O czym chcesz poczytać na blogach?

Raid 0

Na wesoło... - Onet.pl Blog

Bogów zaczytujesz, i dobrze. A ja co? A ja piszę.

 

Ale co mam pisać jak tu ma być wesolo? Może to, że jest mi cieplutko, przyjemnie itp. A ciebie komary pogryzly...uwaga, skąd się biorą komary jeśi wszystkie okna zamknięte? Jutro jakiegoś Raida(tak to się pisze?) lub innego odkomarzacza zakupimy. A Raid to chyba byl na karaluchy co? W każdym razie komarów nie chcemy i się z nimi rozstaniemy.

 

Koty oba do ciebie uciekly, Pelagia imieninowa być może obrażona, że tak.

 

Dzwoneczki dzwonią i dzwonią... Wiatraczek je uaktywnia - jest kojąco.

 

Napisz coś proszę...

 

g. (15:02)

... Gotta be what the nightmare made me ...

No i znowu się weekend zacząl. Tak mi szybko te tygodnie mijają, ze normalnie aż się boje, że prześpie cały rok szkolny ;) No i tak poza szkolą to nie ma za bardzo co robić :D, w ten weekend chyba sobie troche odpoczne od imprezowania chociaż jeszcze nie jestem tego pewien ... xD Dzisiaj był raid i nie było lekcji wiec cały dzień się opieprzam. Aha no i kilka slów o tym raidzie: było 8 chłopaków ( z czego 4 to całkowite pedały i lamusy) i 16dziewczyn (uhhh i'm loving it xD ) Jedyne co w tym raidzie było fajne to to, że szybko się skończył :). No a teraz jestem sam w chacie przez cały wieczór, czekam na.Przyjechała, no to spieprzam- 3majcie się wszyscy :)

Komentarzy: 4 (nie wiem co wstawić w temacie xD ) 2006-09-22 Ojej jaki ja jestem nieszczęśliwy, pokrzywdzony i wogóle... . A tu psikus ! Nie ma dołowania się - jest super xD, właśnie odpaliłem mojego nowego potwora (o kompa chodzi oczywiście :D ). Zaczyna się weeeeeeeeeeeeeekend a ja mam mnóstwo szleonych pomysłów :D. Dobra nie.

papirus.

piątek, 13 listopada 2009
a niebo niebieskie nade mną

a ludzie kichają, czoła o szyby ścierają.

myślałam, że to serwis deratyzacyjny lub likwidujący insekty.. odświeżone logo~ Raid ?

20:53, marynha
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 listopada 2009
Wróżki, rurki i śnieg

Narzekania, że zimno, że jak tak można – ale spokojnie, widzę plusy. Rękawiczki oddzielają mnie od autobusowych rurek, podróżuję już bez tej nieznośnej lepkości,.

mÓj MałY kĄcIk Marzeń ...

... 2007-06-04

Dziśiaj w Sql było luźno , wreszcie można trochę odpocząc ... przyszłam ze sql i poszłam się opalac niestety słoneczko zaszło za chwilkę i poszłam do domciu :D Justysia rano pojechała na raid i przyjedzie dopiero w środe :P A sobie sedzem w domciu jak narazie i jutro mam wycieczkę :D muszem wstac o 3.30 bo pod sql mam byc o 4.30 
: D żeby tylko była ładna pogoda : / hmmmm ... muszem sie jeszcze spakowac .... pojedziemy do wieliczki i do Ojcowa a potem jeszcze na jakąs górę ... Na.


                                                                      Pisała dla was: Iza :)
Komentarzy: 0