O czym chcesz poczytać na blogach?

Radio trójka

Hate my Life - Onet.pl Blog

Wiesz, że wiele dla mnie znaczysz... Nie ma drugiej osoby, która o mnie wie tyle co ty i dlatego musimy pogadać...- powiedział czarnowłosy odgarniając grzywkę z oczu. Radek poczuł się połechtany i uśmiechną się do niego słabo.
- Dlatego przez te ostatnie dni nie odbierałeś, zbywałeś mnie i odwlekałeś to spotkanie?-.Rozpłakał. Chłopak siedział i patrzył. Było mu tak strasznie przykro. Bał się go przytulić. Bał się go nawet dotknąć. Sam miał ochotę się rozpłakać.

Radio trójka. Muzyka z radia leciała na fula. Jakaś głupia ćma próbowała się za wszelką cenę dostać do wnętrza żarówki i chyba wierzyła, że w końcu jej się uda.

. Tylko-moje.ownlog.com .

Polskie Radio Trójka


Ciepło wkradło mi się w serce. Po prawej stoi świecący globus, ostatni prezent świąteczny od babci. Doceniam go dopiero teraz. Gdzie jedziemy dziś - pytam siebie, kręcę i przytykam palec w losowym miejscu. W głośnikach.

Aszera – Żona Pana Boga

… i po Świętach

U nas już po Świętach. Jadąc do Warszawy, słuchaliśmy radia. “Trójka” pytała o największe świąteczne zdziwienia. Mnie zdziwiła zawierucha śnieżna, że nie pogrzebała na amen bratków, które moja mamusia zasadziła już w skrzynkach na balkonie. Jednym słowem – życie górą. Nasze świąteczne.

"Przeżyj każdy dzień tak, jakby był Twoim ostatnim" =) - Onet.pl Blog

73. Nauczyciel : Wyrozumiały i taki, który się nie czepia

74. Rodzaj sklepu : H&M ;)

75. Radio : Trójka

76. Książka : Tak samo jak z muzyką..dużo tego ;) Ale jakieś młodzieżowe, przygodowe

77. Święto : Urodzinki ;) Każde wolne.

aurinko-z-lemurii.blog

2008-09-01 14:37:04

Na dobry początek teatr wita nie mających się gdzie podziać. Więc...
Dla zabicia czasu obszywałam (na owerloku) czarne trójkąty, prawdopodobnie niezbędne do sztuki ;] . Potem, w ciągu 20 minut powstał mój nowy piórnik, eklektyczny twór kultury niemasowej.
.
Wstać o 6.30 żeby o 10 być w szkole....Słuchanie radia <Trójka rulez> bynajmniej uprzyjemniło mi poranek. Umówiłyśmy się rzecz jasna wcześniej przed szkołą. Całe miasto czarno-białe...
Myślę.