O czym chcesz poczytać na blogach?

Reedukacja

Zdrowie

Tylko w dużych ale i w małych ilościach prowadzi do uzależnień różnego różnego rodzaju. Uzależnienie to i choroba i jak każda choroba powinno być leczone. W przeciwieństwie do innego rodzaju chorób nie zależnie od rodzaju zażywanej substancji wszystkie uzależnienia mogą być leczone w podobny sposób.

Generalnie pomoc osobom uzależnionym dzieli się na dwa etapy. Pierwszym z nich jest detoksykacja organizmu. Polega ona na odtruwaniu organizmu i oczyszczeniu go z substancji wywołującej określony głód poprzez gwałtowne ich odstawienie. Etap ten połączony jest z zastosowaniem odpowiedniej diety oraz terapii farmakologicznej dobranej odpowiednio do rodzaju uzależnienia.

Drugim etapem jest odpowiednia reedukacja oraz przeprogramowanie zachowań uzależnionej osoby. W zależności od rodzaju uzależnienia osoba poddawana jest różnego rodzaju terapiom indywidualnym i grupowym. Osoba taka uczy się nowych zachowań i jest oduczana starych nawyków prowadzących do zażywania określonej substancji. Na tym etapie najczęściej stosowny jest tzw. reprogramming.

Polega on przede wszystkim na uczenie edukowanie pacjenta na temat, zdrowego trybu życia, odżywiania się oraz negatywnego wpływu na używek. Proces ten ma na celu abstynencję pacjenta i oraz trwałe odstawienie przez niego substancji, od których jest uzależniony.

Ważnym elementem leczenia uzależnień jest przede wszystkim zbadanie zdrowia fizycznego,.

Precz z TOSem!


Tagi: dps, mazur, ostrowiec, sulik, wilczyński

Chcąc nie chcąc jak bumerang powraca temat dwóch ostrowieckich DPS-ów z dyrektorami Mazurem vel El Mexicano i Sulikiem alias Smerf Łasuch na czele. Jak wszyscy wiedzą to wierni ludzie TOS-u z tym, że jeden jawny a drugi zakonspirowany w szeregach SLD. Już raz pokazywaliśmy jak przeszkoleni i zastraszeni zostali podopieczni tych placówek (co jest notabene dość obrzydliwe). Tym razem indoktrynacja została przeprowadzona równie wzorowo. Mazur z Sulikiem odrobili lekcje i wbili staruszkom dokładnie do głowy na kogo mają głosować (ci którzy zdecydowali się myśleć za siebie zostaną zapewne poddani reedukacji). Wyniki można podejrzeć pod tymi linkami:

Wynik wyborów prezydenckich w DPS na Grabowieckiej (Mazur)
Wynik wyborów prezydenckich w DPS na os. Słonecznym (Sulik)

Oczywiście wydaje się to “mało” podejrzane, że pensjonariusze w DPS-ach się zmieniają, jedni umierają, przychodzą na ich miejsce nowi a jedyne co się nie zmienia to ich poglądy polityczne. Prawda, że to zupełnie normalne? Przypadkowe jest oczywiście też to, że ich poglądy zgrywają się idealnie z poglądami Mazura i Sulika. Tak wygląda demokracja po ostrowiecku proszę szanownych internautów. A może zgłoszenie do prokuratury?

Na koniec mała anegdotka, która.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

Na blog ” Jim Stone blog” i bedzie wszystko wiadomo. Podobno czlowiek potrzebuje pomocy . Zostal odciety od kont na Internecie , ukrywa sie , a wiecej przeczytajcie na samym dole strony , ktora podaje. To juz nie tylko cenzura , to rozprawianie sie z nieznosnymi blogerami , proba zamkniecia ich ust sila i przemoca.

http://johnkettler.com/nwo-update-the-sky-is-falling/

rabarbarek 18 Luty 2012 o 8:37 a

 

DARPA , i jej nowe pomysly jak wkroczyc w nasze mysli i uformowac nas na poslusznych obywateli swiata. Kto bedzie myslal niepoprawnie politycznie, komu przydzie do glowy krytykowac rzad , kto bedzie sie sprzeciwial , przejdzie reedukacje, zostanie przeprogramowany na porzadnego obywatela . Orwell klania sie nisko . Jak nam pokaza UFO to uwierzymy , bo tak nas zaprogramuja… Bez naszej wiedzy i zgody … A wszystko w zaciszach laboratoriow. Nie wiadomo czy juz plakac , czy jeszcze smiac sie …Narrative Networks

http://www.physorg.com/news/2011-10-darpa-master-propaganda-narrative-networks.html

Na dziwnej planecie zwanej Ziemią

Październik i ta jesień. Na planecie zwanej Ziemią wcale się chłodniej nie robi. Klub atomowy poszerzył się o jednego członka - KRL-D. Jest już 9 państw dysponujących ta bronią: USA, Rosja, Francja, Wielka Brytania, ChRL, Izrael, Indie, Pakistan, no i od dziś państwo północnokoreańskie. Dwa to kraje zachodnioeuropejskie, jeden euroazjatycki, jeden bliskowschodni, jeden pólnocnoamerykański, dwa południowoazjatyckie, dwa wschodnioazjatyckie. Wszystkie leżą na półkuli pólnocnej. Kolejne kraje w tej sytuacji będą próbować uzyskać broń atomową: Japonia, Korea Południowa, Tajwan. Ponadto szykuje się Iran. Niedługo wszystkie liczące się kraje azjatyckie nędą mieć bombę A. W tej sytuacji znacznie rośnie zagrożenie wybuchu wojny atomowej - w południowo-wschodniej Azji już toczy się konwencjonalny wyścig zbrojeń, powodem wybuchu mogą być np. liczne spory terytorialne o morskie tereny roponośne.
16:59, ufonauta , refleksje
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 sierpnia 2006
Czuwamy
Nie myślcie sobie ziemiany, że wasze czyny pozostaną bezkarne. Już eskadry galaktycznego ONZ grzeją silniki, jak się nie zmienicie czeka was okupacja i reedukacja. Howgh. ;)

Anima vilis. - Onet.pl Blog

Focie z zeszłorocznych NAJLEPSZYCH wakacji. ja i Hindus :)

 

trochę słaba jakość bo wycięte z filmu.
Ańa
No coments

09 czerwca 2010
imma back bitchezz.
Coś ostatnio ciężko mi ogarnąć moje beztroskie życie. Zbliżają się wakacje, koniec roku szkolnego, a ja dalej nie wiem jak mam poukładać sobie życie, żeby we wakacje nie męczyć się, że jestem załamana, smutna i wiecznie zmęczona swoimi jakże strasznymi problemami. Właśnie powinnam siedzieć w klasie nr 12 na informatyce ale nie mam ochoty tam być. W ogóle nie mam ochoty chodzić do szkoły bo dołuje mnie tam pewna sytuacja, o której w szkole myślę od rana do ostatniej lekcji. Wtedy ciągle marudzę Michalinie jak to mi źle jest na tym świecie. No niestety, jest.
obecnie czekam z niecierpliwością i podnietą na najnowszy album Rysia "REEDUKACJA" - to będzie miazga!

Ańa

Moje dzieci-Moje życie - bloog.pl

16:08

Wczoraj rozmawiałam prawie 2 godziny z dyrektorkami przedszkola,które są jednocześnie terapeutkami kinezjologii edukacyjnej i integracji sensorycznej.
Kubuś na wiele dysfunkcji ,które go eliminują z grupy pierwszoklasistów.
Po pierwsze :
zachowania a-społeczne czyli nie lubi pracować w grupie i bardzo tego unika,
Po drugie:
problemy z wysławianiem się -ze składnią i słowotwórstwem jak również z prawidłowym wymawianiem poszczególnych wyrazów,(logopedia i reedukacja)
Po trzecie:
zaburzenia integracji sensorycznej czyli nieprawidłowe oddziaływanie poszczególnych bodźców na jego ciało i umysł.
Mam tu na myśli głównie zmysły i zaburzenia tupu:
brak próbowania nowych produktów,nowych technik,unikanie kontaktu czegokolwiek z częścią wewnętrzną dłoni (nadwrażliwość),reakcja wymiotna na zapach niektórych potraw i produktów spożywczych (gotująca się zupa,kiełbasa,ryba wędzona)
Momentami to się sama zastanawiam,czy to wszystko ma sens....
Moje godziny pracy i mały efekt końcowy.
Kuba wiele rzeczy zapomina i trzeba go uczyć na nowo.
Najprostszy przykład to gryzienie.
Dziecko w.

Konsument - Onet.pl Blog

Drobnej rzeczy pociąga za sobą katastrofalne skutki na przeciwległym krańcu globu. Wspomniany drops, nie kupiony w Ożarowie, powoduje powódź i lawinę błotną w Wietnamie, opóźnia o 20 lat wynalezienie szczepionki na raka albo sprawia, że laboratorium pracujące nad pozyskiwaniem paliwa z gleby, wylatuje w powietrze. Oto powody, dla których takie postawy powinno się eliminować. Dlatego przeprowadza się specjalne testy, które mają wyłowić jednostki z nadmierną skłonnością do myślenia, zadawania zbyt wielu pytań oraz tych nastawionych wrogo do konsumpcji i niechętnych gromadzeniu rozmaitych dóbr tego świata. Osobnicy, u których stwierdza się te groźne zaburzenia, poddawani są reedukacji. Proces ten bywa bolesny. Niemniej jednak jest konieczny i niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa, światowej gospodarki i stałego podnoszenia poziomu życia wszystkich ludzi na naszym globie. Kosztowne te działania finansowane są w całości przez korporacje, które w poczuciu społecznej odpowiedzialności, przeprowadzają wspomniane testy bez dodatkowych obciążeń dla budżetów państw. Jest to zachowanie podyktowane głębokim zatroskaniem o przyszłość naszą i naszych dzieci. O przyszłość świata. Kiedy następnym razem zrezygnujesz z zakupu tic-taca, oddasz do naprawy stare radio albo nie będziesz miał ochoty na czwartego hamburgera – pomyśl o.