O czym chcesz poczytać na blogach?

Rasputin

Świat prawdziwej bajki oraz magii, ale czy na pewno ? - Onet.pl Blog

- Przeczytaj to – powiedziała kobieta dając dziewczynce wisiorek z serduszkiem, na którym był pewien napis

- Razem w Paryżu – przeczytała dziewczynka z lekką trudnością, bowiem zwracając uwagę na jej wiek, nie umiała jeszcze tak doskonale czytać. – Zgodzisz się ? Och babuniu ! – rzekła zaskoczona rzucając się babci w objęcia

Ale już nigdy nie było dane im się spotkać. Nad pałacem Romanowów zawisły czarne chmury. Zapanował w nim Grigorij Rasputin. Złoczyńca,teraz jeszcze bardziej potężny i zły. Cała rodzina myślała, że był prorokiem,lecz niestety się mylili.

- Jak śmiesz wracać do pałacu ? – zapytał Mikołaj podchodząc do mężczyzny

- Wszak jestem ci życzliwy ! – odpowiedział szyderczo

- Życzliwy ? – zażartował Mikołaj – ty jesteś zdrajcom !Wynoś się – krzyknął

-.

russkajadusza.blogUWAGA ZMIANA TERMINU!!!! Rasputin, kabaret z romansem rosyjskim w tle 2010-04-07 01:26:22Witam,

Z powodów niezależnych została zmieniona data kabaretu, p.t. "Rasputin". Miało być 8 kwietnia. Będzie 15 kwietnia. Godzina i miejsce bez zmian, czyli:

Toruń, Dwór Artusa, Kafeteria "Struna Światła"

godz. 19.00

cena biletu: 25.00złTagi: muzyka, kabaret, folk, russkaja dusza, michał hajduczenia, magdalena cysewska

skomentuj (0)

Koncerty 2010-04-07 02:05:17KWIECIEŃ:


9.04.2010, piątek

godz. 11.30 Toruń, Hotel "Filmar"

godz. 20.00 Ciechocinek, Sanatorium "Jubilat"


15.04.2010, czwartek

godz. 19.00 Toruń, Dwór Artusa, Kafeteria "Struna Światła". "Rasputin, czyli romans po rosyjsku". Kabaret  PRZENIESIONY NA 11.05.2010 r.

Jack King | Autor Powieści Sensacyjnych | Blog o książkach, pisaniu, i szpiegostwie

To oczy, w połączeniu z kontaktem ciała z ciałem, rozbudzają mężczyznę. Gdy tym sposobem uzyskam minimalne podniecenie, i nastąpi fizyczny kontakt z kobietą, to wówczas wzniecę w sobie pożądanie poprzez zmuszenie umysłu do przywołania wizji najbardziej satysfakcjonującego doświadczenie seksualnego jakie kiedykolwiek dostąpiłem, a które chciałbym powtórzyć. Natomiast jeśli dziewczyna, z którą leżę pociąga mnie, ale okoliczności nie pozwalają osiągnąć orgazm, lub czuję, że nadchodzi przedwczesny wytrysk, to muszę skupić umysł na czymkolwiek co jest dla mnie odpychające.

Świadek wspomina…

[...] następnie Rasputin rozpoczął pieścić strefy wzbudzające pożądania u dziewczyny. Z początku ona zdawała się reagować ciężko i powolnie niczym słoń, aż nagle wygięła się do tyłu, dotykając głową dywanu, i zaczęła krzyczeć krzykiem, który zna każdy mężczyzna. Wkrótce krzyknęła ponownie, a następnie zwiotczała, położyła się i pocałowała Rasputina. W ciągu następnych ośmiu godzin Rasputin wziął pięć kobiet, i jasnym było, że każdej z nich obficie dogodził. Sam nie wyglądał na zmęczonego, zupełnie jakby spędził dzień na plaży.

Zamieściłem powyższe w związku z wpadką sekretarza amerykańskiej ambasady w Moskwie,.

Ukryte drzwi

Piosenkarz Khil był charakterystyczny. Na specyfikę jego twórczości składają się m.in. pełen humoru sposób wykonywania piosenek, donośny liryczny baryton, czysto akademicki, pozbawiony zmanierowania wokal.

Pod koniec lat 80. kiedy cała struktura ZSRR legła w gruzach i nastąpił kryzys, Khil popadł w problemy finansowe z powodu tego, że za koncerty płacono mu nie zawsze uczciwie wg umowy, a czasami w ogóle nie płacono. Jak on sam wspomina, bywało, że na 30 koncertów miał zapłacone tylko dwa. Dlatego na początku lat 90. zdecydował się wyjechać do Paryża, gdzie znajomy artysta z Teatru Małego załatwił mu występy w kabarecie ,,Rasputin". Właścicielką ,,Rasputina" była madame Helena Martini, która, a propos, pochodziła z Białegostoku. W sumie to był bardzo szanujący się i prestiżowy lokal w Paryżu, który odwiedzali jak arystokraci z pierwszej fali emigracji (z czasów rewolucji październikowej), tak i znani francuscy aktorzy, politycy, między innymi i Mitterand. Ale za śpiewanie w "Rasputinie" płacili mało. Dlatego Khil po jakimś czasie zaniechał prayę w Paryżu i wrócił do Rosji. Sytuacja ekonomiczna kraju ustabilizowała się, Khil znowu zaczął występować i teraz prosperuje całkiem nieźle - jego honorarium za jeden koncert wynosi ok. 25 000 USD. *

Wielką.

Blog Lafiryndy

Marzec 26, 2008 o 1:12 pm

Ja oglądam i potem patrzę na faceta i też się dziwię.

Odpowiedz
 • pieprzenie Says:

  taaa caryca Katarzyna… oglądałam niechcacy ten film biograficzny o niej /faja/

  Odpowiedz
 • poltergeist666 Says:

  Ja oglądam filmy przyrodnicze, na Planet

  Odpowiedz
 • winnata Says:

  A Rasputina też obejrzałaś i to co tam miał… wiesz ? ;)

  Odpowiedz

 • najdroższy seks

  Mieszkanki Long Beach w Kalifornii i wynosi 134 orgazmy. Rekord w ciągu doby z kolei wynosi 222 razy. Zarejestrowano go w Danii, a było to w 2009 roku – a więc może już pora zacząć myśleć o jego pobiciu…

  Mistrzowska ejakulacja

  Faceci ścigają się nie tylko w sikaniu na odległość, ale także w wytryskach. Rekordzistą jest tu niejaki Horst Schulz, z pochodzenia Niemiec. Udało mu się podczas orgazmu wystrzelić aż na 6 metrów. To w dal. Kiedy strzelał wzwyż, osiągnął 3,7 metra. Imponujący wynik.

  Agata Domańska

  Źródło: Zdrowy-seks.pl

  Andre Gubilaum, Horst Schulz, Jon Dough, Jonah Cardeli Falcon, Kitty Kat, Lisa Sparxxx, Mae West, Marianna Rokita, Masanobu Sato, mięśnie Kegla, najdłuższy członek, najdłuższy penis, najdłuższy stosunek, najwięcej orgazmów, największe piersi, Norma Stitz, pochwa, Ram Jogi, Rasputin, rekordowa masturbacja, Ron Jeremy, seksualne rekordy, Sheila Vogel-Coupe, Sheyla.