O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Reading festival

oh,how the boat drifts...

Winogrona,by wyjśc na prostą.podobno w okolicach lac leman za godzinę zbierania można dostać jakieś 8 franków szwajcarskich.nie jest to może szaleńczo dużo zważając na to,ze nie jest to najprzyjemniejsza praca na swiecie,ale zawsze to coś!moze udaloby sie uzbierac na wielka wyprawe na Reading fest.;)))w warszawie w życiu tyle nie dostane za godzine prostej pracy.a kto mnie bedzie chciał do czegoś bardziej skomplikowanego;(???musze w koncu miec super wspaniałe wykształcenie(no,a moze po prostu znajomosci,ktorych nie mam.to obrzydliwe..)nie mam szans,bo nawet nieżle zdana.Robic coś,w co nikt oprócz nich nie wierzy??czy to czyste szalenstwo?no idea.. / *** jest lato.skonczylam szkole..przede mna 3 miesieczne wakacje a ja nie mam na nie pomyslu.hmm.pomysly to moze i mam(grr.jak ja chce z'nimi'do tej irlandii),ale nie za bardzo moge je zrealizowac. CHCE NA READING FESTIVAL!! nie musze nawet na cały..wystarczy mi dzen z the white stripes i the libertines.to przeciez nie jest tak daleko.wystarczy dostac sie do londynu,a potem to już dwa duze kroki;)a potem na chwile do barcelony.no i moze o inne festiwale pozachaczac.o.np.na ten fajny w szkocji z the.

our broken fairytale. - Onet.pl Blog

Aparat i flesz plus oczywiście brudne lustro ;) ale to nie przeszkadza nikomu  i tak piszą, że wygląda tu "ślicznie".

Już za 18 dni majówka :) i to w moim przypadku w Londynie :D Już się nie mogę doczekać. No i mam nadzieje, że praca w wakacje wypali i pod koniec pojadę na Reading Festival ;)


xoxo
zdenkowa. (18:21)
mniej niż zero

lukaszkusmierz.wordpress.com

Szkoda, że nie mogę powiedzieć, jacy wykonawcy sami zgłosili się do występu na festiwalu. Ale byli i ci z okładek „NME”, i ci uwielbiani przez rodzimą indie publikę (taką na serio „indie”, nie że szata zdobi słuchacza). Niestety „byli”, bo Electric Nights Festival istnieje póki co tylko dzięki zapałowi paru osób i wciąż solidnym, ale tycim w porównaniu z innymi budżetem. Nie obrażamy się na rzeczywistość, takie są po prostu fakty, robimy dalej swoje. Także i z tego powodu Panie i Panowie zapraszamy do Chatki Żaka 21 i 22.

Fonovel, hatifnats, indie pop, indie rock, Museum, muzyka alternatywna, Noblesse Oblige, Riverside, Sorry Boys, The Legendary Pink Dots, Wires Under Tension

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

What’s this?

You are currently reading Zaproszenie at .

meta

kiedyś w przyszłości, może się trafi coś lepszego, a może niekoniecznie... || szanuj zajawę!

Miło cię widzieć, optymizmem świecę przy takiej muzyce ♪ !Paryskie.

03.09.2009 :: 00:10 ... czy nie? (2)

(Downtown)

listening, reading i writing za mną.
Pomarańcze pod pekinem.

06.09.2009 :: 18:11 ... czy nie? (2)

(all the girls standing in the line for the bathroom!)

czyli Orange Warsaw Festival 2009.

Reading festival 2010

...::: Sunrise Avenue :::... - Onet.pl Blog

Archiwum

2011
 Lipiec
 Czerwiec
 Kwiecień
 Luty
 Styczeń
2010
 Grudzień
 Sierpień
 Kwiecień
 Marzec
 Styczeń
Helsinki and make all the babies with me. I mean yes, she has the best ass on this planet but really, where do we fit all her shoes… I will just have to say no. (And Kylie if you're reading this, I'm sorry about going through our relationship here in public...)

We were in Latvia in Liepaja playing at the B-fest on Saturday. Whatta party!!!! Even though we.Too much.

So we'll be home around 7 in the evening and tomorrow we fly to Hannover Germany in the morning. Great to sleep in my own bed for one night. There is some kind of a festival in Oydensee something and it's great to get on stage after a week of shopping and doing business stuff.

Next week will be only PopGasm. We will finalize 6 first songs.
‘N’ Run
10 .6-0
11. Birds And Bees
12. Sail Away With Me
13. My Girl Is Mine
14. Something Sweet
Out of style (2011)
01. Hollywood Hills
02. Damn Silence
03. Somebody Help Me
04. I Don't Dance

lukaszkusmierz.wordpress.com

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

What’s this?

You are currently reading Najlepsze piosenki 2011 at .

meta

Nie dość, że gdzieś od 2003 r. zawsze lądują w rocznych zestawieniach (czy to singlowych, czy to płytowych), to na dodatek ostatnio jakby zamieszkali w naszym kraju. Nawet Artur Rojek wybrał „Banana Ripple” na składankę promującą OFF Festival 2011 (choć album, z którego pochodzi ten utwór w sklepach był od niedawna)! Ale cóż zrobić, jak to takie dobre.

16. Foster The People „Houdini”

Oburzonym szalikowcom „Pumped Up Kicks” od razu śpieszę donieść, że singiel ów pochodzi jeszcze z 2010 r. Zresztą „Houdini” jest wcale nie gorszym earwormem, a gdy do tego dołączyć kolejny track do Fosterowego triumwiratu (mowa oczywiście o „Helena Beat”), to okaże się, iż chcąc uwzględnić wszystko od amerykańskiej grupy,.