O czym chcesz poczytać na blogach?

Ranking lokat

Światowid

I te nie są pozbawione ryzyka, jednak w razie czego obligatariusze będą mieli pierwszeństwo przed akcjonariuszami w dochodzeniu swoich pieniędzy. Siła długu.

O sensowności świadczą też wyniki. Mamy akurat taki okres, gdy realne oprocentowanie lokat spada, co może zapowiadać spadek stóp (mimo wypowiedzi NBP). W takim okresie obligacje długoterminowe zyskują znacznie. A jak to łatwo wykorzystać? Nie trzeba kupować ich osobiście, choć jest taka możliwość zarówno z rynku pierwotnego jak i.

Zwichrowany jest kursem. Dobrze wypadają dłużne takie jak PZU Polonez, Opera Avista Plus. Potem PKO, Pioneer, Aviva i Unikorona, Copernicus. Jakby nie patrzeć, wypadły lepiej niż lokaty, których oferta się pogarsza.

Nie zapominajmy, że to aktualny ranking, a każdy wybuch inflacji może popsuć te wyniki.

11:03, cyfrowyja
Link Dodaj komentarz »

martadomachowska

Rundzie Polka zmierzy się na korcie numer dwa z Mariną Erakovic (Nowa Zelandia).
18:02, foto.modelki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 maja 2008
podskoczyła
  Marta Domachowska w najnowszym rankingu WTA jest na 76 miejscu (awans o 5 lokat). Co do rankingu WTA Champions Race to zajmuje pozycję 53.
Dowiemy się po dzisiejszym meczu.
Myślę, że pomimo rangi mniejszej występ w Warszawie dla Polki jest bardzo ważny i jak wiemy zrezygnowała z turnieju, który zaczyna się w tym czasie i potencjalny dobry rezultat mógłby przesunąć ją w rankingu.
   Zapomnijmy więc o chorej Agnieszce Radwańskiej czy rozbawionej Jelenie Dementiewej i skoncentujmy się na dzisiejszym pojedynku z Marią Kirilenko (a my mam nadzieję zachwycajmy się dobrymi zagraniami, smeczami czy voleyami) bo i tak.

Ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, majatkowe

Spać spokojnie, tym bardziej, że proponowane ubezpieczenie nie jest drogie. Wynosi zaledwie kilka złotych.

Bank posiada swojej ofercie również ubezpieczenia kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów gotówkowych, a nawet ubezpieczenie do lokat.

Do powyższych produktów przeważnie stosowane są ubezpieczenia na życie, oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków, jak również od następstw utraty pracy.

Sprawdź aktualnie najtańsze ubezpieczenia OC AC – online!

« Warta bardziej sprzyja firmom

Fabryka pączków

7,3 proc.

Zrównoważone i stabilnego wzrostu też mają się dobrze

Według rankingu Money.pl oraz Expandrea w związku z doskonałą koniunkturą na rynku akcji w ubiegłym roku, zadowoleni mogą być również uczestnicy funduszy zrównoważonych – średnio fundusze zrównoważone zarobiły w 2006 roku 21,3 proc. Najlepsze z.

Stopy zwrotu sięgające 18-20 proc. (m.in. Arka BZ WBK Stabilnego Wzrostu FIO, Lukas Stabilnego Wzrostu oraz AIG Stabilnego Wzrostu).

Mniej więcej połowa funduszy obligacji i rynku pieniężnego uzyskała wyniki przekraczające rentowność lokat bankowych. Stało się tak pomimo zawirować na rynku obligacji w I połowie roku.

Ranking funduszy inwestycyjnych za 2006 rok przygotowany przez Money.pl oraz.