ZAPRASZAMY

Zapraszamy w godzinach 10 - 22 na śniadania, obiady, kolacje / spotkania integracyjne i okolicznościowe. Tanie noclegi

Kuchnia regionalna - jedyne w swoim rodzaju dania kuchni poleskiej,

Karczma posiada 3 sale konsumpcyjne na 50, 16 i 14 osobowe, razem 80 miejsc, przy stylowych drewnianych stołach i ławach. Na poddaszu zlokalizowano 7 pokoi (w tym jeden jest do dyspozycji kierownictwa lokalu). Spośród 6-ciu pokoi jeden ma trzy łóżka, natomiast pozostałe 5 są 2-osobowe. Dwa pokoje mają łazienki w pokoju, a 4 wspólną łazienką na 2 pokoje. Noclegi (13 miejsc) są relatywnie tanie, bo nocleg kosztuje 25 zł od osoby, natomiast przy grupach powyżej 5- osób – istnieje możliwość negocjacji cen.

Kuchnia Karczmy serwuje dania domowe, a także regionalne np. Babkę ziemniaczaną, bomby różanieckie, pierogi oraz.

Audyt-Kraków.

Doświadczenie w firmach prywatnych i związanych z samorządem, w zakresie gospodarki ściekowej, marketingu, zamówień publicznych, zarządzania jakością wg norm ISO oraz programów unijnych.

linki:

Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Bezpieczeństwo Finansowe

hobby i rozrywka:

pies :)
podróże

2010: XII
2011: II III V XII
2012: I II III

Podziękowanie po spotkaniu Koła IIA
30 stycznia 2012, 12:27

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska, które odbyło się 24 stycznia 2012r. w Krakowie.
Szczególne wyrazy wdzięczności przekazuję prelegentom: panu Krzysztofowi Łysoniowi, PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. za podzielenie się własnymi doświadczeniami i przedstawienie dwóch prezentacji, w których podał przykłady praktycznego podejścia do planowania i sprawozdawczości w sektorze prywatnym oraz pani Anecie Kraj – Gawlik, Aon Hewitt za ciekawe przedstawienie metodologii Lean.
Następne spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska zaplanowano na luty br. Dokładna informacja zostanie podana na stronie internetowej IIA Polska.
Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego

Słupecka Gra Miejska

Ułatwieniem może być też trasa rozgrywki, przedstawiona na mapie Google. Aby ją otworzyć kliknijcie na obrazek poniżej:

 Karty zadań do ściągnięcia (zachowano numerację zgodną z mapą Google):

Numer
Nazwa zadania
  Fabuła - Słupecka Gra Miejska
  Plan miasta - Słupecka Gra Miejska
  Detale architektoniczne
 1 Literatura
 2 Sukcesy sportowe
 3 Prędkość cieku
 4 Cmentarz prawosławny
 5 Grób Szeluty
 7 Symbolika macew
 8 Cukiernia Renkiel
 10 Marcin ze Słupcy
 12 Świątynie różnych wyznań
 14 Słupca - miasto lokacyjne
 15 Polska Organizacja Wojskowa
 16 Mapy parków krajobrazowych
 17 Dawne kino
 18 Patroni słupeckich ulic
20 Atrybuty świętych

Do przygotowania kart zadań wykorzystano materiały pochodzące ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Słupcy, z książki B. Szczepańskiego (red.) "Dzieje Słupcy" oraz z.