O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Randka

..."Chcę By Już Zawsze Tak Było, By To Się Już Nigdy Nie Zmieniło, Że Gdy Mówimy MY, To Znaczy Ja i Ty"...:* - bloog.pl

Jonatana:*:*

Huberta:*:*

Asiulki:*:*

Młodej:*:*

Kasi:*:*

Samanty:*:*

Patryka:*:*

Artura:*:*

Honki:*:*

I wiele innych osób o których zapomniałam...oraz kazdej osóbce która czytą tą nocie:*:*papa do jutrzejszej....komętujcie:*:*

Randki kobiet

Jak to jest z kobietami


PRZECIĘTNA KOBIETA:
Pierwsza randka: Całujesz ją czule na dobranoc.
Druga randka: Sprawdzasz czy ma wszystko co mieć.

Czat, flirt i randki


Właśnie… nie rób nic bez planu! Postaraj się wymyśleć w miarę atrakcyjne i ciekawe miejsce Waszego spotkania, ale… pamiętaj, że jeśli umówisz się gdzieś na wolnym powietrzu, pogoda może Ci spłatać figla i nagle może spaść np. deszcz, śnieg czy burza gradowa. Miej więc w zanadrzu plan awaryjny! A najlepiej kilka awaryjnych planów na miejsce Waszej randki, nie ma nic nudniejszego niż zastanawianie się, gdzie by tu właściwie pójść. Po prostu bądź przygotowany – a zrobisz dobre wrażenie, a chyba Ci na tym zależy?

* Nie obżeraj się i nie pij zbyt wiele
Jeśli Wasz pierwsza randka ma się odbyć np. w kawiarni czy restauracji nie obżeraj się zbytnio! Wiem, wiem, że już od kilku dni nie mogłaś(-eś) nic do ust włożyć z wrażenia ale lepiej nie odreagowuj tego na randce Podobnie sprawa ma się z piciem: klika drinków może bardzo rozładować spiętą atmosferę, ale… przecież to jest Twoja pierwsza randka! Nie dodawaj sobie animuszu w ten sposób, bo skutki mogą być opłakane…

* Bądź punktualna(y)
Chyba nie ma nic gorszego niż spóźnienie się na pierwszą randkę. Przygotuj się więc do niej wcześniej. Nie zostawiaj żadnych niezałatwionych spraw w tym dniu na.

seniorzy - Onet.pl Blog

Ale i wiele  potrafię. Widzę
też cienie drugiego człowieka, łatwiej wybaczam  mu jego nie doskona-
łosci i znoszę go takim, jaki jest. Mimo że jest inny  niż ja. Łatwiej przy-
mykam oko na jego słabostki.  


Randki..

    PRZECIETNA KOBIETA:
                  Pierwsza randka: Calujesz ja czule na dobranoc.
                 Druga randka: Sprawdzasz czy ma wszystko co miec powinna.
                Trzecia randka: Kochasz sie z nia "na misjonarza".
AFROAMERYKANKA:
Pierwsza randka: Musisz jej postawic NAPRAWDE drogi obiad.
Druga randka: Musisz postawic jej i jej kolezankom NAPRAWDE drogi obiad.
Trzecia randka: Musisz zaplacic jej czynsz.
Dziesiata randka: Ona jest w ciazy z kims innym.

IRLANDKA:
Pierwsza randka: Oboje sie.

Sex Randki

Pierwsze schadzki! To zasada która tyczy się mnogości schadzek lecz nie wtedy gdy chodzi o stosunek schadzce ! Rzeczywisty bywalec klubów dla dorosłych, stronic z anonsami erotycznymi takimi jak roksa, hotnight.pl czy odjazdy pojmuje, że w seksach damsko-dzielnych skrupuły i konwenanse do niczego nie przewodzą. Jeżeli w dotychczasowych podbojach miłosnych aplikowałeś strategie na tzw. szarmanckiego łosia czyli nabywałeś kwiatki, przechodziłeś do naprawy i puszczałeś upominki to za pewne znasz już o tym, że tym rodzajem nie poruchasz zbytnio wiele.

Sposób na to aby schadzki przeradzały się żwawo do seks randki jest nieskomplikowany. Musisz być asertywny i konkretny, jeżeli lala nie widzi z Twojej witryny gotowości i parcia na jej lalę to niestety jednak sama nie szarpnie kwestie dalej (wyrażenie szarpnie w całości tu koresponduje). Nie paktuję tu tylko o lachociągach, lecz o nich także. Sam umiem, że ile kroć posiadałem takie już nagrane stosunek schadzce z pannami z roksy czy hotnight.pl to jeśli konfiskowałem się do niej ze skrupułami w taki sposób jakby to nie poprzednia dziwka tylko jakaś księżna to doświadczałem, że taka baba mnie fatalniej manipulowała. Najistotniejsze to jednakże nie dać sobie.

sikoR vs. ...

Wyjątkowe ze względu na fakt ,iŜ posiada jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii. Wąskie ,średniowieczne ,bardziej przypominające korytarze, uliczki, ciekawa zabudowa, urokliwe kawiarenki…tym wszystkim przywitała nas Girona. Uroczo i średniowiecznie. Ostatnią miejscowością którą dane nam było zobaczyć tej środy było Figueres. Nie było to jednak jakieś szalone zwiedzanie, w ogóle nie było to zwiedzanie…po prostu zatrzymaliśmy się przed muzeum Salvadora Dali. Dla wtajemniczonych – Niezłe Jaja. Figueres było ostatnim miejsce w Hiszpanii do którego zawitaliśmy. Randka powoli miała się kończyć.

 

25 wrzesień czwartek – Go east.

 

Po spędzonej już na francuskim parkingu nocy, wesoła gromada zaczęła wracać do ojczyzny. Cały dzień jazdy urozmaicały ,krótkie postoje ,czasem dobrowolne, w większości przypadków na klasyczne siku. Czasem te wymuszone, jak na przykład ten ,który zafundowali nam francuscy policjanci, bardzo usilnie chcący przeszukać naszego fiacika. Mundurowi dość skrupulatnie wywiązywali się z przeszukiwania auta …aż do momentu kiedy jeden z policjantów ,nie odkrył kilku torebek włożonych jedna w.

Randka z gwiazdą

Verboten frucht- Nie boję się, że nikt nie spisze mojej biografii. - Onet.pl Blog

*
- no wreszcie jesteście.. dłużej nie mogliście się guzdrać?!- krzyknął blondwłosy na widok dwóch kumpli- wchodźcie.. impreza sie rozkręca.
- oj Andi Andi- chłopak w czarnych włosach poklepał przyjaciela po ramieniu i biorąc czyjeś piwo z szafki poszedł do salonu, głównego miejsca dzisiejszej imprezy.. A ONI poszli za nim.
A prawdzie nie zaliczam się do moherowych siedemdziesiątek, ale.. no właśnie. Zawsze jest to ‘ale’, bądź co bądź tutaj tego nie znajdziesz.
Zastanawia mnie jedno, czy bycie sławną gwiazdą jest tak wspaniałe, jak to wynika z różnych opowieści. A więc.. Co Ty o tym myślisz.
Zapewne zgodzisz się ze mną Drogi Czytelniku, że w życiu każdego normalnego człowieka jest miejsce na.Oryginalnością.
Olaf- tiaaa.. przyjaciel od siedmiu boleści. Pamiętam.. to było całkiem niedawno. Moje kolejne problemy z chłopakiem. Chciałam pogadać. A on w tym czasie siedział w pobliskim barze na randce. Zrozumiałabym gdyby odebrał choć jeden mój telefon, albo odpisał na sms’a. W końcu pożegnałam się z chłopakiem, i zostałam singlem. Czasem myśli uciekają do zbyt nierealistycznych.

To musisz być Ty - Onet.pl Blog

Ale jestem już umówiony

MIŚKA:w takim razie nieprzeszkadzamy i życze powodzenia

ANDRES:dzięki i pa

MAŚKA:no pa

 

Dzwonek do drzwi. Wszystki siedziałyśmy przed TV i żadnej niechciało się z tamtąd wsrawać, a tym bardziej iść do drzwi

-dzęki

Dalej siedzieli w ciszy. Tom wykorzystał chwile i obioł Kasie za ramiona. Kasia niebyła osobą całującą się na pierwszej randce i tym razem tego niezrobiła, gdy Tom zbliżył swoją głowe do jej

-Tom przepraszam ale niejestem pewna...-przerwał niewiedziała co ma dalej powiedzieć

-dzieki jesteś super przyjacielem, a co do tej Ines to poczekaj wszystko sie okaże, ale ja jestem przekonana, że ty jej podobasz za to jaki jestreś, a nie za to, ze jestes gwiazdą

-mówił Ci ktoś, że jesteś aniołem

-nie

-to ja Ci to mówie-i.

Oto przekrój mojej duszy...WItajcie. NIe chcę się tłumaczyc dlaczego nie pisze, bo każedy zna powód - brak czasu. MAtura tuż tuż, i już odczówam lekki stres. Może przywiązuje do tego zbyt dużą wagę?? Mój wolny czas zajmuje także my man :* 

Tak sobie myślę, że od tego roku zależy całe moje życie. To jak napisze maturę, jakiego wyboru dokonam zdeterminuje wygląd.Poczucie wyobcowania. Czuje, ze nie pasuje do tego świata i do tego otoczenia. Poprostu jakby ktoś źle ułożył układnakę. Jestem takim nie pasującym elementem. Różą na pustyni, kaktusem na łące, gwiazdą na ziemi, kamieniem na niebie. I ja się męcze i otoczenie się ze mną męczy...
Ostatnio umówiłam się z miłym chłopakiem. Było "fajnie" i kulturalnie. Chłopak miły,.Niby ok. Więc powinnam się nim zaintersować czy coś. A tu z mojej strony lipa. Spotkanie dla mnie było w porządku, ale mdłe. Facet jakoś mnie nie zaitrygował, wógle nie czułam że to była randka czy nie. Szkoda, ze on we mnie nie wzbudził takich uczuć jak ja w nim. I nie wiem dlaczego z mojej strony pojawiła się taka obojętność. Obojętność nie tylo w stosunku do tego faceta, ale i do.

Randka w ciemno

Bo ja jestem taka Olcia ^^ - Onet.pl Blog


Bo w taką noc, dla naszych serc rozdziera się załona mroku.
I światła blask przenika nas...
Jak z nieba promień...
Przedziwna noc... Przedziwna noc...
Co w oczach ma ciemności toń... Lecz w sercach jest, świetlista...
Cudowna noc...
Posyła nam nadzieji znak, jak zorzy blask, przed słońca wschodem...
Świetlista noc, odsłania nam tajemną moc i.Jest...
I czysta jest, jak łza...
http://okwasik.wrzuta.pl/audio/uHFnRwjEUr/romeo_i_julia_-_swietlista_noc


Płaczę przy tej piosence ^^
Taka... prawdziwa...
Ogólnie wszystkie piosenkiz Romea i Julii są prześliczne...
Mają w sobie... Takie romantyczne przesłanie...
Słuchając ich... Wymyślam rozwiązania na moje problemy...
Na dzisiejszy jednak.

;D
L- lustro, lenistwo, Londyn, LAMA
ł- łom
M- miłość, muzyka, mrok
N- notki, net, nokia
O- Ola
P- przyjaciele, przytulanie, PRZYPAŁ, PRZYCHLAST, punk
R- rodzina, randki, RHCP, rolki, rower, rock
S- sweet, SMS-y, spotkania
T- taniec
U- uczucia, ub'OLKA ^^ (ja)
W- wakacje
Y- you
Z- znajomi, zwierzątka
Ż- żaaaaal

kot

Uśmiechem, tak, cieszę się jego szczęściem, jego nocą spędzoną z dziewczyną o której truł mi od dłuższego czasu, to naprawdę wspaniale. Udaję zainteresowanie przebiegiem tej całej randki, rzucam jakiś grubiański, zbereźny żart, po czym wspominam o tym, jak mnie upłynął piątek; to jest miło, bez żadnych ekscesów i rewelacji. Zwykłe pijaństwo.

Pachnę nią” – znajomy rozpływa się dalej swoim miłosnym uniesieniem i znika z komunikatora, a mnie dopada dziwne uczucie, którego nie umiem zdefiniować; to wszystko, co się dzieje ostatnio, otaczający mnie ludzie, miejsca, zdarzenia – wszystko zdawało się znaleźć w punkcie idealnego ładu, jakby kawałki układanki idealnie wpasowały się.Potem wychodzimy, a piękni dandysi zostają, „dawno nie całowałam tak ładnych chłopców” – rozpływam się; po schodach wspinamy się do następnego klubu w kamienicy, ciemno, ciasno, stado palaczy przed wejściem, niemożliwie chudych w nieprzyzwoicie ciasnych wdziankach. „Chodź” – klepię Borysa w ramię, kiedy czuję się już odpowiednio.