O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rage

Wspólne i nasze gry! - Onet.pl Blog

Punktów życia.

Świetne zdolności do walki bronią.

Dobry w ściąganiu wrogów, tankowaniu i zadawaniu obrażeń dzięki różnorodnym postawom bitewnym.

Zdolność do ściągania wrogów z członków drużyny poprzez zdolność Taunt (wyśmianie -wroga).

Wady:

Brak zdolności leczących.

Ograniczona możliwość wspomagania zdolnościami (buffowania) członków drużyny.

Ograniczony zasięg zadawania obrażeń z dużego dystansu.

Inne informacje:
Rage (Złość)

Wojownik posiada czerwony pasek tzw. Rage (Złość). Jest on podobny do paska Many dla klas posługujących się magią. Podczas walki Wojownik generuje Rage na podstawie zadawanych obrażeń oraz obrażeń otrzymanych/zapobiegniętych. Możliwe jest także generowanie Rage za pomocą specyficznych zdolności. Pasek Rage nieprzerwanie wypełnia się podczas, gdy Wojownik walczy. Gdy tylko Wojownik ma wystarczająco dużo punktów Rage jest on w stanie używać różnorodnych zdolności, które wymagają Rage. Gdy Wojownik jest poza walka jego pasek Rage powoli opróżnia się, aż do wartości zero. Wojownik traci także.

nie jest dobrze

Ja pokładałem nadzieje w takim obrocie spraw. Szczególnie że John Carmack obwieścił, iż Rage będzie pierwszą grą wykorzystującą id Tech 5. Podczas gdy id Tech 4 powoli dogorywał (wiele gier na nim nie powstało, ale wciąż opierają się na nim np. twórcy Preya 2, co ze względu na mocno ograniczone możliwości engine’u wydaje się dość osobliwe), Carmack przygotował narzędzie, które ma być znacznie przystępniejsze dla programistów niż poprzednia odsłona silnika. I faktycznie, widząc efekty jego działania w konkretnych fragmentach rozgrywki czy trailerach Rage’a – wydaje się, że id Tech 5 bardziej docenią developerzy niż gracze. Ci zaś nie powinni oczekiwać kolejnej rewolucji pokroju nawet trzeciej części Zagłady, nie wspominając o starszych dziełach id.

A szkoda, bo ja osobiście się na nią parę lat temu nastawiałem. Oglądając screeny z wczesnej wersji gry, widziałem w niej nawet jeśli nie tę nową jakość, to kolejny krok naprzód w rozwoju grafiki. Może dlatego, że nie dopadła mnie jakość „choroba crysisowa” (straszne to schorzenie, które powoduje, że po pierwszym Crysisie grafika z.

:>

Back :)
I tak oto zaledwie kilka dni temu bakcyl KoFa dostał się do mojego krwioobiegu drogą bezpośredniego kontaktu z zainfekowaną osobą, a wraz z nim trafiła tam krew Orochiego, Riot of Blood, niezdrowe zainteresowanie podejrzanymi typami o szaleńczym błysku w oku i czerwonych włosach (którzy napotkani w ciemnym zaułku mogliby przestraszyć każdą zdrową umysłowo osobę) i parę innych dziwnych rzeczy. Tym razem jest jednak jeszcze gorzej niż za każdym z poprzednich razów, a to z kilku powodów. Po pierwsze, istnieje Trójosobowy Mechanizm Wzajemnego Napędzania Rage’a, co gwarantuje jego długi i bynajmniej nie spokojny przebieg. Po drugie, naprawdę zaczęłam czerpać przyjemność z samego grania w KoFa, a nie tylko oglądania demek i słuchania opowieści Yagami Miyi i Kusanagi Vanny i tym razem NAPRAWDĘ nauczyłam się specjalnych ciosów Ioriego, a nie tylko obiecywałam, że to zrobię. Na dodatek dobrowolnie i w ramach mojego czasu wolnego, z własnej i nie przymuszonej woli odpaliłam King of Fighters XI i stoczyłam 7 zwycięskich walk, dochodząc do głównego bossa ( i na tym kończąc, bo boss jest przepakowany i zabił mnie.

WoRlD Of WaRcRaFt TwOiM ŻyCiEm - Onet.pl Blog

    Wrogów, tankowaniu i zadawaniu obrażeń dzięki różnorodnym postawom bitewnym.
  • Zdolność do ściągania wrogów z członków drużyny poprzez zdolność Taunt (wyśmianie -wroga).
Wady:
  • Brak zdolności leczących.
  • Ograniczona możliwość wspomagania zdolnościami (buffowania) członków drużyny.
  • Ograniczony zasięg zadawania obrażeń z dużego dystansu.
Inne informacje:
Rage (Złość)

Wojownik posiada czerwony pasek tzw. Rage (Złość). Jest on podobny do paska Many dla klas posługujących się magią. Podczas walki Wojownik generuje Rage na podstawie zadawanych obrażeń oraz obrażeń otrzymanych/zapobiegniętych. Możliwe jest także generowanie Rage za pomocą specyficznych zdolności. Pasek Rage nieprzerwanie wypełnia się podczas, gdy Wojownik walczy. Gdy tylko Wojownik ma wystarczająco dużo punktów Rage jest on w stanie używać różnorodnych zdolności, które wymagają Rage. Gdy Wojownik jest poza walka jego pasek Rage powoli opróżnia się, aż do wartości zero. Wojownik traci także.

Rage Against the Machine - fotoblog

Brad Wilk, jaki gra na perkusji oraz Tim Commerford, grający na gitarze basowej. Muzykę RATM zdołamy określić jako mieszankę rapu, hard rocka, punku a funku.  Całokształt rozpadł się po tym jak Zack de la Rocha go opuścił w 2000 roku. Następnie drudzy członkowie testowali utworzyć odmienna gromadę „Audioslave” choć oraz ta się rozpadła w 2007 roku. W tym sam± roku nastąpiła reaktywacja RATM w prawdziwym zespole. Od owego okresu drużyna pewnie koncertuje. Ekipa również renomowana jest z błyskotliwych występów obok boki takich ansamblów jak: „U2” oraz „Wu-Tang Clan”. Harcerzami polskiego rapcore\'u jest Kazik Na skutecznie, Bakflip, Dynamind (współpracujący z zbiorem raper Bolec) a Flapjack.

Rage Against The Machine - Revolution In The Head And The Art Of Protest

wtorek, 1 marca 2011 14:21:20 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (0)
tagi:

aleina blog

Mowią- Slaski Stadium- ? :)
by aleina | 2005-02-13 12:04:30 | skomentuj! (1)


To
zreszta na razie nie, z przyczyn osobistych :)
by aleina | 2005-02-18 23:45:44 | skomentuj! (3)
BEKSINSKI
Juz dawno chcialam to napisac, nie wiem czemu... (ale ciagle nie bylo czasu). Wiersz, ktory niedawno przerabialismy na angielskim:

"Do Not Go Gentle into That Good Night" (1951)

Do not go gentle into that good night,
Old age should burn and rave at close of day;
Rage, rage against the dying of the light.

Though wise men at their end know dark is right,
Because their words had forked no lightning they
Do not go gentle into that good night.

Good men, the last wave by, crying how bright
Their frail deeds might have danced in a green bay,
Rage, rage against the dying of the light.

Wild men who caught and sang the sun in flight,
And learn, too late, they grieved it on its way,
Do not go gentle into that good night.

Grave men, near death, who see with blinding sight

Między Rundami

13:01, random_name , Przegląd tygodnia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 marca 2008
Dlaczego nie napiszę nic o WEC?

Bodajże wczoraj na jednym z Polskich serwisów o MMA (darmowy plug, chłopaki) przeczytałem, że w zasadzie wszyscy mają World Extreme Cagefighting w dupie i nawet brytyjskie Cage Rage (już niedługo z Popkiem na featuringu) cieszy się większym zainteresowaniem. Dla mnie te słowa zabrzmiały jak jakieś bluźnierstwo - WEC w zeszłym roku gala za galą wystawiała super walki, zwłaszcza w kategoriach wagowych 145 i 135 funtów. Ta organizacja najpierw przedstawiła szerokiemu światu Uriah Fabera a potem Miguela Torresa. Cage Rage z drugiej strony dała światu Dave'a Legeno i zapłaciła za walkę Tankowi. Różnica między nimi jest kolosalna, jak pomiędzy Atari a PS3 albo maluchem i Ferrari czy też oryginalnym Battlestar Galactica i tym z 2003 roku..

Rage against the machine

Alone in the dark...

To mi nagra prawdziwą muzykę !TWORZONĄ ZA POMOCĄ INSTRUMENTÓW, A NIE KOMPUTERA!. Punk rock, czy coś na rodzaj Rage Against The Machine. Idąc za ciosem, mam na dysku chyba tylko 6 płyt hh. Miałem napomknąć coś o sobie. Więc: myślę o zmianie linuxa.

Pamiętnik Szaleńca...

Muzyka, muzyka 2009-01-10 12:09:40

W ostatnim czasie słucham w kółko Savage Garden, Comy i Rage Against the Machine. Teksty jednych są łzawe, drugich bezsensowne, a trzecich właściwie nie rozumiem (aczkolwiek wiem, że przede.

[Secret Society] Are You afraid?

Umysl istnieje tylko
czy dusze i umysl mozna zniszczyc


Napisal [KoShCzEFFF]
sluchajac Rage against the machine
Calm like a bomb
skomentuj (5)


2003-06-11 22:50:39
Notka jak kazda...

MUSIC BY SEROO

Szanse na występ w Gdyni ma System Of A Down oraz Kings Of Leon. Ci pierwsi, podobnie jak Rage Against The Machine w zeszłym roku, zagrają prawdopodobnie kilka koncertów w Europie i na tym się skończy(obym się mylił). Ci.