O czym chcesz poczytać na blogach?

Raul meireles

DMK

W 19 na 21 meczów.

Tak, teraz pewnie też się domyśleliście. Piszę o Porto, jednym z najlepiej grających zespołów w Europie w tym sezonie. Pomyśleć, że miał być to sezon przejściowy - z zespołu odeszli wszak dwaj kluczowi piłkarze: Raul Meireles i Bruno Alves. Zostali oni jednak dość szybko zastąpieni przez Joao Moutinho i Nicolasa Otamendiego, chociaż ten drugi jest nękany przez urazy. Poza tym to ta sama ekipa co w poprzednim sezonie.

Z jedną istotną różnicą: menedżer,.

"Štilić Semir unosi nemir" - Onet.pl Blog

Portugalia: Rui Patricio - Joao Pereira, Bruno Alves, Pepe, Fabio Coentrao - Cristiano Ronaldo, Raul Meireles (75. Ruben Micael), Miguel Veloso, Joao Moutinho, Nani - Helder Postiga (65. Hugo Almeida).


Liverpool FC

Brakowało kreatywności w śroku pola, której dostarczał nam Xabi Alonso obecnie występujący w Realu Madryt. Na szczęście wczoraj został zakontrakowany nowy zawodnik, który zdaję się być zawodnikiem, który załata te braki. Raul Meireles, który będzie występował z numerem 4, okazuję się być jednym z ważniejszych elementów układanki Hodgsona.

W meczu z WBA wyszedł na boisko już lepszy skład. Pięć zmian w składzie wydawało się polepszyć grę.

Z usmiechem w sporcie i muzyce :) - Onet.pl Blog

Bo - nie mogli celnie dogrywać i strzelać. Sprytnie wykorzystali to gracze Benfiki; w 86. min. do siatki trafił Garcia Fernandez. Wtedy już nie gorąco, ale bardzo gorąco zrobiło się pod bramką Chelsea.

W doliczonym czasie, w 93. min. trafił Raul Meireles - to był piękny strzał pod poprzeczkę. Tym samym Benfica Lizbona zakończyła marzenia o dalszej grze w tegorocznej Lidze Mistrzów. W półfinale zobaczymy mecz Chelsea Londyn z FC Barceloną.