O czym chcesz poczytać na blogach?

Raszyn

Raszyn

CZYTAJ DALEJ ...

23:20, kamil9623
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 stycznia 2012
Ruszyły warsztaty w Jankach

Począwszy od minionej soboty w Centrum Handlowym Janki odbywają się raz w miesiącu zajęcia dla dzieci i młodzieży, których realizatorem jest Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie. W ostatnią sobotę instruktorzy z Mazowsza prezentowali ubrani w stroje krakowskie i łowickie uczyli dzieci podstawowych kroków poleczki, krakowiaka i poloneza oraz ludowych przyśpiewek. Dziewczynki mogły przymierzyć elementy strojów ludowych, takie jak: fartuch opoczyński i chusta łowicka, a chłopcy kapelusz i pas góralski, które uzupełniała ciupaga. Zabawa odbywała się w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju” i trwała od godz. 11.00 do 16.00. W sumie wzięło w niej udział około 60 dzieci. Kolejne, tym razem teatralne „Warsztaty twórczego rozwoju” odbędą się już 25 lutego i będą.

Gramy Dla Poznania


    Duchan (KPA) - 1
    Sadowski (GWP) - 1
    Nogas (KPA) - 1
    Liszkowski (KPA) - 1

 

Komentarzy: 4 Górczyn CUP 2008-02-14

W sobotę 16 Lutego 2008r. "Gramy Dla Poznania" organizuje turniej, w którym udział wezmą 4 drużyny: KP Athletics Poznań, Raszyn KP, FC Górczyn i GWP Wadfag Poznań. Mecze będą odbywać się na boisku Gimnazjum nr 50 w Poznaniu, zwanym Aeroplane 50 Stadium. Górczyn CUP jest to pierwszy turniej organizowany przez "Gramy Dla Poznania", z pomocą innych drużyn i miejmy nadzieję, że nie ostatni. Wszystko zależy, jednak od tego czy nie za braknie do tego chętnych.

TERMINARZ meczy w GÓRCZYN CUP I

11.15 GWP Wadfag Poznań - Raszyn KP
12.00 KP Athletics Poznań - FC Górczyn
12:55 Raszyn KP - KP Athletics Poznań
13:40 GWP Wadfag Poznań - FC Górczyn
14:35 FC.

vazell blog

Jakosc muzyki jest zajebista. Chciałbym zakomunikowac wszystkim oczekującym iż 18 stka moja i Małego odbędzie sie spoko główka (dajcie mi tylko poprawic oceny :D). Zjebał sie troche mój kontakt z Przemkiem, było pare chujowych zdarzeń:/ kicha teraz to nawet nie mam do kogo sie przejść... no cóż zdarza sie. Ale tak ogólnie to jestem strasznie zabiegany ostatnio, ale radze sobie ze wszystkim i ocenki też poprawiam. no i tak wogóle to jest nawet spoko :) narcia :)
skomentuj (2)
2005-03-28 22:54:42 >> próbuje ogarniać

Ej ludzie jakie ostatnio fazy dzieją się w tym nasyzm pojebanym Raszynie. Niby jest fajnie, znajomi, muza, kosz, a z 2 strony tak popierdzielone akcje odchodzą że głowa mała :/ nie moge tego wszystkiego ogarnąć coś tu jest nie tak i mnie sie zdaje że czas w tym Raszynie jakiś pożądek zrobić!!! koniec notki o jej znaczeniu wiedzą tylko wtajemniczeni Yo
skomentuj (4)

 
 

SEMP Ursynów Warszawa 99

 

19) 15.02.2009            "Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki"  2

 

18) 11.01.2009            "o Puchar Rektora WS Menedżerskiej"     3

 

17) 14.12.2008            "Ursynów Cup"                                            10

 

16) 30.11.2008            "Mikołajkowo-Andrzejkowy"                     4 

 

15) 29.11.2008            "Gramy dla Papieża"                                    2

 

14) 18.10.2008            "Sportowy Talent”                                        3

 

13) 25.09.2008            ”Puchar Gminy Raszyn”         

foczkamary blog

Milej zrobiło.no i tyle naraziefoczkamary 2002-09-03 21:49:39
skomentuj (0)


już lepiej

no i już mi lepiej.chyba chodziło żebym sie wyluzowała i stała sie sobą a nie cichosiedzącą mała myszkoą(a może kotem?:) ).lepiej sie czułam w szkole i nawet już zaczynam jeździć pannom z mojej klasy.ciekawe co jutro psycholog nam ciekawego powie.byłam dziś u mojej kofanej Paulinki!tak sie za nią starsznie stęskniłam!oczywiście na Solipskiej(szkoła Pauliny) jest już pare panienek do uspokojenia wię wybieram sie tam w piątek sobie z imi pogadać.przyjkre że jakieś panny z raszyna nagle sobie wyskakuja i sie po Włochach wożą...no koniec już bo ide siem uczyć polskiego.foczkamary 2002-09-04 21:31:37
skomentuj (10)
corazlepiej

jak tak dzień za dniem moja sytuacja klasowa sie bedzie polepszała to nie wiem co bedzie za 3 lata.rany Ci ludzie sa zajebiści!idziemy pić cała klasa w poniedziałek na Szcześliwice.fajnie nie?słucham sobie dugopisoow i wspominam sobie wakacjie(rejs)...hm niemanie ma nie ma nie ma(...).wogle wszystko mi sie fajniście poukładało i to szybko strafnieno i cghyba mam novego fajnego kolege -Michała(skubany tez ma zielone.

Easy come easy go - Onet.pl Blog

O ludzkich wadach na przykładzie własnym. Na początek warto zastanowić się dlaczego własnie dany obiekt jest dobrym przykładem. Należy wziać pod uwagę odbiegający od normy stan psychiczny, nienaturalne zachowania, skłonności do egocentryzmu oraz wątpliwą zdolność do aklimatyzacji w społeczeństwie. Zdałam sobie sprawę z tego że mam wiele wad, dlatego dziwi mnie że ludzie nie wykazują się wobec mnie otwartą wrogością. Ale z drugiej strony mój nienaganny intelekt podpowiada: "nie drażnij wariata". I to jest racja, ja też staram się nie podpadać osobom bardziej powalonym ode mnie (i tu: Łazy pozdrawiają Raszyn^^). Kontynuując wywód, lubię obserwować ludzi w miejscach publicznych (swoją drogą polecam- to pouczające), mówię do siebie... czasami..., potajemnie robie ludziom zdjęcia jeśli np. na przystanek autobusowy wyjdą w pomarańczowych kapciach, no i mam żółte buty- to mówi samo za siebie. W intensywniejszych momentach życia miewam stany katatoniczne, chociaż kiedy tak leżę i nic nie robie gapiąc się w sufit, myślę że to raczej przemęczenie.
Jednak- zgodnie z naukami kościoła- wcale nie pozostaje bierna i walczę ze swoimi wadami. Moim największym osiągnięciem jest przezwycieżenie lęku.

Na falach życia - Onet.pl Blog


14 marca 2007
Kartki z pamiętnika rozdział 35

Niedziela u „STEFANA” 09.11.2003

Już w środku tygodnia ferajna klubowa skrzykuje się na wyjazd do „Arki” w Raszynie. Powodem tej wcześniejszej zmowy jest bardzo ograniczona ilość samochodów, którymi mogą dysponować klubowicze na ten wyjazd. W tym tygodniu nie jadą swoimi samochodami między innymi: Janusz, Zbyszek i Andrzej. Natomiast użyczyli swoich aut Andrzej Wiącek, (z nim jechałem ja i Ewa) Bożena Chrostowska, (z nią jechali: Witek, Wiesiek z Basią i Teresa) ze Stasiem i Tolą natomiast jechali Zbyszek z Olą, Marysia i Artur z Basią. Zygmunt z Dorotką przyjechali z przyjaciółmi z AA. Przez moment widziałem też Ryśka, Grześka i Agnieszkę z AA. Jak widać z powyższej wyliczanki mimo problemów z transportem było nas.