O czym chcesz poczytać na blogach?

Radio rmf fm

Strona Internetowa Posła na Sejm RP Marka Cebuli

Wewnętrzna przychodnia dla urzędników w Najwyższej Izbie Kontroli od przyszłego roku przestanie działać – dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Ta placówka kosztuje budżet państwa prawie milion osiemset tysięcy złotych rocznie.

Powód zamknięcia.

Doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:praca w sejmie, radio i telewizja Tagi: komisje i podkomisje, rmf.fm, sejm RP
M.Cebula i B.Wontor w Rozmowach Dnia – TVP

Pokaż na co cię stać! - Onet.pl Blog

Rmf Fm w polsacie


27. lutego 2010 o godz. 20:00, w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się Gala z okazji 20. Urodzin Radia RMF FM.
Podczas uroczystości wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Feel,Robert Gawliński, Edyta Górniak, Kayah, Kasia Kowalska, Paweł Kukiz,Grzegorz.


21 lutego 2010
20-lecie Rmf Fm,Tak szaleje Kupicha,"Tylko my dwoje"Viva Comet


 

Blog Gosia47560

Na składance „Rap Eskadra 3”. W miesiąc po ogłoszeniu wyników konkursu piosenka “Miłość” zaistniała na falach Eski, oraz innych stacji radiowych w całej Polsce.

Kontynuując pracę nad nowymi piosenkami, w grudniu 2005 roku Gosia postanowiła spróbować swoich sił startując w Polskich.Później pierwszą pozycję na liście ONET MUZYKI. Znalazła się również na 1 miejscu listy TOP 10 portalu INTERIA, jak i trafiła na szczyt POP LISTY w RMF FM. W październiku 2006 płyta “Gosia Andrzejewicz Plus” zdobyła status złotej płyty. Ponadto w tym samym miesiącu w Warszawie, w Sali Kongresowej podczas.

staho - blog - Onet.pl Blog

Bijących się z policją. Wszystko wskazuje jednak na to, że przed "zadymiarzami", czyli związkowcami, nie ucieknie. Ci także przyjadą do Krakowa - informuje radio RMF FM.

M.K.

Za twór tak idiotyczny, że aż szkoda pisac. Pamiętam, że podpadli mi już w okresie wczesnej podstawówki, gdy (jak się potem okazało bezpodstawnie) zabronili radiu RMF FM nadawania informacji w paśmie lokalnym. To było w roku 1998. Teraz mamy rok 2007, a od władzy odeszła właśnie partia, będaca wielkim zwolennikiem.

Czasu jakoś zapełnić ;).

No dobra... może mimo wszyst szybciutko o mnie. Maciek, czasem też znany jako Kokos. Rodowity tarnowianin, prezenter i dziennikarz radiowy od niemal początku kariery wiernie w iGol FM (fm.igol.pl). W wolnym czasie zapalony narciarz, tenisista. Lubi ponarzekać, popisać (i tu druga przyczyna założenia bloga), popstrykać zdjęcia, posłuchać dobrej.

Deskorolka,video,funclub...

nasze fm
AKADERA BIALYSTOK
radio olsztyn
radio el
znad willi
muzyczne radio
radio oko
radio Bielsko
wietrzneradio
radio WAWA
radio FaMa
polskie radio pik
RADIO RMF FM !!!
Archiwum

Nastolatki

Cześć, tym razem na moim blogu dodam najfajniejsze i najlepsze piosenk jakie udało mi się znaleść w sieci. Znalazłam na stronce RMF FM Pop Listę. Mam nadzieję, że wam się spodoba ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to, niektóre z tych piosenek z listy najlepszch piosenek z radia RMF FM. To tyle na dzisiaj narazie :P

12:00,