O czym chcesz poczytać na blogach?

Raiffeisen bank

Blog Grzegorza Kiszluka

»
piątek, 27 czerwca 2008
Fronczewski rules.
"W rankingu kampanii banków z udziałem gwiazd, przeprowadzonym przez Brief.pl, zdecydowanie wygrały reklamy banku ING z udziałem Marka Kondrata. Na kolejnych pozycjach uplasowały się Getin Bank i Raiffeisen Bank. Millenium, BZ WBK i Eurobank nie miały szans."
www.brief.pl

Novimedia CP

paź

Znamy już wyniki tegorocznego Konkursu Biuletynów Firmowych. Produkcje Novimedia Content Publishing zdobyły w sumie siedem nagród i wyróżnień!

Wydawany przez Novimedia CP dla Raiffeisen Bank Polska S.A. magazyn „C&C” zajął trzecie miejsce w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Roku. Ten sam tytuł – adresowany do partnerów i uczestników programu Class&Club – zdobył wyróżnienie za najlepszy layout. Magazyn „C&C” to najlepszy magazyn na.

xaoo & turbia blog

Oficjalny i piekny dzien.
Dzien zakonczenia seji:p :D

Krzysio vs. Sesja 11:0

Gdyby tylko jeszcze Polska mogla tak samo wygrywac w pilke:p

turbia

skomentuj (12)

Raiffeisen Bank wita :-) 2006-06-29 17:15:25

odbylem pomyslnie rozmowe kwalifikacyjna (coprawda w wymiarze telefonicznym, ale to podobno wystarczy) a po pol godziny zadzwonil do mnie prezesunio i oficjalnie zaprosil mnie do odbycia praktyk w Raiffeisen Banku

teraz tylko problem poprawek, ktore moga sie pojawic w trakcie odbywania mojej praktyki, bedzie lipton :-/

ps. tak jak mowilem daja taka kase, ktora wlasciwie to wystarczy mi na paliwo, ale zawsze to cos :DDD
ktos sie ostatnio nabijal.

Jak to się robi po ludzku czyli o rozkułaczaniu i takich tam.

Się tego.

Zacząłem oddzielne wątki o rozkułaczaniu ale generalnie sens jest taki, że tak jak w czasach gdy rozwijały sie Sowiety tak i dzisiaj nie sam Urząd rozkułacza. Urząd ma do pomocy całe rzesze różnych swoich pomocników jak na przykład banki czy ubezpieczycieli a na końcu ssamych biedniaków oczywiście.Na razie tyle.

Serdeczne ukłony dlaPaniPrezesUrzęduMiejskiegoRzecznikaPrawKonsumentów wWarszawiePaniMałgorzatyRothert iPanaDyrektoraGeneralnego Polbanku(banku.Kodeksu cywilnego karę umowną można pobierać wyłącznie za zobowiązania niepieniężne. Dodać należy, że wyrokiem z dnia 2 lutego 2005 r. w sprawie z powództwa indywidualnego konsumenta Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał taką opłatę pobieraną przez Raiffeisen Bank Polska S.A. za niedozwoloną klauzulę umowną (sygn, akt XVII Amc 42/04). Mimo to zdarza się, że umowa zawarta z bankiem nakłada na konsumenta niedozwoloną, podwójną sankcję za każde opóźnienie w zapłacie raty kredytu.

5..