O czym chcesz poczytać na blogach?

Ramy czasowe

The Warsaw Star

Znależć ludzi, którzy zrobią to za nas. Możemy więc wynająć faceta na rodzinne przyjęcia itd, Ale zastanawiam się gdzie jest w tym sens, dlaczego nie możemy otwarcie przyznać: "jestem sama i jest mi z tym dobrze". Po co ramy czasowe? To tylko odbieranie nam przyjemności z życia... które swoją drogą według mnie jest na to za krótkie. Bez nacisków z " zewnątrz", byłoby łatwiej. Jestem singlem, i to jest ok, a jeśli spotkam kogoś.

Innamoramento...

Na celu...jeszcze nie wiem co, ale coś na pewno.

popiolzksiezyca 2009-02-27 00:08:59
skomentuj (3)


Dystans, który wkurza i ogranicza!

O tak! Znowu mnie coś ogranicza! To straszne, wszędzie jakieś ramy, jeśli nie społeczne czy ekonomiczne, to czasowe chociażby. Pojawiają się znienacka i zupełnie tak jakby znikąd. Atakują mnie, kiedy nie mogę sobie nawet wyobrazić jakiejkolwiek formy obrony przed nimi. O tak, to zdecydowanie coś, co przeszkadza w wykonywaniu czynności zwanej.

dworaczek.blog

 • Lista zadań musi mieć priorytety (można ważność dla danego zadania określić w punkach od 1 do 10)

 • ZAREZERWUJ RAMY CZASOWE DLA NAJWAŻNIEJSZYCH ZADAŃ – naucz się nie odrywać od nich. Jeśli ktoś zadzwoni w tym czasie, poproś „zadzwoń do mnie później – jestem bardzo zajęty” - nie wstydź się odmawiać, może wyłącz telefon,.

 • 65 lvl Spellsinger - Hindemith

  Robie?" zdeka się przeraziłam... Wszyscy tam średnie koło 5,0 no i przyszła lekcja Polskiego... babka tam zaczeła gadac jak będziemy lektury przerabiać... No i kazała wymienić epoki no to nic trudnego wymieniam... a ona pyta no a teraz ramy czasowe... ja takie zdziwko... a wszyscy dalej nieprzełamanie wymieniaja te ramy czasowe tak biegle jak same epoki. Poźniej przyszła lekcja Historii (nie wymieniam to pokolei, tylko jak popadnie) Historyk wygladał jakby cała noc pił albo się.

  micheline

  Maleńka, ale ta miniaturyzacja ma swoje granice. W przypadku jednej cząsteczki będzie to raczej makrocząsteczka, bo tylko taka jest w stanie unieść brzemię niebagatelnej przecież informacji.

  5. Należałoby jeszcze nakreślić ramy czasowe istnienia piekła. Zasada teleologiczna wyklucza konieczność istnienia piekła w sytuacji, kiedy do niczego nie jest potrzebne. Piekło pojawiło się zatem nie wcześniej niż ludzkość, a pewno i trochę później. Nieokrzesany ale.