O czym chcesz poczytać na blogach?

Rectangle

mastema.blog

Nawet ochrzcić na prawdziwej sesji. Na oparciu krzesła wisi lekko przygnieciony, szary mundur, otulony wspomnieniem i czarem. Na biurku leżą w wiecznym chaosie jakieś czasopisma: Angora, Kocie Sprawy, kilka numerów Kawaii, może jakiś Mystic Art czy Lobo. Miliony kubków po herbacie, reklamówek, ulotek o kursach językowych. Tu rozłożone podręczniki do Earthdawna i Maskarady, skserowane karty postaci - bezużytecznie. Do fotela przywiązane są dwie linki, związane w szubienice - może kiedyś się jeszcze przydadzą. Tu tomik wierszy Szymborskiej, Tuwima i Gałczyńskiego. Kartki z zadaniami z matematyki, które przyprawiły mnie dziś o łzy ("A/ 30 est la somme de l'aire d'un carre et de chelle d'un rectangle ayant pour largeur le cote du carre et pour langeur 7. B/ La somme de trois entiers consecutifs est egale a 11. C/ Un pere a le triple de l'age de son fils, et dans 4 ans, la somme de leurs ages sera de 56 ans. etc" Nie z powodu poziomu trudności, ale a powodu mojej niezdolności po podjęcia jakichkolwiek sensownych działań w kierunku napisania rozwiązania. Przecież ptrafiłabym - wystarczy pomyśleć. A tego, to już nie potrafię... Nie dziś). Tu rzucona czarna bluzka w różyczki, tak kojarząca mi się z Beltaine. Jakiś blok rysunkowy, parę szkiców. Pusta skarbonka z napisem "Na czarną godzinę". Stosy kaset - Paradise Lost, Sepultura, After Forever, Ankh, Asgaard, Clannad i mój ukochany.

wszystko o reklamach w Internecie - Onet.pl Blog

Wartość dla klienta, za darmo, podnosi wartość Twojej strony w jego oczach, a co więcej szansa, że poleci Cię znajomym drastycznie wzrasta.

 

3.

“Gwarancja satysfakcji” To narzędzie jest skuteczne i daje asekurację klientowi, który boi się podjąć decyzję o zakupie. Zainteresowanie i ilość zakupów wzrośnie, jeśli jasno poinformujesz o (np. bezwarunkowej) gwarancji zwrotu pieniędzy. *Skuteczne, trzeba tylko uważać, żeby nie stało się kosztowne, jeśli nasza oferta nie jest najwyższej jakości (nie z naszej winy oczywiście). Jeśli jesteśmy pośrednikiem, warto zadbać o przeniesienie odpowiedzialności na dostawcę.

 

Rectangle

Michael Jackon Wszystko o królu - Onet.pl Blog

NAME="Quality" VALUE="High"><PARAM NAME="SAlign" VALUE=""><PARAM NAME="Menu" VALUE="-1"><PARAM NAME="Base" VALUE=""><PARAM NAME="AllowScriptAccess" VALUE="always"><PARAM NAME="Scale" VALUE="ShowAll"><PARAM NAME="DeviceFont" VALUE="0"><PARAM NAME="EmbedMovie" VALUE="0"><PARAM NAME="BGColor" VALUE="FFFFFF"><PARAM NAME="SWRemote" VALUE=""><PARAM NAME="MovieData" VALUE=""><PARAM NAME="SeamlessTabbing" VALUE="1"><PARAM NAME="Profile" VALUE="0"><PARAM NAME="ProfileAddress" VALUE=""><PARAM NAME="ProfilePort" VALUE="0"><PARAM NAME="AllowNetworking" VALUE="all"><PARAM NAME="AllowFullScreen" VALUE="false"> <embed name="idAdrectangle1018154349" src="http://i.interia.pl/tymbark_sylwester_rectangle_300x250.swf?clickTag=http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/id=B9OVhKOmibqp_PiTVZppqKQsjw0Glo9AG_xkKz.kC.n.a7/stparam=ycrtlqflug/sarg=000000080474D6EB/fastid=1297036692683269852/url=http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/id=bVzr4seP7JaTY32yQVrYd5PZ.K3Gl7AHEYt5ZLGwVCn.67/stparam=ncgrqxlqtt/url=http://www.tymbark2011.pl/?utm_source=Interia_rozrywka%26utm_medium=rectangle%26utm_campaign=rectangle" quality="high" wmode="opaque" bgcolor="FFFFFF" width="300" height="250" type="application/x-shockwave-flash" flashvars="" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="always".

nOname

Dobrze jest go przeczytać (na głos). Dobrze jest dać tekst do przeczytania drugiej osobie.

 Skąd brać tematy na artykuły:

- obserwacje

- z rozmów z innymi ludźmi

- dokumenty, uchwały, itp.

 Dziennikarz kontaktuje się z ludźmi. Lepiej jest spotkać się twarzą w twarz, wówczas mamy lepsza komunikację i można więcej się dowiedzieć.

12:30, daro4u , 1LDD WSIiZ
Link Komentarze (1) »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4
następne
Archiwum
Październik 2008
Listopad 2008
Ostatnie wpisy
  • Path Selection Tool (A)
  • Rectangle Tool (U)
  • Spot Healing Brush Tool (J)
  • Clone Stamp Tool (S).