O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Reduction

Blog nie o życiu. Biegające kropki...........

Drogową "Reduction 100 km". Facet wyhamowuje do stówy i jedzie dalej. Nagle widzi tablicę "Reduction 60 km". Wkurwiony zwalnia do 60 i klnąc na amerykańskie przepisy jedzie dalej. Pojawia się kolejna tablica "Reduction 30 km". Gość bojąc się mandatu, coraz bardziej wkurwiony wlecze się 30 na godzinę. W oddali rysuje się następna tablica "Reduction 10 km". Doprowadzony do pasji kierowca zwalnia do 10 na godzinę i jedzie dalej. Mijają go rowerzyści, machają i śmieją się z niego. Przebiega obok jakiś facet i też się śmieje... Gościu nie reaguje i jedzie dalej. Nagle widzi jeszcze jedną tablicę i myśli sobie: k**wa już bardziej nie zwalniam! Podjeżdża bliżej i widzi napis "Welcome to Reduction"

Zona do meza:
-Kochanie, powiedz mi cos slodkiego...
-Nie teraz, jestem zajety.
-Kochanie, no powiedz mi cos slodkiego...
-Naprwade, teraz nie mam czasu.
-Ale Kochanie, chociaz jedno slowko...
-Miod do kurwy nedzy i odpierdol sie!

Student medycyny na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki. Siedzi i
myśli.....
No i wymyslił:
1. jest w 100% naturalne
2. jest ciepłe (nie trzeba podgrzewać)
... i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci.
Profesor ma zbierać już kartki a student w ostatniej chwili wpada na genialny
pomysł:
3. ma zajebiste.

~z perspektywy 9 milimetrów~!

Strona główna SZUMY

No dokladnie myslałem że do szału mnie doprowadzą...i wczoraj tak było.masakra..tak się wkurzałem na kabel od mica (bo to pożyczony nieoryginalny:/).Nie dało się słucha tego-powiedziałem jebe nie nagrywam dalej dopóki czegoś z tym nie zrobie.Nie wiem jakim cudem ale udało mi się pokombinowac w noise reduction w starym wysłużonym cool edicie i chyba jest lepiej-dziś nie pozostaje nic innego jak siedzie nad tym-godziny spędzone z muzyką:) lubie.

wiatroo11 2006-02-02 11:21:32

BIT

Właśnie od KreTa dostałem nowy bit-jaram się!!Sram po gaciach:) kozak

wiatroo11 2006-02-02 22:50:18

RADY

pheh...ja niczym sensej-siedze i przez gadu udzielam rad o nawijaniu.Chem jak zrobie Ci krzywde tymi radami to wybacz-kazdy jest tylko człowiekiem :P pozdro

wiatroo11 2006-02-02 23:34:27

WŁOSY?

o.

Obiektywy

Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

Kompaktowy, zaawansowany technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w przystępnej cenie. Wyposażony w wysokiej jakości system optyczny przeznaczony do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX oraz 5,8-krotny zoom zapewniający elastyczność fotografowania w wielu różnych warunkach. Obiektyw jest także wyposażony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. vibration reduction, VR) firmy Nikon i wyjątkowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co zapewnia doskonałe działanie w słabych warunkach oświetleniowych, stabilny obraz w przetworniku i wizjerze oraz szybki i cichy autofokus.

Producent: Nikkor
Nazwa: AF-S 18-105 mm f/3.5-5.6 VR DX ED
Typ obiektywu: Uniwersalny zoom
Rodzaj mocowania: Nikon
Konstrukcja obiektywu: 15 elementów / 11 grup
Ilość listków przysłony: 7
Wbudowany stabilizator obrazu: tak
Zakres ogniskowych [mm]: 18-105
Światło: f/3,5-5,6
Minimalna wartość przysłony: 36
Minimalna odległość ustawienia ostrości [m]: 0,45
Powiększenie maksymalne: 1:5
Kąt widzenia obiektywu:.

Lu

…“The Afghan shooter’s story reflects the impossible burden we’ve placed on members of our military…”

…i dalej:

“…In the Center for Lessons Learned military commanders still study the My Lai massacre and the role Lt. Calley played in it. He was originally sentenced to life imprisonment and hard labor at Leavenworth for the 1968 war crime of killing more than 100 Vietnamese civilians in the village. President Richard Nixon ordered the sentence to be reduced to house arrest pending appeal. Calley was ultimately treated with leniency and Nixon eventually provided him a limited pardon and he served less than four years under house arrest. For many critics of the war, the reduction of the sentence was a kind of coda to the overall injustice of the war…”

co w wolnym tłumaczeniu Pampersiku znaczy w przybliżeniu tyle:

Sztabowcy amerykańscy wciąż analizują masakrę w My Lai (Wietnam 1968r.) i rolę jaką w niej odegrał porucznik Calley pierwotnie skazany na dożywocie i ciężkie roboty w Leavenworth za zabicie ponad 100 wietnamskich cywili. Na polecenie prezydenta Richarda Nixona kara została zamieniona na tymczasowy areszt domowy, w którym porucznik przesiedział niecałe cztery lata. Przez wielu krytyków wojny zostało to odczytane jako przesłanie mówiące w uogólnieniu o okrucieństwie i niesprawiedliwości konfliktów zbrojnych.

Awra galeria - Onet.pl Blog

    Na większe oddalenie od motywu, gdy swą fakturą, kształtem, czy kolorem wyraźnie odcina się on od reszty krajobrazu
  • Większy obiekt na pierwszym planie i mniejszy na drugim nadają scenie trójwymiarowość
  • Należy przemyśleć ustawienie ISO. Im jest ono wyższe, tym więcej na zdjęciach szumu, czyli cyfrowego odpowiednika ziarna w fotografii tradycyjnej. Rzecz jasna, trzeba dopilnować, by konieczność stosowania wysokiej wartości ISO nie spowodowała, że w ogóle nie zarejestrujemy ujęcia. W końcu zdjęcie nawet o nienajlepszej jakości jest lepsze od takiego, którego w ogóle nie ma! Nad szumem można popracować w Photoshopie za pomocą redukujących go wtyczek, takich jak Noise Reduction (Redukcja szumu) 
  • Ważnym elementem na udanej fotografii jest tło. Zwykle im mniej kolorów, ludzi i innych obiektów w tle tym lepsza jest fotka
  • Gdy chcesz sfotografować jakiś krajobraz ale ciężko na zdjęciu go ogarnąć i wyobrazić sobie jak duży mógłby on być, wtedy dobrą metodą jest umieszczenie w kadrze człowieka. Każdy wie jakiej wielkości jest człowiek. Jeśli więc będzie on umieszczony w twoim kadrze to oglądający będzie bez problemu miał wyobrażenie o rozmiarach terenu

Źródło: Fotografia cyfrowa. Biblia
Autor: Dan Simon
Tłumaczenie: Marek Korbecki (rozdz. 8 – 28, dod. A – D),
Marcin Starzyk (przedmowa,.

Reduction of

Blog Witolda Jarzyńskiego

2003 i 2010 roku (bardzo mało prawdopodobne) i zostaną dokonane zapowiadane cięcia budżetowe w wysokości 1,2 biliona dolarów - do czego na podstawie the Budget Control Act zobowiązana jest tzw. Super Komisja (Joint Select Committee on Deficit Reduction).

Niemniej jednak, eksperci CBO uważają, że powyższy scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny i spodziewają się, że bardziej realistyczny jest wariant według, którego w 2021 roku dług.


You blow at fiscal flow

Split-rated
(Stated, dated, debated)
They made it formal, here in overtime
Split-rated
(Fated, 2008-ed)
In this New Normal, we're the new sub-prime

The nerve of rating agencies,
Now pointing at our trap
For I recall their majesties
Anointing so much crap

Then Fannie's choke and Lehman's croak
Left us with this distress
But the USA ain’t like those folk

do-gory-nogami blog

To cut the city's greenhouse gas emissions by five per cent in the next 12 months.

Energy Australia today said readings from five CBD electricity supply points was compared to data from the last three years and indicated a 10.2 per cent reduction in energy use over the hour.

The 25,000 tonnes of carbon dioxide saved is the equivalent to taking 48,613 cars off the road for one hour.

More than 20,000 kWh of energy was also saved during the hour – enough energy to power 200,000 TVs, 400,000 60-watt light bulbs or two.