O czym chcesz poczytać na blogach?

Reese witherspoon

Blog doska025

Notki
2008-06-29 Londyn Jest Sławniejszy! Najbardziej rozchwytywane aktorki Ameryki, Reese Witherspoon i Rachel Weisz, przeprowadzają się za ocean.

Reese Witherspoon

Witherspoon postanowiła odpocząć od pracy, bierze cztery miesiące urlopu i przenosi się do Londynu. Nie bez powodu, jej chłopak, aktor Jake Gyllenhall kręci tam swój najnowszy film. Para jest.Frost. "Rachel bardzo chciała wrócić do Anglii. Do Nowego Jorku przeniosła się tylko ze względu na Darrena. Postanowili zamieszkać w Londynie, bo Rachel bardzo za nim tęskniła", mówił jeden z przyjaciół pary.

Ale nie wszystkie gwiazdy podzielają entuzjazm Witherspoon i Weisz. Madonna i Elle Macpherson mają dosyć Londynu. Piosenkarka postanowiła, że przenosi się do Nowego Jorku, kupiła tam już apartament. Zaś Macpherson wraz z synami wraca do rodzinnej Australii. .

Recenzje filmowe

W szczególności z powodu Pattinsona. Znowu zrobi swoją minę 'na kaczuszkę' i wszystkie dziewczyny będą błagać żeby właśnie ją zabrał na koniec świata i jeszcze dalej. Co mnie zaskoczyło, że film wcale nie był taką tragedią na jaką się zapowiadał. Możliwe, że film został uratowany przez Reese Witherspoon oraz przez niesamowitego Christophera Waltza. Nikogo innego nie wyobrażałam sobie na miejscu szalonego dyrektora cyrku. Wspaniała rola i wyszedł w niej po mistrzowsku.

Oczywiście historia szlagierowa. Młody przystojny mężczyzna wpada w grono tułających się po świecie ludzi i.

blog filmowy

Po drugie, jego filmowa żona, czyli Marlena, w którą wciela się, jak zwykle śliczna Reese Witherspoon jest zbyt cukierkowa. Jednak grając w parze z Robertem Pattinsonem mi się podoba, a parę przez nich graną przyjemnie się ogląda. 

Pomoc dla każdego blogera - Onet.pl Blog

27 No to dobijamy do 100 ;*

27 stycznia 2008
3 nagłówki do licytacji!
Witajcie;* Zdawało się że od wieków nie pisałam;P Wreszcie nabrałam weny;] Mam dla was 3 nagłówki dwa z Beyonce i jeden z Reese Witherspoon. Oto one:

1.     

| Free Lay's |

1. z Kitty - różowy
2. z Cameron Diaz - czarno - różowy
3. z Alexis Bledel - żółty
4. ze Słodyczami - kolorowy
5. z Shakirą - czerwony
6. z Reesie Witherspoon - szary
7. Mroczny ( nie dla osób wrażliwych z avkiem i ramką )

|| The best source about Justin Timberlake | - Onet.pl Blog

Wywiady, prywatne zdjęcia zamieszanie w sieci, sesje zdjęciowe i pokazywanie się głównie razem przyzwyczajają nas do tego, iż tych dwoje naprawdę się kochaja. Rozwód/rozpad związku pojawia się nagle w nieoczekiwanym momencie, co wszystkich zaczyna szokować.
(c) kozaczek.pl

 

Jennifer Aniston & Brad Pitt
Britney Spears & Justin Timberlake
Rachel McAdams & Ryan Gosling
Jessica Simpson & Nick Lachey
Reese Witherspoon & Ryan Phillippe

 

Przekazaniu sumy pieniędzy dla poszkodowanych, ale również na odbieraniu telefonów i przyjmowania pomocy. Do Los Angeles przyleciało wiele gwiazd, m.in: Taylor Swift, Leonardo DiCaprio, Christina Aguilera, Jennifer Aniston, Jack Nicholson, Olivia Wilde, Mel Gibson, Tobey Maguire, Jared Leto, Julia Roberts, Reese Witherspoon i wiele innych... Do Londynu przybył Robert Pattionson, Beyonce, Jay Z i Coldplay, zaś w Nowym Jorku wykazała się Shakira, Madonna i Sting! A to nie wszyscy, bo gwiazd było naprawdę sporo!

  

 

 

Grosio (08:48)

F*R*I*E*N*D*S

Pokochała w czasie zdjęć do wspólnej komedii romantycznej "Sztuka zrywania".

***
Jennifer Aniston postanowiła zerwać z nałogiem tytoniowym, aby zachować głos na potrzeby roli w musicalu.

Gwiazdę serialu "Przyjaciele" zainspirowały koleżanki po fachu, Reese Witherspoon i Nicole Kidman swoimi występami w filmach muzycznych. Witherspoon wystąpiła niedawno w biograficznym obrazie poświęconym muzycznej legendzie, Johnny'emu Cashowi, "Spacer po linie", zaś Kidman w 2001 roku zaprezentowała umiejętności wokalne w "Moulin Rouge!".

Teraz chrapkę.