O czym chcesz poczytać na blogach?

Ramones

Make me panic! - Onet.pl Blog

Mnie, skąd wracam. Odgadła, że spotkałam się z tą bandą idiotów, ale zanim zdążyłam jej cokolwiek wyjaśnić, obróciła się na pięcie i uciekła. No i dzisiaj mam nadzieję, że w końcu mnie wysłucha. -wyrzuciła z siebie w bardzo szybkim tempie Julie.
-Skomplikowane to trochę, ale chyba ogarnąłem. -zachichotał Ryan.
-Ale z ciebie pacan. -mruknęła blondwłosa.
Wtedy przystanęli w bezpiecznej odległości od szkoły.
-No, to na mnie już czas. Pamiętaj, że masz pilnować Urie i w ogóle to połamania nóg i oby wam się struny w gitarach pozrywały. -powiedziała szczerze Julie.
-Nie dziękuję. -odparł- A ty tutaj doprowadź Ramones do stanu używalności.
-Tak jest, Panie Kapitanie! -zasalutowała i pobiegła w stronę czarnego Mercedesa należącego do Marian Ramones, które właśnie zaparkowało pod głównym budynkiem szkoły.

--
Dzięki, Fabienn, pomyłka już poprawiona ;P
PANICarmen
10 .

czarymary - Onet.pl Blog

2 komentarze

19 czerwca 2005
W barze dla samobójców pod szkarłatną gilotyną

Przychodzi taki moment, kiedy umysł rozpoczyna rebelię i przestaje chłonąć. Nie wiem czy można na tym etapie nazwać mój stan otępieniem, ale nie jest mi do śmiechu. W tle Green Day, Lou Reed, Tom Petty, Ramones, Sex Pistols i inni... a w głowie chaos jak na flower power w gdańskiej Kaponierze, który jest już dziś historią. Ligamenta pedis są absolutnie niewyuczalne, podobnie zresztą jak foramina cranii, wszystko to wygląda dla mnie zupełnie tak samo i kto by się tym przejmował? Ludzi nie będących członkami mojej rodziny widuję już tylko przez okno, słońce również. Czuję się jak w Alcatraz, źle mi z tym i do tego grypa nie odpuszcza. Babcia karmi mnie na siłę truskawkami i czereśniami i skończyły się moje ukochane pierniczki z nadzieniem dżemowatym.  

To już chyba koniec świata, jak Boga kocham! (a kocham, zwłaszcza.

Oficjalny Blog Zespółu Muzycznego OBELISK

Obelisk News (z ostatniej chwili) 2007-04-01 Nasza strona internetowa jest już gotowa i czeka tylko na uruchomienie. Wczoraj mieliśmy nagrania i obecnie czekamy na próbną obróbkę dźwięku (łączny czas nagrań wraz z próbą wyniósł w sumie ok. 5 godz. i należy do naszych rekordów w długości grania). Od soboty posiadamy w składzie basiste. Tak więc nasz zespół tworzy już pełny komplet (w sumie pięć osób). Od paru dni zaczynamy prace nad nowym materiałem. W muzyce skupimy się bardziej na perfekcji i rockowym brzmieniu (PS: W planach mamy covery Godsmack)

Komentarzy: 2 Tydzień nagrań! 2007-03-18 W tym tygodniu zgrywamy w profesjonalnym studiu cały obecny materiał na płyte. Do ciekawostek może należeć fakt, że na płycie prawdopodobnie znajdą się m.in. covery Ramones. Pragne przypomnieć, że powoli zbliża się upragniona wiosna i niedlugo będziemy mogli.

Teoretycznie mialo byc inaczej.

Dodatow
=) Muzyka na bloga
=) Zajebiste szablony
=) Szablony z charakterem
=) Orginalne szablony
=) Stary gramofon
Fajni ludzie =)
=) Blog zajefajnej dziolchy
Ciekawy blogas =)
Podobno fajny blog
Blog pewniej nastolatki =)
Moje klimaty =)
=) Happysad
=) Pidzama Porno
=) Myslovitz
=) Ira
=) Coma
=) Rh+
=) System of a down
=) System of a down (PL)
=) Strachy na lachy
=) Farben Lahre
Coś o moich klimatach
=) Green day PL
=) Green day
=) Leniwiec
=) The sex pistols
=) Metalica
=) Metalica PL
=) Nirvana
Rock sklep
=) Ramones PL
=) Ramones
Rock/metal shop
=) Blink 182 PL
=) Sum41
=) Blink182
=) The Veronicas
=) The Killers
=) Start Trouble
Takie tam różne =)
=) Myzyka, mp3, nowosci
=) teksty piosenekARCHIWUM
2008
Luty
2007
Listopad
Wrzesień
Sierpień
Czerwiec
Marzec
Luty
Styczeń
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
CzerwiecSZABLON
Szablon wykonała chiick.
Więcej? pelne-pasji

~ To live, and not to breathe... ~ // sweet-children.mylog.pl

Zapewne należała do BJ'a.
Młodzi zajeli sie wyjmowaniem instrumentów.
- Ale ja nie mam nut - Ronnie rozpaczliwie wyszeptał do dziewczyny. Uśmiechnęła się.
- A co znasz na pamięć? - spytała. Wiedziała, ze było wiele kawałków, które doskonale znał i nawet popisywal sie nimi na różnych występach. Nałożyła swojego Gibsona na ramię. Ron był już gotowy. A dziewczyna szybko podpięła się do pieca, stojacego nieopodal. Billie się uśmiechnął. Ona też. Ale nie do niego.
Przeciągnęła kostką po strunach. Dała znak Ronnie'mu, że może grać. Sama przypominała sobie chwyty i akordy do swojej ulubionej piosenki Ramones'ów. A Ron mocno dął w ustnik trąbki. Ani razu sie nie pomylił. Gdy skończył, zobaczył, że wszyscy zgromadzeni byli pod wrażeniem. Od razu trochę się zaklimatyzował. Podszedł do BJ'a, który wyjątkowo jakoś zwrócił na niego uwagę.
A teraz był czas dla Zeph. Naciągnęła palce. Jeszcze raz przejechała po strunach. I zagrała. Blitzkreig Bop znali wszyscy, ale nie wszyscy grali to tak, jak ona. Wiele wstawek, swoich własnych motywów można było dosłyszeć podczas trzyminutowego popisu. Była na prawdę dobra.
Skończyła szybko i złożyła gitarę. Gdy chowała instrument, a inni oznajmili, że bedą w salonie, ktoś za.