O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rapid

Super Gry Flash Na Przeglądarkę!

12 września 2011 22:13

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Mr. Don - Super Gry Flash Za Darmo!”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Mr. Don - Super Gry Flash Za Darmo!”
 • Rapid Reaction Xenon - Gra Obsługa Broni - Super Gry Flash Za Darmo!

  Bardzo ciekawa i nietypowa gra która sprawdzi szybkość twojej reakcji oraz precyzję i sprawność w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni. Czasami trzeba będzie wyczyścić pistolet, przeładować go, oddać kilka strzałów do celu, opróżnić magazynek oraz wykonać inne czynności związane z broniami. Będziesz musiał uporać się z najróżniejszymi rodzajami pistoletów, strzelb i karabinów. Powodzenia!
  Graj teraz w Rapid Reaction Xenon

 • star power over me - bloog.pl

  Odmiany choroby:

  1. Zaburzenie afektywne typ I – postać klasyczna, w której występujące obok depresji okresy maniakalne cechują się dużym nasileniem objawów i długim, kilkumiesięcznym czasem trwania.
  2. Zaburzenie afektywne typ II – obok depresji występują okresy łagodnych manii (hipomanii), trwające krótko, do trzech tygodni. Postać ta, o łagodniejszym przebiegu, nie ma tendencji do przechodzenia w postać klasyczną i może być, w pewnym sensie, uważana za odrębną od niej chorobę.
  3. Rapid cycling – takie zaburzenie dwubiegunowe, w którym w ciągu roku występuje 4 lub więcej okresów depresji lub manii. Ten obraz choroby występuje u kilkunastu procent osób z zaburzeniem dwubiegunowym. Choroba może w taki sposób przebiegać od samego początku (u 1/3 chorych), może też pojawić się po kilku lub kilkunastu latach przebiegu klasycznego(u 2/3 chorych). Ten typ przebiegu jest traktowany jako odmiana postaci klasycznych, jednak przyczyny przejścia tych postaci w rapid cycling są mało poznane.
  4. Zaburzenie.

  Rapidekvideo

  Wpisy

  • czwartek, 02 lutego 2012
   • Róża (2012) - pobierz film download

    Akcja dramatu pt. "Róża" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego toczy się na dawnym pograniczu polsko-pruskim oraz nawiązuje do wydarzeń z okresu kampanii wrześniowej i Powstania Warszawskiego. Jest lato 1945 roku, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Tadeusz, polski żołnierz trafia na Mazury, na ziemie, które przed wojną należały do Niemiec, a po wojnie zostały przyznane Polsce. Na Mazurach poznaje wdowę po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. W niedługim czasie między nim a wdową rodzi się miłość.

    POBIERZ FILM

    Szczegóły wpisu

    Tagi:
    • Róża film do pobrania
    • Róża rapid
    Kategoria:

  Rapidfilm - video bez limitu

 • poniedziałek, 02 stycznia 2012
  • Sherlock Holmes 2 Gra cieni (2011) - pobierz film download

   Sherlock Holmes zawsze uchodził za najinteligentniejszego i genialnego mężczyznę w okolicy... Oto pojawił się nowy geniusz zbrodni, Profesor Moriarty. Jest sprytny i perfidny w działaniu. Do tego dorównuje intelektem Holmesowi. Okazuje się że skłonność Profesora do czynienia zła, połączona z absolutnym brakiem sumienia, mogą dać mu przewagę nad słynnym detektywem. Holems razem z Dr Watsonem będą wyjaśniali tajemnicę morderstwa księcia Austrii, jak się potem okaże za tym morderstwem stoi nie kto inny jak sam Profesor Moriarty...

   POBIERZ FILM

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   • Sherlock Holmes 2 rapid
   Autor(ka)

 • Rapid bukareszt

  Flesh 24h

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Senyszyn broni księdza Bonieckiego. "Ukarano go za myślozbrodnię"”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Senyszyn broni księdza Bonieckiego. "Ukarano go za myślozbrodnię"”
 • Piłka nożna: Legia - Rapid. Fotorelacja ze stadionu. Rapid na kolanach!

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/legia_rapid

  _fotorelacja_ze_stadionu_rapid_na_kolanach_217016.html

  Legia zagra na wiosnę w LE

  źródło fot. www.sport.pl

  Czwartkową wygraną przed własną publicznością z Rapidem Bukareszt, 3:1, Legia zapewniła sobie awans do 1/16 Ligi Europy. Dwie bramki strzelił Miroslav.

 • Piłka oczami Pinia... a to Ci nowina

  Rywal Wrocławian w meczu liggowym.

  Yarmolenko (Dynamo Kijów) - bo z piłką nie trzeba wchodzić do bramki :)

  Tagi: gol liga europy piłka nożna Rapid Bukareszt sport
  16:56, piniooo , Video
  Link Dodaj komentarz »
  Reprezentacja Polski -.