O czym chcesz poczytać na blogach?

Rapid bukareszt

Blog zaglebielubinsa

Każdego z rywali. W szatni mają rozrysowane ustawienie Steauy wraz ze zdjęciami piłkarzy. Chłopcy doskonale wiedzą jak oni grają. Dziś (30.07. – przyp. red.) dostaną kolejną dawkę informacji, jutro kolejną. Przedstawimy im dobre i złe momenty w grze drużyny z Bukaresztu, ze wskazaniem na te słabsze elementy w ich postawie.

- Jak będą wyglądały ostatnie godziny Mistrzów Polski przed potyczką ze Steauą?
- Zaraz po wieczornym treningu wyjeżdżamy na zgrupowanie. Tam będziemy mieć kolację, po której.Na Starym Kontynencie (sezon 1985/86), a trzy lata później w finale Pucharu Mistrzów Krajowych uległ Milanowi...Na początku XXI wieku sytuacja w lidze rumuńskiej nieco się wyrównała, a Steaua znalazła godnych rywali w zespołach Dinama Bukareszt i Rapidu Bukareszt. Ostatnie mistrzostwo zespół zdobył w 2006 roku, zaś puchar krajowy w 1999. W sezonie 2005/2006 zespół dotarł do półfinału Pucharu UEFA, po drodze potykając się w ćwierćfinale z lokalnym rywalem Rapidem. Steaua po dwóch remisach.

No Football No Fun

Sukces Legii w Lidze Europy

W rozegranym w czwartek 3 listopada 2011 r. meczu 4. kolejki grupy „C” Ligi Europy warszawska Legia pokonała Rapid Bukareszt 3:1 (0:0) i awansowała do 1/16 finału Ligi Europy. Legia jest dopiero drugim (po Lechu Poznań) polskim klubem, który dokonał takiej sztuki.

Przed spotkaniem trener i piłkarze Legii.

Z drugiej linii

Nieustępliwą walkę przez pełne 180, bądź 210 jak w przypadku Śląska, minut dwumeczu (nawet kiedy organizmy powoli odmawiały posłuszeństwa, co szczególnie dało się zauważyć w meczu na Łazienkowskiej).

Losowali nasi pucharowicze dosyć szczęśliwie, choć na pewno Rapid Bukareszt i Spartak Moskwa to już zespoły z wyższej półki niż odpowiednio Lokomotiw Sofia i Gaziantespor. Ale też z oboma można i trzeba powalczyć o awans do fazy grupowej Ligi Europy.

No i ściskajmy mocno kciuki za Wisłę. APOEL Nikozja to naprawdę drużyna w.

Blog BartekVCF

(1:0)
1:0 Falcao 3`
2:0 Diego 69`.

Komentarzy: 0 LE: Hapoel gorszy od Rapidu Bukareszt. 2011.09.16 12:11
Hapoel 0:1 Rapid

Hapoel Tel-Aviv przegrał na własnym stadionie z Rapidem Bukareszt w meczu.