O czym chcesz poczytać na blogach?

Radio eska

maja - bloog.pl

Już od poniedziałku w Radiu Eska książka Maja.bloog.pl do wygrania w porannym programie :)
Jeśli masz ochotę zgarnąć książkę i przy okazji pojawić się na antenie radia, właśnie teraz masz taką okazję.
Zapraszam wszystkich do słuchania radia i dobrej zabawy!
Dziękuję za Wasze opinie na temat książki i czekam na więcej.
Jeśli chcesz przeczytać książkę bez wizyty w księgarni, kliknij w.
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4724676,trackback

komentarze (27) | dodaj komentarz

Maja.bloog.pl w radiu Eska

poniedziałek, 22 czerwca 2009 21:46
Radio Eska objęło patronat nad książką Maja.bloog.pl. Jeśli macie ochotę wygrać egzemplarz książki, zapraszam na stronę:

http://eska.pl/?page=maja_blog_pl

W przyszły weekend w Radiu Eska.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Muzyki lżejszej, popularniejszej, a na pewno spokojniejszej. Ostatnią pozycją która zamyka ten okres jest płyta „REMEDIUM” Szymona Wydry & Carpe Diem.

Nie mogę nie nadmienić, że niestety płyta jest pod patronatem radia ESKA. Czyli wiernego promotora wtórnych hitów. No cóż szkoda, bo ta szpetna naklejka jakoś mnie odstraszała. Ale sięgnąłem po tą pozycję i widzę, że Eska spada na psy, bo promuje naprawdę dobry album. Czy do końca dobry? No cóż z jednej strony tak a z drugiej nie. Weźmy na to wokal. Tutaj nie ma się do czego przyczepić. Szymon Wydra to naprawdę bardzo dobry.

„Szymon Wydra & Carpe Diem”,  zapewne to ma nas nauczyć, byśmy nie obwiniali za muzykę Szymona, bo on akurat odwalił najlepszą robotę.

No dobra było o wadach zajmijmy się atutami. Do znudzenia radio Eska katuje utworem „Jak ja jej to powiem” a czy po tylu razach ktoś się jeszcze zastanawia nad tekstem utworu. Chyba nie a szkoda, bo to dość mądre słowa o dylemacie i tak naprawdę mało kto zna na to pytanie odpowiedź. Drugi kawałek który bardzo mi się podoba to „Czasami czuję to tak”. Według mnie powinien być singlem (a może jest. Nie.

>>>>>>>STAUROS<<<<<<< - Onet.pl Blog

 

Hejołka ziomeczki

Wczoraj Danusia obchodziła tak na moje oko   18 urodziny  które były pracowite. Oto co się dowiedziałam: "...Byliśmy wczoraj z Danusią w Programie 1 Polskiego Radia w audycji Pawła Sztompke na żywo. Wrócilismy późno i...tak się potoczył urodzinowy dzień Danusi - w podróży i radiowo..."- napisał mi dziś p.Jacek, menago grupy i Klubu Panorama.

Niestety moje "zaplanowane" na jutro spotkanie nie dojdzie do skutku ponieważ jak się też dowiedziałam od p.Jacka, Danusia dzisiaj wyjechała i wraca niedzielę późno w nocy, a w następnym tygodniu ma szkolenie z pracy. A jak sami wiecie "Bez Pracy Nie Ma Kołaczy"

.

Jak się wieczorem zdenerwowałam już kończyłam notkę, chciałam zobaczyć jak to wygląda a tu mi się komp zawiesił no i musiałam  go zresetować i dlatego notkę wczorajszą pisze dziś.

Co u Danusi i chłopaków ??

No wczoraj odpoczywali po ciężkim tygodniu pracy, oraz przed dzisiejszym koncertem w  Tarnogrodzie. I właśnie z tego miejsca  w imieniu p.Jacka i całej grupy Stauros gorąco zapraszam na  koncert wszystkich mieszkańców Tarnogrodu oraz okolic.  Świetna zabawa gwarantowana!!!

Aaaaaaa zapomniałabym o zdieciach z EsKa Summer Patrol 2006. Na początek 

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

Nie chce mi się dalej kopiować,bo mi się więcej nie zmieści
Sasha16 (21:02)
3 NO i jak super jakmiłojest zobaczyć coś

08 VII 2006
Eska Hity Na Czasie

Witam was ponownie dzisiaj napiszę co nie co o programie nadawanym przez program 2 TVP,a ten program to : Eska  Hity .

Imprezy na żywo przyciągnęła do TVP 2 większą niż przeciętnie o tej porze liczbę widzów. – Osiągając 21 proc. udziału w rynku oglądalności i skupiając niemal 1,5 mln widzów, „Hity na czasie” uzyskały w TVP2 zdecydowanie lepszy wynik niż dobry amerykański film nadawany o tej godzinie – mówi Mariusz Woźniczka, dyrektor operacyjny grupy radiowej Eska. Program „Hity na czasie” jest wspólną kreacją TVP 2 i Radia Eska, w której telewizyjną produkcję Radio Eska wypełnia treścią: muzyką i prowadzeniem. Każdy koncert pokazywany będzie w godzinnej transmisji na żywo w co drugi wakacyjny piątek (początek po godz. 23.30), a jego powtórka nadawana będzie w najbliższy wtorek (po godz. 16)..

MROZU Oficjalny Fan Club - bloog.pl

Wygraj wejściówki na EMA 2011

poniedziałek, 16 maja 2011 22:42

 

Ktoś chętny na mega imprezę w Katowickim Spodku?!
Już 28 maja odbędzie się tam ESKA MUSIC AWARDS 2011 (MROZU nominowany w kategorii: Artysta Roku).

dziennikarze.eu - wywiad
 • Turek - Dni Miasta
 • Białogard - Festyn
 • Wołów - więzienie
 • Wołów - Dni Miasta
 • Mrozu w Klinice
 • Sopot - Majówka
 • Oława - Majówka
 • Sosnowiec - Majówka
 • LiveChat na Fotka.pl
 • Eska Music Awards 2010
 • Taniec z Gwiazdami
 • Warszawa - Viva Comet 2010
 • Złote Dzioby Radia WAWA
 • Włocławek - Klub Bravo
 • Wrocław - WOŚP
 • Rzeszów - Klub Live
 • Warszawa - Klub Lemoniada
 • Bielsko-Biała - Klub Pomarańcza
 • Warszawa - Klub Palladium
 • Wrocław - Klub Alibi
 • "Pali się dach" - fotorelacja
 • Katowice - Lotnisko Muchowiec
 • Chorzów - Klub Czekolada
 • Tarnów - Klub Blue Max
 • xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog

  Płyta | Mini szansa

  xPOKAŻ MI NIEBO!
  Kochani! Doczekaliśmy się! Już 27 marca oczywiście bieżącego roku ekskluzywna premiera nowego singla pt. "Pokaż mi niebo" zapowiadająca nową płytę na antenie Radia ESKA w gorącej 20! Zapraszam więc 27 marca do słuchania Radia ESKA!
  xNOWA PŁYTA
  Zespół Feel już rozpoczął prace nad nowym materiałem. Płyta pojawi się w sklepach w czerwcu!. Czekamy z niecierpliwością ;).
  xMINI SZANSA NA SUKCES
  Natalia.

  Wszystko o piosenkarkach - bloog.pl

  I przyjaciele”.

  Rok 2005 był dla Artystki bardzo pracowity. Na przełomie czerwca i lipca, odbyła serię bardzo ciepło przyjętych koncertów, a już w sierpniu nastąpiły przygotowania do nagrywania Jej nowych piosenek takich jak: „Pozwól żyć”, ”The best thing”.

  W październiku 2005 roku Gosia wzięła udział w konkursie “Rap Eskadra 3”. Stylistyka zgłaszanych piosenek obejmowała m.inn. hip-hop, r'n'b, soul. Konkurs ten okazał się dla Gosi bardzo szczęśliwy ponieważ została jego zwyciężczynią. Wyprodukowaną przez Artura “St0ne” Kamińskiego piosenką pt. “Miłość” pokonała ponad 500 artystów z całej Polski! Nagrodą w tym konkursie była propozycja kontraktu płytowego z wytwórnią UMC, promocja piosenki “Miłość” w Radiu Eska oraz wydanie jej na składance „Rap Eskadra 3”. W miesiąc po ogłoszeniu wyników konkursu piosenka “Miłość” zaistniała na falach Eski, oraz innych stacji radiowych w całej Polsce.

  Kontynuując pracę nad nowymi piosenkami, w grudniu 2005 roku Gosia postanowiła spróbować swoich sił startując w Polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji. Jednak specjalnie stworzona na tę okazję, wyprodukowana przez St0ne'a piosenka pt. “Niebezpieczna gra” nie zakwalifikowała się do finałowej 15-tki. Gosia postanowiła.