O czym chcesz poczytać na blogach?

Ranking fifa

Serwis informacyjny - MŚ

0 2006-04-19

Reprezentacja Polski zajmuje 28. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Związków Piłkarskich (FIFA). W porównaniu do poprzedniego zestawienia drużyna Pawła Janasa zanotowała spadek o dwie lokaty.

Dla "biało-czerwonych", którzy pokonali ostatnio Arabię Saudyjską, jest to najniższa pozycja od października 2004 roku.

Najlepszą reprezentacją świata jest - według FIFA - Brazylia. "Canarinhos" otwierają ranking nieprzerwanie od blisko czterech lat.

Kolejne miejsca zajmują - podobnie jak przed miesiącem - drużyny Czech i Holandii. Na ósmą pozycję z czwartej spadli.

w piłkę kopane

Moja wiara w sukces najpoważniej zachwiała się w momencie, kiedy Leo zdecydował, że nie jest w stanie pomóc mu Kuba Błaszczykowski. Liczyłem, że to będzie prawdziwa gwiazda naszej drużyny (na drugim miejscu w moim prywatnym rankingu był Roger). Już wtedy zeszło ze mnie powietrze, ale zaraz przypomniałem sobie, że przeciez w trakcie eliminacji do turnieju wiele razy graliśmy bez Kuby i jakoś dawaliśmy sobie radę. Dlaczego teraz nie miałoby być podobnie..

Do normalności w sposób płynny, łagodny, bez konieczności odciskania podeszwy na okaleczonej reprezentacji. Przecież nikt nam nie kazał wierzyć, nikt nie kazał oglądać, nikt nie kazał zdzierać gardeł. Wystarczyło zajrzeć do rankingu FIFA, a od razu wiedzielibyśmy z jakim nastawieniem siadać przed telewizorem.

15:54, grubsik1 , Reprezentacja
.

FradiPoland – blog

Siatkarskiego Pucharu Challenge. No ale po co o tym pisać więcej niż to co w depeszy agencyjnej. Przecież to piłka nożna jest sportem narodowym. A skoro jest to sport narodowy to czemu reprezentacja zajmuje coś koło 70. miejsca w rankingu FIFA ?? I może niech ktoś mi przypomni, które miejsce zajmuje reprezentacja siatkarzy w rankingu FIVB oraz w rankingu CEV? Na pewno nie jest to miejsce 70., a jakieś sześćdziesiąt wyżej. Podobnie siatkarska ekstraklasa, która jest w.

Malinowy Świat

Nam nie pozostaje. Jeśli się nie uda (pfu,pfu,pfu), to znaczyłoby, że na Euro pojechaliśmy niepotrzebnie.
Dzisiaj znów w każdym kibicu rozbłyska nadzieja. Nadzieja tym większa, że Austria jest sklasyfikowana na miejscu blisko 100 w rankingu FIFA. Dziś musimy wygrać, dziś wygramy...

POLSKA ! POLSKA ! POLSKA ! POLSKA GOL ! POLSKA GOL ! POLSKA GOOOL !