O czym chcesz poczytać na blogach?

Ramowy plan nauczania

just-a-momente - Onet.pl Blog

Takim sytuacjom staje się przecież bardziej emocjonujące, mniej monotonne.

Jestem przeciwnikiem, układania sobie życia według harmonogramu i planu, a może właściwej byłoby stwierdzić, ramowy plan może być przydatny, ale taki do którego zawsze można coś włączyć, z czegoś innego zrezygnować, gdzie jest miejsce na błąd, ale i na jego poprawę i na spontaniczność. Przeciwna jestem ścisłemu realizowaniu.

Pracowity weekend

Pracowity weekend minął. Jakieś tam zmęczenie odczuwam, praca, może nie zbyt ambitna, ale za to w miłej, przyjaznej i w miarę spokojnej atmosferze, tak więc jak najbardziej pozytywnie.

Teraz, szybko trzeba zregenerować siły, bo mam ambitne plany na przyszłe dni, mam nadzieje, że choć część z nich wypali;]

Przyjemnosci.;]

Jak dla mnie, zajecia moglyby sie ograniczyc jedynie do wykladow prowadzonych przez te wspaniale jednostki;], a gdyby wyklad przybral wymiar zajec o indywidualnym toku nauczania, albo prawie inwidualnym to bym sie juz wogole nie zmartwila.;] Ba! a co... pomarzyc zawsze mozna;]

Tak wiec skoro, juz znalazlam swoje okulary, przez, ktore wszystko zaczyna przybierac.

Niemodlin - małe miasto - nasze wielkie sprawy

Że w dniu 24 stycznia (wtorek) o godzinie 08.15 rozpocznie się posiedzenie Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych Rady Miejskiej w Niemodlinie. Komisja obradować będzie w Urzędzie Miejskim, pokój nr 23 - Biuro Rady Miejskiej.

Tematyka posiedzenia związana jest z porządkiem XX sesji Rady Miejskiej (26.01.), jak również zrealizowane zostaną zapisy styczniowego planu pracy KBiSG - czytaj wpis.

- rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie opłat za świadczenia w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Niemodlin oraz czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki w tych przedszkolach i oddziałach,

- rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozwiązania Zespołu.

Ustalania, poboru, terminów płatności oraz wysokości stawek opłaty targowej,

- rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych komisji Rady Miejskiej,

- rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia ramowego planu pracy Rady Miejskiej,

Besday Blog

Ale także dobrze znających historię najnowszą". Według resortu nowa podstawa programowa nauczania, w tym dotycząca lekcji historii, była jednym z najszerzej konsultowanych projektów aktów prawnych.

Nowe rozporządzenie w sprawie ramowych planów nauczania w szkołach publicznych, które ma wejść w życie od 1 września 2012 r., minister edukacji podpisała 20 stycznia. Wiąże się ono z rozpoczętą we wrześniu 2009 r. reformą edukacji i stopniowym wprowadzaniem nowej podstawy.

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Miłosny. Był naprawdę sztuczny, przesłodzony do granic możliwości – jednak tutaj nie chodzi o to, co w akapicie wyżej, ponieważ tak chciałaś to pokazać, prawda? Świetnie ukazałaś całą naiwność tej miłości, konstrukcja ramowa, o której wcześniej wspominałam, wyszła naprawdę doskonale. Nie mogę się oprzeć i nie zacytować, wybacz – znasz te słowa na pamięć, ale nadały takiego smaczku, że muszą się tutaj pojawić.
„Pierwsze miłości.- sprecyzuj. Na początku piszesz o Antoninie, nie możesz tak od razu przejść do nauczyciela, czytelnik się gubi i nie wie, o kogo chodzi.
„Czy Grindelwald faktycznie jest w zmowie z Dumbledorem, czy wciąż realizuje swoje straszliwe plany?” - Dumbledore'em, tak jak piszesz wcześniej.
rozdział drugi:
„Nie była wielka; była w sam raz.” – powtórzenie; co prawda można uznać je za anaforę, ale i tak wygląda brzydko.
„Nawet przesądy z.Oddałaś klimat tego miejsca; niby jest podobny do Hogwartu, ale w czasie czytania nawet nie przyszło mi na myśl, żeby je porównywać – Instytut jest inny, ale nie na zasadzie kontrastu z Hogwartem (co się chwali). Podoba mi się system nauczania, podobają mi się nauczyciele, ceremonie, przedmioty, miejsca… no po prostu miodzio!
Ale… taki jeden minus. Mianowicie - gdzie się podział quidditch?! Jako szkoła Kruma, Instytut powinien mieć jakieś rozgrywki..