O czym chcesz poczytać na blogach?

Ranking lekarzy

W oczekiwaniu na Dziubelka... - Onet.pl Blog

1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kasiowa i Iwan(treść i ilustracje);
 

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog

 

*Maria komentowała wraz z Tracy Austin i Tedem Robinsonem mecz Serbki Jeleny Jankovic, która grała 1 rundę w Tegorocznym US Open.

   

*Jeszcze jeden news dotyczący Rankingu WTA. Sharapova awansowała o jedną pozycję w Rankingu WTA, czyli obecnie jest piątą rakietą świata, ale niestety Rosjanka nie bierze udziału w US Open 2008 i napewno spadnie o kolejne pozycje, bo inne zawodniczki, które są za nią w rankingu grają w tym ostatnim.

Poważniejsza niż wcześniej sądzono. Od 2003 roku kiedy tenisistka z Syberii zadebiutowała w Wielkim Szlemie, nie opuściła żadnego z czterech najważniejszych turniejów w sezonie. W tym cyklu odnotowała 23 kolejne starty.
Pierwsze badania stwierdziły rozdarcia ścięgien, a lekarze zalecili Rosjance przerwę w grze, stąd decyzja o wycofaniu się z pekińskich igrzysk. Jednak kolejne testy medyczne wykazały większy zakres urazu i nie można wykluczyć, że konieczna będzie operacja ramienia.
W tym sezonie 21-letnia Sharapova wygrała 32 mecze, a.

krak.blog.pl

Z partii przeprowadzanych na gierkach w wp.pl.

Nick: Bramby
Ilość gier rozegranych: 203
Gry przerwane: 0
Gry wygrane: 125 (61.5%)
Gry przegrane: 60 (30%)
Gry zakończone remisem: 18 (8,5%)
Ranking: 1331 ptk
Seria: 2 (zwycięstwa pod rząd)

A teraz dla porównania, rozpoczyna się karierę z 1200 (tylko na wp.pl, bo w wprawdziwych szachach jest inaczej) i rozgrywa się partię z innymi graczami; można wybrać sobie czas gry i.

Dalej :)
Jutro spokojny dzień...
skomentuj (4)
2002-01-23 / 20:04:32 / Jestem chory
Niewiadomo dokładnie na co, lekarz powiedziała abym się nie przejmować, wziął pastylki ewent. antybiotyk i poleżał do poniedziałku. He he , mój brat ma świnkę, ja grypę ;)) Ale w piątek muszę być w szkole, choćby na 2 godziny. Bardzo powoli kompletuję materiały na stronę www szkoły, moi.

Kacper Strykowski - blog oficjalny - Onet.pl Blog

Mieleckiego szpitala. Wzniosło się ostatnio wiele informacji na temat finansów, tego skąd brać pieniądze na usługi medyczne. Ciągle nieomawiana jest jednak jakość leczenia przy ulicy Żeromskiego. Opinie pacjentów zdają się coraz bardziej odbiegać od oficjalnych danych, rankingów i klasyfikacji, w których Szpital im. Edmunda Biernackiego plasuje się wysoko.

Ogólnopolski Ranking Szpitali przeprowadzany co roku przez dziennik "Rzeczpospolita" sytuował mielecką placówkę w pierwszej setce w latach 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008. Najwyższe,.Żeromskiego. Możemy tu m. in. przedwcześnie osiągnąć starość, trwale się okaleczyć, otrzymać błędną diagnozę i skutecznie wyczyścić portfele. Prócz tej pseudo oferty, która wbrew pozorom ma zupełnie poważny wydźwięk, otrzymujemy informacje dotyczące mieleckich lekarzy. Ich nazwiska, adresy, zdjęcia gabinetów, domów i samochodów. Wszystko otoczone jest negatywnym, pierwszoosobowym komentarzem.

Z powodu samej strony internetowej nie należałoby robić wielkiego wydarzenia, bo takie nagłośnienie utwierdza w przekonaniu autora i.