O czym chcesz poczytać na blogach?

Rdza

syzyf | e-blogi.pl

Bo do niczego nie zobowiązuje, tylko w ułudę, czyli w samozadowoleniu, w samouwielbieniu nas utwierdza.


Zdradliwa to rzecz, bowiem budzi nas zwykle, gdy jest już za późno w całkowitym zniewoleniu albo niewoli, co to samo znaczy. Stąd rozejrzy się mój przyjacielu bracie Polaku i oddaj władzę mądremu i sprawiedliwemu a na pewno będziesz miał lepiej i więcej. Jeśli jeszcze w Polsce tej sprawiedliwej mądrości nie ma, to ją stwórz w ludzie polskim, po drugiej stronie inteligenckiego i uczonego gadania.  


syzyf 


http://www.youtube.com/watch?v=BxNUvXhiBao 


 

Skomentuj [0]

rdza , smutek i żal 2011-07-03

Lummirance's Blog

Możliwe, że jest to spowodowane zbliżaniem się czasu wolnego. Lecz to w cale nie oznacza, że mam go więcej. Musiałam jakoś po prostu odreagować po ciągłych stresach i nieprzespanych nocach. A co jest najlepsze na zmęczone oczy? Oczywiście że zmęczenie ich jeszcze bardziej przez obrabianie zdjęć ! Mam nadzieję że coś z tego wyszło, bo ledwo co widzę i nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzić czy foty są dobre, wystarczająco ostre, tonacja w porządku itp. Ale na czuja obstawiam, że nie wyszło najgorzej. Proszę o wasze opinie moi mili. Sesja odbyła się w klubie Rdza przy ul. Brackiej. Ubrania zaprojektowane przez Natalię Wodę. Modelowała ostra tym razem Natalia Styrna, moja tap madl !

Cz. 1

 

 

 

 

fot. Joanna Zawiślan

modelka: Natalia Styrna

projektant: Natala Woda

Podziękowania dla klubu “Rdza”

schodownia.blog

skomentuj (0)

Piaskowanie balustrad 2011-04-01 16:23:26


Dzisiejszy wpis poświęcę odnawianiu metalowych balustrad.

Zima minęła, pojawiło się piękne słonko, a nasze balustrady brzydko wyglądają. Lód, śnieg i deszcz zrobiły swoje – farba odpadła, pojawiły się rysy a może nawet rdza. Jak odnowić taką balustradę?

Powyższa sytuacja jest tą najgorszą dlatego też najwięcej czasu jej poświęcę. Jednak gdyby farba na naszej balustradzie dobrze się trzymała, wystarczy zwyczajnie ją pomalować i ewentualnie polakierować. Ok, ale wróćmy do tej gorszej sytuacji.

W sytuacji gdy farba się łuszczy, pojawia się rdza – KONIECZNE przed malowaniem jest starannie przygotować metalową konstrukcję. OD tego zależy przyczepność nowej powłoki farby.

.

something-else blog

" to pierwsza liga kotku
pieprzyć celibat
porywa nas ta corrida
sex to nasza religia "
takie małe hh digressio

skomentuj (2)
2003-07-08 00:24:50 >> for?

kubek ma ucho bo jest do herbaty,drzwi mają klamke,klamka ma rdze,rdza ma satysfakcje,nogi ma krzesło na krześle sie siedzi,na zegar sie patrzy,po chodniku sie chodzi wszystko kur** ma jakiś sens tylko ja dla siebie nic nie widze.Dzisiaj całe aj mi przytakuje ze jestem bezużyteczna.
"Jestem bez sensu jak blat od kredensu...." nie cholera nawet blat ma.

zgrozoteam.blog

Czytania go ;-)

Więcej informacji na temat akcji na WWW.ZLOMBOL.PL

Trzcina

skomentuj (2)

Fórman umarł 2011-03-09 23:23:55

Dawno nie widziałem takiego samochodu. W porównaniu do Skody Forman, za którą właściciel chciał 900zł, mój Fiat powinien być warty jakieś 5000 :-) stukające panewki, smród papierosów i mnóstwo, ale to mnóstwo rdzy.

Namiar na Skodę Favorit. Zobaczymy co z tej wyjdzie ;-)Miejmy nadzieję, że nie rdza...

Trzcina

skomentuj (1)

Pierwsze spotkanie 2011-03-13 23:57:06

Dzisiaj na spot FSO team Łódź podjechała ekipa LodzNess :-) Chłopaki bardzo fajni, myślę że nie raz przed wyjazdem się spotkamy a i na pierwsze plener party razem pojedziemy ;-)

Trzcina

skomentuj (0)


Strona główna
marzec 2011