O czym chcesz poczytać na blogach?

Rammstein amerika

Little Kitty

UWAG!! >> niedziela, 29 stycznia 2006 12:10:01
Od dziś: 28.01.2006 na moim blogu idzie utwór: "Rammstein: Amerika". jednak ze względów technicznych, można go odsłuchiwac tylko poprzez Internet Explorer. Niestety na Operze piosenka ta nie idzie. Czy ktoś wie ddlaczego??!!
IRYTEK
komentarze [3]

CO BY TU ZMIENIĆ... >> sobota, 28 stycznia 2006 16:57:05
Zrobiłam mały spacerek po innych blogach i tak sobie myślę, że mój jest raczej skromny. Od razu zaznaczę, że nie.
Nie wiem czy można zastosować je na Mylogu. Może by zamontować jakąś muzyczkę? Problem jest w tym, że w zależności od nastroju, musiałabym ją zmieniać. Może ktoś wskaże mi stronę, z której mogłabym ściągnąć muzykę w różnym stylu / z muzyką poważną włącznie /. Obecnie słucham Rammstein, spodobał mi się ich utwór "Amerika". W połączeniu z dowcipnym videoklipem nieżle się prezentuje. Acha! Jest coś takiego jak KSIĘGA GOŚCI. Doprawdy nie wiem w jakim celu. Moja jest pusta. No, to wystarczy już tych marudzeń. Oddalam się, aby pokibicować skoczkom. Może tym razem się.

Jeśli jest gdzieś niebo kocie...

W którym miałam zaszczyt spac. Ekhm, to nie był pokój , tylko korytarz przelotowy :D - mielismy balkon, i pani Koston kazała wszytskim palaczom palic na balkonie, poniewaz zaprószenie ognia w drewanianym budynku miałoby fatalne skutki.
U nas w pokoju grała na full muzyka, i w rytmach takich jak Rammstein, Nightiwsh, ATB, Survivor, Eurythmics, polski hh itede wszyscy sie bawili. Muzyka cichła koło 1 w nocy, ale i tak czy siak migracje ludow od pokoju do pokoju trwały czasem do 5-6 nad ranem :) Cudem na cudami było spanie w swoim łózku i w swoim pokoju. Nie raz sie zdarzało, ze co noc w twoim.
Troche rzeczy mnie zaskoczyło. Pare osób, które brałam za absolutnie spokojne okazały sie prawdziwymi wampami imprezy :P No i nasze grono opiekuncze - im to nic nie przeszkadzało... no moze tylko trzaskanie drzwi i to, jak o 6.55 Tolo wystawił na korytarzu radio i puscił na full Rammsteina "Amerika", ze az wyskoczyła z pokoju babka z angola z krzykiem "Czy wy jestescie nienormalni?!?!" :D Taaaak, opiekunowie byli bardzo cierpliwi... a mój brat to ma znowu zasługi u 1b - bo gdyby w paru momentach zamiast niego wlazła np. pani Koston (wychowawczyni) to byłoby bardzo zle...

A jesli.

karcia blog


Mam gofry i jest fajnie :)

taaa... fajnie... obżarłam się i brzuch mnie boli. Tak jest fajnie.

Nie byłabym sobą, gdy byłabym inna
skomentuj (2)
2004-09-22 20:11:31 >> WANTED!

Pilnie poszukiwani posiadacze utwórów:
Rammstein "Amerika"
Jet "Are you gonna be my girl"

Jeżeli masz, któryś z tych utwórów, błagam, odezwij się do mnie na gg 4540885 i wyślij mi go... BŁAGAM
skomentuj (0)
2004-09-24 21:42:35 >> Changes

Zmiany.
Bo ja potrzebuję zmian.
Zmiany w.

Fiesta?

Urok. Poza tym to występuje w liczbie mnogiej. Mogę tylko podpowiedzieć, że substancja, z czego owe coś jest wykonane nie jest ani ciekła, ani stała. Jedno coś nie jest nawet gazem. Oj, zagłębiam się, niepotrzebnie w chemię :P [a co do chemii - Eśka dostała 6 :)]

Znalazłam płytę z Rammstein'em!!! Amerika, Amerika... :P

rok 2001, 2002, 2003, 2004.
rok 1995.


chce mi się do Babci i Dziadzia.
skomentuj (9)
2005-02-18 20:58:26 >>
kolejne lato.

Słońce, już niewidoczne w całości pokazuje mi nowe okno na świat..

zakochana.blog


o.
interesting
mysle too much.
humor padl

skomentuj (1)

|-|-|-|-|-| 2004-08-26 11:43:46

stwierdzam że choroba psychiczna się pogłębia. moja naturalnie.
w telewizorze gra taramtamtam rammstein. co to kurde ma być? ze szwabskim akcentem "we are living in Amerika... amerika is wunderbar" czy jakos tak??!
a ja sciagnelam bożyszcze elektroniki chudego dj tigę. i moloko słucham i 2raumwohnung. i dziwności przeróżnych.
a choroba objawia się przeróżnie. albo sie zamykam w sobie i nie mowie nic albo rzucam ptzedmiotami.
w piatek chcemy.

Etnokatalog

W kokpicie gniotą mi się dumne i szumne notki- o Mali i Dogonach. Ale przyznam, że coś mi się nie klei pisanie ;) Zamiast tego opaliłam sobie dzisiaj po raz pierwszy od wieków teledysk do Ameriki Rammsteina. I pomyślałam, że się pobawię.
Teledysk, jak widać, jest dość soczysty etnograficznie, więc całkiem przyjemnym wydał mi się pomysł rozebrania tej soczystości na części pierwsze. A poniższa mapka, wraz z komentarzem, jest owocem tej zabawy ;)

Czerwonymi kropkami.

A połowicznie- ślepym strzałem ;)
Jakby ktoś miał bardziej szczegółowe informacje, chętnie wysłucham ;)


0 Odpowiedzi do “Wo liegt Amerika? ;)”