O czym chcesz poczytać na blogach?

Raster

bideru.wordpress.com

Warsztaty woody allen zabawa zespół święta

2 uwag

RSS dla komentarzy tego wpisu

ciekawy pomysł, jednak kilka spraw wizualnych, ale to kwestia gustu zawsze. jak dla mnie raster powinien być większy bardziej widoczny, fajnego charakteru by to nadało całości, no i.

Pan mu spojrzy! Samowity jezior!

Ma mnóstwo jabłek – co roku trzy czwarte z nich spada przedwcześnie na trawnik, co roku ktoś je musi zgrabić i co roku lądują na śmietniku. Jakby jabłoń nie mogła rodzić tylko tych, które potrafią się utrzymać. To trochę jak ze mną. Co chwilę mam mnóstwo pomysłów – co chwilę większość z nich ląduje na śmietniku. Jakbym nie mogła pomyśleć raz, a dobrze.

Wiem – znów nic odkrywczego. Ale – naprawdę – wcześniej o tym nie myślałam.
No i zjadłam dziś jedno – niedojrzałe – całkiem smaczne, że się pochwalę.

Następnego kota nazwę Raster.
Takie rozpieprzone imię.skomentuj (3)
2003-06-28 15:27:34
Wieści Z Balkonu
Leżę na balkonie. Opalam się. Na ulicy bawią się dzieci. W pewnym momencie z ulicy dochodzą mnie słowa wyśpiewywane dziecięcym głosikiem:

"Za ten papieros tuż po
i ten szampan tuż przed
Za pocałunek w tę noc
i za stosunek w dzień."

Jakby to powiedzieć - sztuka keine grenzen.

skomentuj (4)

MoI: Secret GardenPS. Jak tu wybrać kategorię, jak mam i kawałek mangi i wipa >.< noż kurde...


Komentarze (3) ☘ Skomentuj

Tweet

Erin in love i...


6 marca 2011 (niedziela)
godz. 11:46
nastrój: rozmarzony
kategoria: Manga

Kombinuję jak poprawić rastry na laptopie Erin (strona 3), żeby dobrze wyglądały, a tymczasem zrobiłam stronę tytułową rozdziału, czyli w tym wypadku stronę czwartą czyli zasadniczo wszystko pokazuję w takiej kolejności jak trzeba X)Dobra, a teraz muszę trochę prywaty wcisnąć, sorry XD
System Of A Down. Mój ukochany zespół. Po kilku latach milczenia teraz rozpoczynają trasę koncertową. I choć do Polski nie zawitają niestety, to jestem tak szczęśliwa, że reaktywowali przynajmniej na jakiś czas swoją współpracę &hearts; Wczoraj dostałam maila, że SOAD ma nową stronę, co mnie ucieszyło jeszcze.

przemysław pilarski podejrzany blog

Trzy razy nie mogłem sobie przypomnieć. Co innego dziś rano pod prysznicem.

Wracam w niedziöle. Gdyby to kogoś interesowało.

peep 2005-07-03 10:20:50


Tęgi rozpylacz

Oglądałem bociany z bliska i chwytałem słońce pełną piersią - tak bardzo, że teraz schodzi mi skóra ze mnie i mnie piecze. (Spaliły się sutki.) Powtarzam ten scenariusz rok po roku i mówię wam: nigdy się nie nauczę.

Ponadto robiłem mnóstwo rzeczy, które zazwyczaj robi się na urlopie. Nie widzę potrzeby dawania tu sprawozdania. Byo mineo, a dziś wieczorem już ustawka w Rastrze.

peep 2005-07-09 16:59:28

cdn.

Kulturalna to był mój pomysł i oczywiście wszyscy tam w sobotę przyszli.

Ale najpierw, już na Świętokrzyskiej, choć na dobrą sprawę jeszcze, poczułem, że jeśli za moment nie oddam moczu GDZIEKOLWIEK, skończy się to dla mnie dość wstydliwym wydarzeniem. Więc siup za słup i sik! A tu policja! Wyłania się i światłem robi tak! Ja suwak w górę i w tył zwrot. Gdzie tłum. (A okulary w garść. Bez okularów może nie poznają.) Lecz cóż? Przede mną pieszy patrol. Strach! Patrzą się na mnie, dostali namiar?.

x100100111010100011100101 blog

To x100100111010100011100101, also known as x100100111010100011100101.

podczas pogaduszek na gadugadu wpadliśmy też na pomysł zrobienia kursu języka feanese (powitania, w sklepie, w hotelu, wymowa w real audio) i umieszczenia go na free online language courses. podejrzewam zresztą, że kilka zmyślonych języków już tam jest i czyha na naiwnych językoznawców orientalnych – no bo czy znacie kogoś, kto mówi w mandinka? albo kapampangan?

x100100111010100011100101 2004-03-02 21:22:11
skomentuj (3)


inspekcja w „rastrze”

poszedłem dziś też do rastra, skontrolować ogólny poziom zlansowania i użenolenia panów handlujących obrazami za 10 tysięcy euro (przy marży 50%). jednakże, nie jest źle – nowa siedziba jest co prawda większa, ale też w mieszkaniu i po domowemu niedoczyszczona. mieści się w sąsiedztwie księgarni budowlanej (serwującej naprawdę zakręcone monografie o mierzeniu gruntu etc.), ośrodka profilaktyki alkoholowej i nostalgicznych sklepików filatelistycznych. nie ma plakatów masłowskiej formatu 6x3 m, można nabyć za to karty do piekielnego piotrusia projektowane przez cezarego bodzianowskiego (przedstawiające podobizny kałuż i błota),.