O czym chcesz poczytać na blogach?

Randstad

Słodko-gorzka Holandia - bloog.pl

Po kolejnym tygodniu dostałam pismo z Achmea, w którym opisany był ten kontakt telefoniczny. Zdziwiło mnie to, bo ja przecież ubezpieczona byłam w Menzis a nie w Achmea. Poszłam z tym pismem do Adecco i Richard, zajmujący się wszelkimi sprawami finansowymi wyjaśnił mi, że Achmea to ubezpieczalnia Adecco, z czego wywnioskowałam, że to jakieś ubezpieczenie pracownicze.

Od początku roku trochę się pozmieniało w Schuitema, bo wszyscy niekontraktowi pracownicy przeszli pod Adecco. Wcześniej pracowali przez Capac lub Randstad, ale od 1 stycznia 2009 roku podlegali właśnie pod Adecco. Z tego powodu musieli się przeprowadzić z domków, które wynajmował im Randstad do bungaloparku Zeist, tam gdzie mieszkali Bożena i Michał. Od tej pory nie było już w Schuitema żadnego innego biura jak tylko Adecco.

Na Boże Narodzenie do naszego kolegi Tomka przyjechała żona z bratem i jego dziewczyną i jakoś na początku stycznia zaczęli z nami pracować na VGD. Z tej racji, że ja najpierw miałam tydzień chorobowego, a później pracowałam tydzień na popołudniu to.

my unique diary

Kominkową oddzielające jadalnię od salonu. A na piętrze drugim udało na sie jeszcze dokupić kilka metrów i oprócz sypialni będą jeszcze dwa pokoje... Normalnie nie moge sie już doczekac:)) A jak dobrze pójdzie, to może już za 2/3 miesiące zaczniemy je sobie wykańczać:)

A tak poza tym. to objeżdżałam dziś Klientów z zaległymi prezentami świątecznymi i dostałam ofertę pracy. W dużym koncernie zagranicznym miałabym być specjalistą ds. kadr i szkoleń. klientowi, dla krótego robiłam rekrutacje spodobało sie moje podejcie do pracy i sposób działania i chce mnie u siebie... Jeszcze nie wiem dokładni nic, bo musze sie z nim spotkać jako ja, a nie Randstad. Ale już mam o czym mysleć...
Niezły początek roku...

skomentuj (3)

*** 2007-01-08 16:02:20

Normalnie szału już dostaje w tej pracy. Nic sie nie dzieje. Nudy totalne. A ja nudy niecierpię a tym bardziej takiego nic nierobienia. A teraz od kiedy nie ma ze mną I. to nawet nie mam z kim przegadać tego czasu bezproduktywnego. I w związku z tym coraz bardziej napalam sie na tą nową pracę. pewnie szukam sobie pretekstów, żeby w razie ewentualnego odejścia nie mieć wyrzutów zostawiając biuro bez pracownika...
Boje sie jednak że bedzie tak: ja napale sie na tą.

Praca za granicą

Królom Danii i Szwecji.

Od dwunastu lat w Wolinie odbywa się międzynarodowy Festiwal Słowian i Wikingów.
pieczony kurczak
andrzej 2008-03-03 20:45:29
skomentuj (0)


Kto musi zmieniać kwalifikacje?
Najczęściej w Polsce przekwalifikują się nauczyciele znający języki obce, lekarze i pielęgniarki, informuje "Metro". - Nauczyciele próbują pracy w biurach lub centrach usług. Drugą grupą są lekarze i pielęgniarki. Porzucają fartuchy i zaczynają pracę jako przedstawiciele handlowi lub badacze w firmach farmaceutycznych - mówi "Metru" Roma Zgłobik z firmy doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad.

Jak pisze gazeta przekwalifikowanie zawodowe w wykonaniu Polaków nie jest skokiem na głęboką wodę. Wahamy się, a jeśli decydujemy, to na chybił trafił.
Aby mieć szansę na lepsze stanowisko, trzeba zdobyć nowe kwalifikacje, zainwestować w szkolenia czy studia podyplomowe. Ile kosztuje zmiana zawodu lub doszkalanie w ramach branży? Kursy zawodowe kosztują od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Zdarza się, że koszt pokrywa pracodawca, który chce zatrzymać pracownika w firmie, choć na innym stanowisku. Zwykle im większa firma, tym szerszy wachlarz możliwości. Pracodawcy coraz częściej fundują pracownikom udział w szkoleniach językowych,.

Tysiące serc, jedno bicie. Siatkówka - miłość na całe życie - Onet.pl Blog

Jak bankowe lokaty) inni zawodnicy Skry zaczęli grać o wiele lepiej niż w początkowych 2 setach. Tie break zaczął się podobnie jak 3 i 4 set - od prowadzenia Skry 9:3 (as serwisowy Bąkiewicza). Pod koniec 5 seta bełchatowianie zaczęli trwonić wypracowaną przewagę, nerwowo zrobiło się przy stanie 13:13, kiedy to sędzia popełni błąd i przyznał punkt Belgom (w powtórkach było widać, że piłka po ataku Antigi zahaczyła o palce lewej dłoni blokującego i po bloku poleciała na aut). Jednak Skra uspokoiła i skoncentrowała się na grze. Skra wygrała tie breaka 15:13 i jako pierwsza polska drużyna wygrała w Roeselare.


Knack Randstad Roeselare - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:22, 25:19, 13:25, 13:25, 13:15)


Knack: Depestele, Varhanneman, Radovic, Contreras, Danilo Alves, Vlam, Callebert (l) oraz Tuerlinckx, Verhelst, Dodds, Borremans

PGE Skra: Falasca, Antiga, Możdżonek, Novotny, Kurek, Pliński, Gacek (l) oraz Bąkiewicz, Wlazły

pati (18:50)
Gdzie się.

Stasiepisfaleias

- Adecco Ελβετικός όμιλος διαθέτει 6.600 γραφεία σε 70 χώρες, ενοικιάζει 750.000 εργαζόμενους σε 350.000 εταιρίες και πραγματοποιεί 20,4 δις ευρώ ετήσιο κύκλος εργασιών (στην Ελλάδα ενοικιάζει πάνω από 10.000 εργαζόμενους)

- Manpower από τις ΗΠΑ διαθέτει 4.500 γραφεία σε 80 χώρες, ενοικιάζει 500.000 εργαζόμενους σε 300.000 εταιρίες (στην Ελλάδα ενοικιάζει πάνω από 10.000 εργαζόμενους σε 2.000 εργοδότες)

- Select Θυγατρική στην Ελλάδα του ολλανδικού και δανέζικου ομίλου Randstad – Vedior που διαθέτει 5.300 γραφεία σε 50 χώρες,.