O czym chcesz poczytać na blogach?

Rasa środka nocy

Dolina gwiazd - Onet.pl Blog

Wygodnie na kanapie i przykryła kocem.
Nieniawidziła święta halloween. Odrażały ją bale przebierańców, proszenie o smakołyki, strojenie domów i straszenie się. Uważała to za brak powagi, szacunku dla zmarłych i polskiej tradycji. Nie obchodziło ją, że niektórzy posądzali ją o sztywniactwo.

Nieprzytomnym wzrokiem i ziewnęła. Deskorolkarka była blada i miała cienie pod oczami. Szatyn spytał Anię:

-Coś się stało?

-No, nie spałam w nocy.- jęknęła dziewczyna.

-Dlaczego?- zdziwił się Paweł.

-Bo rodzice się kłócili.- wytłumaczyła Anka.

-O co?- dopytywał się.

Drewnianą chatę, z której komina wydobywał się dym. Wstała z kamienia i żwawo poszła do domu.

Zapukała, a kiedy nikt nie odpowiedział, weszła do środka. W środku unosił się zapach świeżo upieczonych pierniczków. Natalia wzięła ze stołu talerz z ciastkami i usiadła przy kominku, by się.

Rafi
Zwierzę: pies
Rasa: cocker spaniel angielski
umaszczenie: złote
Właścicielka: Eleonora
Charakter:.

Ogień

Wyobrażasz sobie? Widać, bo ogniki się podwajają. O, teraz.
Faktycznie. Na Mury wpełzły nowe ogniki, zatrzymały się, a potem kolejne ogniki zniknęły. Westchnąłem.
-Pokazuję ci to, bo uderzymy nocy.- wyjaśniła, przechylając się w przód.- Powiesz chłopakom, w co mają celować. Kiedy straże już zostaną wyeliminowane, wykorzystamy ich strategię. Polecimy po cichutku ulicami, cichutko w Pałacu.Małego miejsca spoczynku Lilii. Odsunąłem płachtę i wsłuchałem się w jej wolny oddech. Spała. Tyle się nasłuchałem jej oddechu we śnie, że mógłbym ją po tym rozpoznać. Wsunąłem się cichutko do środka, przyklęknąłem przy posłaniu. Ostrożnie odgarnąłem jej włosy z twarzy.
Taka śliczna, taka...
Cholera, jak mogłem jej to zrobić?
Zacisnąłem oczy, opuściłem głowę..9 września 2006
20:35:12


Magiczne istoty nie mogą polować na siebie nawzajem. Ha, ha. Może w Miredillen, ale na Aklirze jest to norma.
Ja sam nie jestem w pełni normalną istotą... Eki to rasa wygenerowana sztucznie, rasa od początku zaprogramowana na żołnierzy i niewolników. Rasa ta ma tylko kilkaset lat, nie wiem nawet, czy trzysta. Trochę mniej. Powstaliśmy w Cesarstwie, w laboratoriach.

Oto nasze stado.... - Onet.pl Blog

Ale skowyt nie dawał mi spokoju gdybym znalazla tego wilka nie byłabym jedynym wilkiem w moim stadzi rozejrzałam się i postanowiłam zrobić to szybko pobiegłam przed siebie zauważyłam jaskinię weszłam do środka było ciemno ale nie na dość yle abym nie dowidziała szła powoli aż nagle zobaczyłam młodego wilka jescze szczeniaka tulącego się do zabitej wilczycy która najprawdopodobiej była jego mamą

Tereny gdzie może i nie może chodzić,Cazi to bardzo wesoły wilczek poszliśmy razem na łąke a Cazi zobaczył motyla i omało sie nie zabił próbując dogonić owada wpadłam na pomysł by wyć razem z Cazim w nocy w poszukiwaniu innych wilków.
wilcza matka (20:58)
                                                 
Imię:Amber

Płeć:Kobieta

Wiek:1,5 roku

Mój wspaniały psi blogasek

. Ten złoty, milusi piesek jest mniej znany, niż np. jamnik czy doberman, ale myślę, że niektórzy z was spotkali się z tą rasą. Mój kolega ma suczkę goldena. Mówię wam: jest prześliczna! Rasa ta dominuje w konkursach posłuzeństwa dzięki swej ruchliwosci, dobremu refleksowi, precyzji, łatwosci uczenia się i silnej chęci przypodobania się. Te same zalety zapewniają jej dobrą pozycję na.A działo! Mnóstwo straganów, mnóstwo różnych rzeczy, dmuchane zjeżdżalnie, baloniki i wiele, wiele innych. Najpierw poszliśmy do samego klasztoru. To był jedyny dzień w roku, kiedy kobiety mogą wejść do środka. Potem namówiłam rodziców na parę drobiazgów, a na końcu było najciekawsze (przynajmniej dla mnie - dziewczyny z miasta). Parking, na którym zaparkowaliśmy był otoczony pastwiskiem dla owiec. Na.Świruję, ale było cudownie). To by było na tyle.


skomentuj (3)

2005-05-21 12:07:48
Noc Muzeów
Byłam wczoraj na Nocy Muzeów. Może ktoś z was słyszał. Zabrałam koleżankę. Było bardzo fajnie. Przy wejściu do Gmachu Głównego przy al. 3 maja była taka promocja, że co dziesiąta osoba dostawała książkę (taką.

What do you see even in the dark, when the demons come for you? - Onet.pl Blog

Zrobili to moi przodkowie, będący w jego wywiadzie.
-Jeju.. Zaraz! Czyli to oznacza, że nie należysz do rasy ludzi?
-Dokładnie tak. Moja rasa jest tak stara jak sam Stwórca. Moja rodzina... praktycznie każdy był jego doradcą. To właśnie my podsunęliśmy mu pomysł z Ziemią i resztą.
W postaci wilka i wszystkie swoje pociechy, poowijane w kocyki, śpiące tuż przy nim.
Rozczulił ją ten widok, zwłaszcza, że Akira zarwał całą noc, tylko po to by mogła wypocząć po porodzie.
Dziewięć szczeniąt. Myślała, że zejdzie na tym stole.
Ale teraz, patrząc na ten.
75
Witam ^ ^
Wybaczcie, że dziś tak późno, ale po północy zaczął mnie morzyć sen, a przez cały dzień nie miałam jak przysiąść do kompa, bo ciągle był zajęty.
Mam nadzieję, że się spodoba ;P
Koncepcja. Ale idzie burza i może być wesoło.-odparł Akira z wrednym uśmiechem, w końcu otwierając zamek.-No, wreszcie dziad puścił.
Weszli do środka, ciągnąc za sobą zakneblowanego Jadźka, który łypał na nich groźnie, zdając się mówić "Jeszcze mnie popamiętacie".
Jakoś się.