O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Reed

Metallica

Czym była dla mnie wtedy. Chwila w której oni załączą ten przycisk - „Metallica” masz przed sobą tą prawdziwą, skonsolidowaną formę mocy jaką tworzą. I to jest niezwykle imponujące. Pokochałem to od pierwszej chwili gdy ich usłyszałem. Ja mam pytanie do publiczności tutaj w studio, a propos tekstów, czy wy je w ogóle rozumiecie?

Aplauz i okrzyki - „Tak”

Prowadzący: Jestem przekonany, że tak.

Lou Reed: Jestem ciekawy, bo czasem ktoś mnie pyta – „Dlaczego napisałeś piosenkę o wypłacie?” (śmiech)

Prowadzący: Wracając do tekstów, jestem ciekawy co jest takiego fascynującego w Lulu jako kobiecie? Czy widzisz ją jako Fame Fatle, czy jako swoistą ofiarę mężczyzn, męskości.09:52, kubekk
Link Dodaj komentarz »

Zmierzch - Onet.pl Blog

17 maja 1988 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia. Po raz pierwszy zadebiutowała w filmie Trzynastka (Thirteenth), do którego napisała scenariusz na podstawie własnych przeżyć. Ma starszego brata Nathana. Jej ojcem jest Seth Reed, który jest scenografem. Wystąpiła w teledysku Carlosa Santany Just Feel Better.

Scenariusz do filmu Trzynastka napisała podczas ferii zimowych w sześć dni. Za rolę w tym filmie została nominowana do nagrody Złoty Satelita w kategoriach Najlepsza aktorka Dramatyczna oraz Najlepszy Oryginalny Scenariusz. W 2008 roku zagrała Rosalie Hale w filmie Zmierzch.

Ciekawostki [edytuj]

  • Rodzice Nikki wzięli rozwód, gdy miała dwa lata.
  • Ma 173 cm wzrostu.
  • Jest córką scenografa Setha Reeda.
  • Nikki Reed (Rosalie Hale) musiała się nauczyć, jak odbijać piłkę, trzymając pałkę w lewej ręce, podczas sceny gry w baseball.
  • W 2009 roku Nikki Reed została twarzą firmy Buy Hollywood, produkującej wysokiej jakości ubrania.

feroz.blog

Szer. Stone'a. Nie znalazłszy go, jadą go szukać w Theed. Na szczęście st. szer. Wagner w porę zawiadamia kolegów o niebezpieczeństwie, dzięki czemu szer. Stone ma czas, by zaszyć się bezpiecznie w kanałach.

- pomimo tych problemów akcję udaje się ostatecznie przeprowadzić. St. szer. Wagner wyzywa na przepustce na pojedynek pijacki resztę oddziału i wygrywa go, spajając kolegów nabooskim zielonym trawnym piwem doprawionym sporą dawką zdobytego na czarnym rynku za ciężkie pieniądze serum prawdy. Jedynym doraźnym efektem podstępu jest przyznanie szer. Reeda, że widział, jak sierż. Hayes "odwrócił się plecami do wroga i dostał strzał z blastera".

- pojawia się też efekt bardziej długofalowy: szer. Reed, ciągle pod wpływem serum, rano przyznaje się szer. Peroo, że wsypał szer. Stone'a sierż. Kitzowi w zamian za obietnicę awansu i przeniesienia do bardziej prestiżowej jednostki. Szer. Peroo mu przyłożył i zaczynają się kotłować. Bójkę przerywa zwabiony odgłosami awantury st. szer. Wagner, rozdzielając walczących kolegów. Kiedy on i kpr. Cello słyszą o rewelacjach Reeda, nikt już nie ma.

Nickelodeon - Onet.pl Blog

Się z Freddie'ego. Sam podczas iCarly bohatersko wyjawia, że ona też się nie całowała. Pod koniec odcinka Sam i Freddie się całują, żeby wreszcie mieć to za sobą.

11
"Oddajemy samochód"
"iGive Away a Car"
17 stycznia 2009
6 grudnia 2009
Steve Hoefer
George Doty IV
211
W iCarly jest organizowany konkurs, w którym wygrana to nowy samochód. Nagrodę wygrywa Nevel, który grozi, że jeśli nie otrzyma głównej wygranej to zawiadomi policję. Wzywa prawnika, według którego auto zdobyte przez Carly, Sam i Freddie'ego nie jest nowe. Bohaterowie proszą Spencera o pomoc, który wraz z nimi buduje "nowy" samochód dla Nevela.

Role gościnne: Reed Alexander jako Nevel Papperman

Reed college

Gwiazdy - Onet.pl Blog

Zmagają się z faktem, że już wkrótce każde z nich będzie zmuszone pójść własną drogą. Razem z przyjaciółmi wystawiają wiosenny musical, który przywróci wspomnienia i obudzi we wszystkich nadzieję. Film kończy się szczęśliwie: college Troya i Gabrielli są oddalone od siebie około 31 mil.

 

 

Obsada

Evans

 

Corbin Bleu - Chad Danforth

Monique Coleman - Taylor Mc

 

i inni

Kessie

Ryne Sanborn - Jason Cross

Chris Warren Jr. - Zeke Baylor

Olesya Rulin - Kelsi Nielsen

Kaycee Stroh - Martha Cox

Alyson Reed - Pani Darbus (nauczycielka sztuki)

Bart Johnson - Coach Jack Bolton.

Haha:) coś na nudę czyli filmy dla nastolatek:) - bloog.plJest to opowieść o dorastającej dziewczynce, która jest wyjątkowa, a wcale nie chce taka być. Chce być zwykłą, prostą studentką, cieszyć się wolnością i szaleć z przyjaciółmi w college'u. Dużo się nauczy, nie tylko na wykładach, pozna smak pierwszej miłości, która okaże się wynajętmy przez ojca agentem. Na końcu zrozumie, kim jest i czego chce od życia...Elizabeth Ann Reaser : Esme Cullen


Jackson Rathbone : Jasper Hale

Ashley Michele Greene : Alice Cullen
Nicole Houston Reed : Rosalie Hale