O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Raul

Tysiące serc, jedno bicie. Siatkówka - miłość na całe życie - Onet.pl Blog

pati (16:03)
Gdzie się podziali prawdziwi kibice ?
Polska - Czechy 0:3
W drugim sparingu reprezentacji Polski i Czech i tym razem nasi rywale okazali się lepsi. W Kladnie Czesi pokonali podopiecznych Raula Lozano 0:3 (18:25; 23:25; 22:25).

Początek spotkania i słaba gra w przyjęciu, powodują, że nie potrafimy wyprowadzić skutecznego ataku i zdobyć punktu. Czesi odrzucają nas zagrywka, na pierwsza przerwę techniczną tracimy aż 6 punktów. Po przerwie mnożą się błędy w polskim zespole, druga przerwa techniczna16:8. Michała Winiarskiego zmienia Michał Bąkiewicz.Ale i on nie zdołał wpłynąć na poprawę przyjęcia polskiej drużyny.Kolejny czas dla biało-czerwonych trener Lozano zadysponował.

Opowiadania o Sunrise Avenue - Onet.pl Blog

- No to super! Ja już nie będę wam przeszkadzała! No to powodzenia! I żegnaj Sami. Miło mi było cię poznać, nigdy cię nie zapomnę, nigdy... - Przerwała połączenie
- No to... żegnaj...

W tym czasie ojciec Samu nie mógł się pogodzić z decyzją syna. Siedział w swoim pokoju i rozmyślał.
- Cholera co by tu zrobić, żeby mu wybić ten durny pomysł z głowy? Mam kompletną pustkę. - Wstał i zaczął przemierzać pokój. Kurde wiem! Ta dziewczyna! Jak ona się nazywa? Co się z nią stało? Muszę się z nią jakoś skontaktować! Tylko jak?
Nie chciał dzwonić do syna, żeby go nie denerwować bo musiało sie coś stać skoro z niej zrezygnował. Postanowił zadzwonić do Raula.

...:::Polscy Siatkarze:::... - Onet.pl Blog

Zrobił coś lepiej ode mnie, czy gorzej, w ogóle mnie to nie zajmuje. W przerwach między ćwiczeniami wymienimy parę zdań, z reguły są to doświadczenia z tego, co akurat zrobiliśmy. Staramy się poprawiać we wszystkim.


Lozano powiedział kiedyś, że wybierając zawodników, patrzy tyleż na formę, co na ich charakter. Jak to było z wyborem: Gacek – Ignaczak?

To bardzo dobre kryterium wyboru, zwłaszcza w sporcie zespołowym. Zgrać 12 charakterów to naprawdę duża sztuka, Raul również zwrócił na to uwagę, zwłaszcza w naszej rywalizacji.


To Gacek pojechał na mistrzostwa świata za zgodny charakter czy za umiejętności?

Za umiejętności.


Jesteś zakochany?

Pytacie o siatkówkę?


Nie. Nie jest tajemnicą, że rozwiodłeś się z żoną.

Nie zamierzam tego ukrywać,.

All and nothing ;) - Onet.pl Blog

Mijały i już nigdy nie miały wrócić. 

***

Kolejny dzień. 
Kolejny dzień niewiedzy, lęku, bólu. Nadia trwała przy łóżku Raula dzień i noc czekając aż wybudzi się ze śpiączki. Była sama. Sama przeszła przez życie więc dlatego teraz ktoś miałby być z nią i ją wspierać ? Nigdy nikomu się nie narzucała, wolała sama walczyć o swoje, sama cierpieć, zawsze samotna. 
Siedziała oparta o łózko szpitalne, jej dłoń leżała spleciona z dłonią Raula, czasami zdawało jej się, że poczuła uścisk, ale ani razu nie otworzył oczu. Aparatura cicho pikała, jej miarowy oddech zdawał się być tak głośny jak traktor, w porównaniu z płytkimi oddechami bruneta. 
Znowu poczuła jakby ściskał jej dłoń. Przyzwyczaiła już się do tego. Ktoś zaczerpnął głęboko powietrze. Nadia podniosła się. Uśmiechnęła się żeby zaraz potem się rozpłakać. 
Wiedziała, że żył, ale dopóki nie zobaczyła tego na własne oczy, kiedy nie usłyszała jego oddechu nie mogła w to do.

Raul garcia

live-sport.blog.pl

Jaszka, Patryk Kuchczyński, Mariusz Jurkiewicz, Kamil Syprzak.

Sędziowali: Martin Gjeding i Mads Hansen (Dania).

 

Hiszpania – Polska 33:22 (18:9)

Hiszpania: Jose Javier Hombrados, Jose Manuel Sierra – Eduardo Gurbindo, Albert Rocas, Jorge Maqueda, Victor Tomas, Raul Entrerrios, , Mikel Aguirrezabalaga, Daniel Sarmiento, Julen Aguinagalde, Cristian Ugalde, Joan Canellas, Viran Morros de Argila, Antionio Jesus Garcia, Valero Rivera Jr, Gedeon Guardiola.
Polska: Sławomir Szmal, Marcin Wichary – Bartłomiej Jaszka, Krzysztof Lijewski, Patryk Kuchczyński, Mateusz Jachlewski, Grzegorz Tkaczyk, Karol Bielecki, Adam Wiśniewski, Bartosz Jurecki, Mariusz Jurasik, Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz, Marcin Lijewski, Kamil Syprzak, Tomasz Rosiński.

Sędziowie:

Ebi Smolarek i Łukasz Kadziewicz - Onet.pl Blog

Smolarka podczas finałów mistrzostw Europy możemy być spokojni. Najlepszy strzelec naszej reprezentacji w eliminacjach Euro 2008 wrócił do podstawowego składu hiszpańskiego Racingu Santander, a poza boiskiem o piłkarza troszczy się jego piękna dziewczyna Thirza - czytamy w "Fakcie".

Do niedzielnego meczu z Mallorcą Ebi przez pięć kolejek był tylko rezerwowym. Trener Racingu Garcia Toral posadził go na ławce, po tym jak Polak... wyjechał na towarzyski mecz reprezentacji Polski z USA. Hiszpański szkoleniowiec tłumaczył, iż u niego obowiązuje zasada, że grają ci, którzy trenują z zespołem w ciągu tygodnia.

Na szczęście Ebi potrafi szybko wracać do równowagi psychicznej po porażkach. Pomaga mu w tym jego dziewczyna Thirza, z którą piłkarz.(Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)

Na koniec dam linka do strony gdzie można oglądać wizytę wp.pl w Santander:

TUTAJ!!!

Liga Światowa: Lozano podał skład!

Trener reprezentacji Polski Raul Lozano ogłosił nazwiska 19 siatkarzy, którzy zostaną zgłoszeni do tegorocznych rozgrywek Ligi Światowej. W kadrze znaleźli się ci sami zawodnicy, którzy będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na olimpijski turniej kwalifikacyjny w Espinho.

Rywalami polskich siatkarzy, w grupie D, będą ekipy Japonii, Chin i Egiptu.

Faza interkontynentalna LŚ potrwa od 13.