O czym chcesz poczytać na blogach?

Reality tv show

skatealmost

Robert Stanley “Rob” Dyrdek (ur. 28 czerwca 1974) jest amerykańskim skaterem, aktorem, przedsiębiorcą, producentem, filantropem i gwiazda reality TV. Jest on najbardziej znany z ról w reality show Big Rob i Rob Dyrdek`s Fantasy Factory. – to opinia wikipedii :p

 

A to moja- RD jest najbardziej pokręconym skaterem na tej planecie pomijając Bama Margerę. Koleś.

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."

3 kwadransów rozmowy telefonicznej gimnastyka wyszczuplająca uda (mój nowy "konik")

A teraz zasłużony fotelik, bordowy płyn, pluszowe odzienie takie miękkie i przytulne. A w TV swietny mecz. Forza Juve!!!

Tylko dlaczego ten upierdliwy komentator ciągle krzyczy "Alex del Piero" - czy on mnie chce doprowadzić do zawału (wersja pesymistyczna) lub do.Co mieli do napisania inni Goście.


(1) raz/y zdecydowaliście się na wyrażenie swojej opinii. Dzięki.


Reality fitness show - copyright by Alessa


Niejednokrotnie podkreślałam, że samotne mieszkanie może być błogosławieństwem, a już ze stuprocentową pewnością posiada.
Zazdrostkami włącznie – dzięki takiemu zapominalstwu można tylko z zakłopotaniem na twarzy pomachać do roześmianych od ucha do ucha studentów z bloku vis-a-vis zafundowawszy im reality-show w mniej spektakularnym co pan Wiśniewski, lecz całkowicie darmowym wydaniu. I nie trzeba wysyłać eSeMeSów za 9 zł plus vat, żeby się znaleźć w tym studiu na żywo – po.

Bazgroły na poddaszu

SYLWESTROWO

Tak się złożyło, że - jak rok temu - Sylwestra spędzam w domu.

Przejrzałem program TV, w nadziei, że w telewizji będzie coś ciekawego, co będzie można do szampana obejrzeć... i stwierdzam, że po prostu nic nie ma! Żadna telewizja nie puszcza nic ciekawego..

KUCHNIA Z PIEKŁA RODEM

Od pewnego czasu zdumienie - połączone z zażenowaniem - wywołują we mnie reality show, które można spotkać w telewizji.

Nigdy nie byłem specjalnym zwolennikiem tego typu programów... Przyznaję, parę z nich oglądałem, ale zwykle towarzyszyła.

Samuel Shepard - Onet.pl Blog

Ja w mediach...

  •  Program "Interwencja"
  •  Gazeta Wyborcza (18.01.2008)
  •  TV Silesia "Gość dnia"
  • TVP Katowice "Marsz Równych Szans dla Wszystkich"
Pisząc na ten temat pracę.

W pracy poruszone zostaną zagadnienia związane z reakcją społeczeństwa,skutkami ujawnienia się w programach typu reality show - reakcje pozostałych uczestników i producentów, spróbujemy odpowiedzieć sobie min. napytania:
- Dlaczego ?

andree

Zajebisty program, najlepsze reality show na polskim TV, chociaz ponoc reality show nie jest. Dzis tez ogladalem, calkiem nie nudny.