O czym chcesz poczytać na blogach?

Rayman 2

...Ja NiE CzUJe SiE DoBrZE W ToWaRZYsTWiE PrZeTErMInOwaNyCH TrUpOsZY...

KONIEC MOZIE NAPISZE COSIK WE WTOREK JAK WROCE A MOZIE I NIE :(:(:(:(
A MOZE TO JEST JUZ PRZEDOSTATNIA NOTKA NA TYM BLOGASKU :(:(:(:( WIEM TYLKO ZE JUZ TESKNIE ZA MOJA KOCHANA CIARNULKA :*:*:*:*:*:*:* MOZE JESIO SYSTKIEGO NEJ POPSULEM I BEDZIE DOBZIE KTOZ TO WIE :(:(:(:( WIELKIE POZDRO 4 @Llllllll :(:(:(:(:(
skomentuj (5)
2004-05-03 11:20:53 >> ZYCIE JEST POKRECONE :):):):):):):):):):):):):):):):)

CALY SWIAT SIE KRECI A Z NIM ZYCIE JAK NA KARUZELI DZISIAJ JEST DOBZIE JUTRO JEST ZLE I SIO MOZNA NA TO PORADZIC ???? NIC BO WSZYSTKO ZALEZY OD TEGO JAK SIE WSZYSTKO ULOZY NIO I CZEGO MY CHCEMY CHOCIAZ CZASAMI NIE WYCHODZI TO CZEGO CHCEMY TO JEDNAK TRZEBA PROBOWAC DALEJ I.NIE BEDE PISAL NARAZIE NIC WIECEJ NA TEN TEMAT BO ZNOWU MI NIC NIE WYJDZIE :(:(:(:(:(:( A I NIE CHCE WAS ZANUDZIC CZYTANIEM :):):):):):):):):) BARDZIO WIELKIE POZDROOOOOOOOOOOO DLA MOJEJ MALEJ CIARNULKI :*:*:*:*:*:*:*:* , MOJEJ WNUSI KATHIEEN , DRUGIEJ WNUSI DZIDZI19 , KOSIANEJ EMILUSI , MOJEGO BRATA DEVILA7 , MALUTTY , 2PACA , ARCHA , KASIUNI , KINI , SYNTI , RAYMANA , KOSTKA , SYLWUSI , OKRENTA , PRZYTULANKI , DZASTI , FOTECZKA , KOTECZEK ONA , MALEJ LOBUZIARY , LALCI , CYTRYNKI , DZIEWUSI , NIUNI , NIUSI , NIESI , YONIKI , I WSZYSTKICH TYCH KTORYCH TUTAJ NIE WYMIENILEM :):):):):):):):):):):):):):)
skomentuj (5)

The Sims 2 Super Gra - Onet.pl Blog

Jedzenie i picie, i nie pozostawiać na pastwę losu, ponieważ szybko zdemolują elementy wystroju naszego pięknego domu.
Dodatek wniesie również nowe elementy wystroju wnętrz oraz otoczenia domu, a także gadżety potrzebne do odpowiedniego "obsługiwania" posiadanych zwierząt.

Źródło: http://www.miastogier.pl/encyklopedia,psp,o1391.html
Simsomaniak
58 Rekord $wiata!
The Sims 2 Zwierzaki PC

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Simsomaniak(treść i ilustracje);
 

anastasia blog

skomentuj (4)


'Syndrom zepsutej klawiatury...' Czyli jak wyjść z opresji ;-)
No właśnie, ma ktoś jakiś pomysł? Konkretniej? Zepsuła mi się klawiatura - proszę mnie nie obwiniać za zaistniłe błędy w pisowni, bo to nie moja wina. Od wczoraj próbuję się uporać z moją niegrzeczną spacją. Grałam sobie legalnie w Rayman'a 3, a moja spacja zastrajkowała i od tamtej pory nie działa. Jak? A no tak, że odkąd wcisnęłam ją ostatni raz, tak jest sobie wciśnięta do tej pory. Rozbierałam ją z 15 razy, ale nic to nie dało. I już przestałam kombinować. Albo będzie cud i samo się naprawi (tak jak się zepsuło) albo... zażądam nowej klawiatury. A narazie spełnia ona funkcję dotykowej ;-) Wystarczy, że otrę o nią palcem, a zamiast jednej spacji pomiędzy wyrazami mam 20. No oczywiście teraz się staram, ale na gadu troszkę inaczej to wygląda, ano... Rayman'a - narazie sobie odpuściłam ;-) Chyba za wielę emocji wkładałam w tą gierkę i moja klawiatura się zbuntowała. Ale lepsze to niż, gdybym miała walić w nią, żeby mnie posłuchała, co zdarzyło mi się kiedys w kawiarence. Ludzie patrzyli na mnie jak na.

cdekszyn

Alice: Madness Returns

Listopad 13th, 2011 § Dodaj komentarz

Nie wiem czemu, ale czuję sentyment do gry o sympatycznej dziewczynce biegającej z dużym, kuchennym nożem. American McGee’s Alice, poprzednik Madness Returns,.

Się być tak przekonująco groteskowy i skorumpowany.

Co do nowych zdolności Alicji, to nauczyła się ona „szybować” w powietrzu. W Krainie Czarów napotkamy wiele sadystycznych platform, na których musimy ćwiczyć tą umiejętność, aby nie zrzucić dziewczynki w przepaść. Jak na grę, która częściowo czerpie z Rayman albo Croc, na mapach znajduje się wiele obiektów do znalezienia. Do tego, Alicja przez całą grę zbiera zęby. W zamian za odpowiednią ich ilość, gracz może ulepszać bronie dziewczynki.

Do masakrowania przeciwników Alicja ma do dyspozycji swój wierny nóż, drewnianą głowę konia na kiju (czytaj: młot).

Linki - Onet.pl Blog

  Inna Hermiona i jej miłość
 • Z pamiętnika Córki Śmierciożercy
 • Daniele Riddle
 • Have fun with Draco
 • Siostra Draco
 • Kawaii girls in Hogwart
Inne blogi
 • Blog Ady Julii
 • My life. My story
 • Życie na nitce
 • I will depart
 • Rayman hero
 • Książki. Moja bibioteka.
 • Zwyczajnie o...
  Lupin
 • Blog Dusi i Limetki
 • Dj BuziolQ
 • Amargo
 • Nazywam się Bellatrix
 • Milena - huncwoci

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
...(treść i ilustracje);
 

Glade of Dreams - Onet.pl Blog

I tupnijcie nóżką.
Napisz do mnie
               Krokwie
Zesikało się 22 kup
Zesrało się 0 sików
Krzątanina. Około dwudziestu Robo-Piratów (w tym Brzytwobrodowa, jej sześć towarzyszek, dziewięciu Pomocników pomalowanych akwarelą na czerwono, dwóch zapaskudzonych keczupem na fioletowo, dwunastu wielbicieli sfermentowanego soku z winogron w kolorze pomarańczowym, jeden srebrny, którego Brzytwobrodowa dostała w prezencie za ściągnięcie gry Rayman 3 na telefon, jeden pedał we wszystkich kolorach tęczy, pięciu Goryli oraz dwóch Piratów Ninja) zeszło po drabinkach linowych w miejsce, z którego wystawał tyłe… znaczy wystawały portki Majtka, a reszta piratów została na statku i zajęła się przygotowaniem kąpieli (lecz zamiast gorącą wodą, wanna była wypełniona jakąś.